Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
5 Aralık 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Ciddiye almayıp karşılıklı olarak çöpe attığınız küçük problemleri, şu günlerde ciddi sorunlar olarak yeniden tartışmaya niyetli gibisiniz. Aşk ilişkisi, hayati diğer ilişkilerden bağımsız olmasa da, bazen onlardan soyutlanmaya değebilir.
5 Aralık 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Sadece parlak fikirlerinizden söz etmeli, hak ettiğini elde edememiş, bu yüzden sorunlar yaşayan biri görüntüsü vermemelisiniz. Bugünlerde sizin için önemli olan bazı insanlarla görüşmeleriniz olacak.
5 Aralık 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Durumunuza asla razı olmuyor, her koşulu değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Bu çabanız, size hiç ummadığınız bir zamanda yepyeni gelir kapıları açacak.
5 Aralık 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı ilişkilerde doğru tavır belirlemeniz için, bu kişileri mutlaka keşfetmeniz gerekecek. Sizinle ilgili parlak düşünceleri olan birilerinin sürekli gündemindesiniz
5 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ilerleyen saatlerinde alacağınız bir haber yanınızdakilere sarılacak kadar sizi sevindirebilir. Bugünlerde kendinizi pek iyi hissetmiyorsunuz. Hangi sıkıntılı taşı kaldırsanız, altından ekonomik problemler çıkıyor. Bu sizi iyice bunalttığı gibi, rahatlatıyor da. Elinizden bu anlamda daha fazla bir şey gelemeyeceğini biliyor ve kendinizi suçlayamıyorsunuz.
5 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler gün boyu burcunuzda ilerleyecek Ay etkisinde, ilişkinizi ilgilendiren konularda iradenizi ön planda tutmanız faydalıdır. Tartışma ve gerginlik yerine uzlaşı ve hoşgörülü davranmak belki de içinden çıkamadığınız birçok konuda size fayda getirebilir. Güç arzunuz bu saat itibariyle yükselir. İster istemez kendi fikirlerinizin kabulünden yana tavır alabilirsiniz. Saat 10:50 Ay-Pluto görünüm etkisinde dışa karşı güçlü görünmek isteriz. Çekiciliğiniz size apayrı bir hava katabilir. Eğer ilişkinizde dengeler sarsılmışsa ve buna sebep karşı taraf ise, kıskançlık ve ele geçirme arzunuz daha da yoğunlaşır.
5 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Baskıya gelemiyorsun! Kazanmanı destekleyen iletişim gücü ile güne başlıyorsun. Önemli mevkilerde bulunan kişilerle bir arada bulunman, yeni çalışmaların da başlangıcı olacak. Kendi düzenini seven biri olarak, baskıya gelemiyorsun. Başkalarıyla paslaşarak çalıştığın zaman, başarılı olabileceğini bugün test etmelisin. Bugün aynı zamanda duygusal konulara çok fazla eğilimlisin. Bilinçaltında seni yönlendiren olaylara karşıt düşünceler içindesin. Birden fazla yolculuk organize etmek ve bu konularla meşgul olman içselleştirdiğin kaygı dünyandan çıkmana yardımcı olacak. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Akrep burcuysan, evlilik fikrine sıcak bakmaya başlayacaksın. Sevdiğin insanlara karşı daha duyarlı ve yapıcı olacaksın. Ailende sana çok emeği geçmiş kişilerle ilişkilerini yeniden düzenlerken, hayatın bazen olduğu gibi kabul etmekten geçtiğini fark edeceksin.
5 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Olumlu ve iyi niyetli bir tutum içinde bulunabilir, gelişmeleri izleyebilirsiniz. Aslında verimli bir dönemde bulunuyorsunuz. Elinize geçen fırsatları değerlendirmek için gayret gösterin. Sorgulamalar içine girerek, kuruntulara kapılma ihtimalinizde var.
5 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konuların daha fazla üstüne düşebilirsiniz. Yeni başlangıçlar için şanslı koşullar söz konusu. İkili ilişkilerinizdeki iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. Ani çıkışlar ilişkileri zor durumlara sokabilir. Sorumlu olduğunuz konularda hassasiyet gösterebilirsiniz. Gün içinde kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz.
5 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İşlerinizi yokuşa süren ve sizi yavaşlatan insanlar hatalı hamle yapmanıza sebep olabilir. İş arkadaşlarınızla olabilecek gerginliklere dikkat edin.
5 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız. Çünkü biraz abartıyorsunuz.
5 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aile ilişkilerinizde duygusal incinmelere ve ruhsal olarak geçici mutsuzluk, tatminsizlik yaşamaya müsait bir enerjide olsanız da öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, moralli ve güçlü olacak, eğlenceli ortamlarda yer alabilecek ve en güçlü taraflarınızı herkese gösterebileceksiniz. İlişkilerinizde ani kararlar almamayı tercih etmeniz gereken bir gündesiniz.
5 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzda seyahat eden Ay, ikili ilişkilerde önemli bir dönemece girmenize neden olur. Bu dönemde bir ayrılık ya da ilişkinizde durum değişikliği yaşayabilirsiniz. Kıskanmak ve şüphelenmek fiillerini yaşamınızdan çıkarmakta fayda var. Zira size hiçbir fayda sağlamaz. Cinsel organlar ve boşaltım sisteminizde hassaslık olabilir. Doktora gitmeyi ihmal etmeyin.
5 Aralık 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu şüpheden, yersiz meraktan kaçınıp duygu durumunuzu koruyun. İhtiraslar açığa çıkabilir. Geçmişin yükünü güne yansıtmayın.
Reklamı Kapat