Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
16 Mart 2019

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Bir arkadaşınızın sevgilinizle ilişkisinden hiç hoşlanmıyorsunuz. İkisinin gereksiz bir yakınlık içinde olduğunu düşünüp canınızı sıkıyorsunuz. Onu kıskanıyorsunuz denilebilir. Ortada sandığınız gibi bir durum yok.
16 Mart 2019

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Çalıştınız ve başardınız. İşinize olan bağlılığınız ve kişisel yetenekleriniz iş yaşamında önünüzü açıyor. Yeni tekliflere, yeni atılımlara hazırlıklı olun. Daha çoğunu başarmamanız için bir neden yok.
16 Mart 2019

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Parasal konularda şanslı bir döneme girmek üzeresiniz. Harcamalarınızda biraz daha dikkatli olursanız tüm maddi sıkıntılarınızdan kurtulabileceksiniz.
16 Mart 2019

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Aşk yaşamınızdaki problemi çözmek için çaba harcamalısınız. Konuşarak ne kadar yersiz kuruntu yaptığınızı anlamak sizi mutlu edecek
16 Mart 2019

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev konulu telaşlı koşuşturmalar söz konusu. Yeni düzenleme niyetleri coşkusu kadar, gerilimini de getirecek. Akılcı ve mutlaka ortak tercihler gerginlik yaşatmayabilir. Kendinize güvenli ve moralli olduğunuz konularda aceleci kararlar sakınca getirebilir. Bu bağlamda ekip içinde bazı görüşmelerin, bir kısım şeyleri belirleyici özelliği olabilir.
16 Mart 2019

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Ay Yengeç burcunda hareketini sürdürüyor. Sabahın ilk saatlerinde etkili olan Ay-Neptün arasındaki güzel açıyla güne pozitif, güzel gelişmelerle başlayabilirsiniz. Devamında Ay-Satürn ve Ay-Plüton arasındaki karşıtlıklar sebebiyle yolculuklarınızda riskli durumlardan kendinizi sakınmalısınız. Eğitim hayatınızda zorluklar karşınıza çıkabilir. Akşam ise Ay'ın Merkür ve Güneş ile kurduğu uyumlu açılar sebebiyle beklediğiniz haberler varsa ulaşabilir. Şansınızın açıldığını hissedebilirsiniz. Saat 21:02 itibariyle Ay boşluğa giriyor ertesi güne kadar yeni bir işe başlamayın. Sevgiler, Astromeri
16 Mart 2019

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularını sorguluyorsun!Ay, bugün su burcunda hareket ediyor. Maddi konuların gündeme geleceği bugün parasal anlamda desteğine ihtiyacı olan bir yakınına yardım etmen söz konusu olabilir. Daha önceki deneyimlerinden faydalanmanı gerektirecek bir olayla karşılaşabilirsin. Aileden birilerine yardım ederken, birilerinden de sen yardım isteyebilirsin. İlişkisi olmayan bir Boğa burcuysan, aklına sık sık eski sevgilin gelebilir. İster istemez ona olan duygularını sorgulayacaksın. Bugün ayı zamanda istemediğin bir karşılaşma yaşayabilir ya da beklemediğin bir konuşmayla yüzleşebilirsin. Yakın arkadaşına karşı duyduğun güven ortak sırrınızı açıkladığını öğrenmenle sarsılabilir.
16 Mart 2019

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihniniz bugün duygusal konularla meşgul olabilir. Yaşadığınız bazı hayal kırıklıklarından dolayı yeni oluşumlara şüphe ile bakabilirsiniz.
16 Mart 2019

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bolca hareket ve ziyaret dikkat çekiyor. Alacağınız haberlerle planlarınızı değiştirebilirsiniz.
16 Mart 2019

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Psikolojik ve fiziksel olarak geçmişin izlerini sildiğinizi gözlemlemek mümkün. Hayatınızı sıfırdan yaşamak için elinizden geleni yapmaya kendinizi hazırladınız.
16 Mart 2019

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddiyatla ilgili çeşitli konular, bugün ön plana çıkmaya başlayabilirler. Yapacağınız harcamaların ev ihtiyaçları üzerine yoğunlaşacağını düşünebilirsiniz ama bunların ihtiyaç mı, yoksa lüks mü olduğunu doğru değerlendirmelisiniz.
16 Mart 2019

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu Cumartesi bolca iletişim, görüşmeler ve kısa yolculuklarla geçen bir gün olabilir sizin için. Okumaya, öğrenmeye veya eğitime zaman ayırabilirsiniz. Merak duygunuzun yüksek olduğu bir gün.
16 Mart 2019

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal ilişkilerinizde zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Aksilikler peşinizi bırakmasa da siz orta yolu bulmaktan asla vazgeçmeyin. Yeni projeler gündeme gelebilir. Diğer yandan iletişim gezegeni Merkür ile bolluk ve bereketin temsilcisi Jüpiter arasındaki zorlu etkileşim, ikili ilişkilerinizde gergin ama bir o kadar da güveni sorgulayacağınız konuları masaya yatırır. Hayatta daima tek başına başarılı olmaya odaklanın.
16 Mart 2019

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratmayı ve üretmeyi seven Boğalar, gün boyu duygusal yoğunluğunuz fazla olabilir. Kardeşleriniz veya yakınlarınızla ilgili gelişmeler söz konusu. Sizi kısıtlayan koşullara karşı içsel mücadele halindesiniz. Hedefleri gözden geçirmek faydalı olur.
Reklamı Kapat