Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
5 Aralık 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgiliniz sizi biraz yönlendiriyor gibi. Tam istediğiniz ilişkiyi yaşadığınızı savunuyorsunuz. Ama arada bir karşılaştığınız çözümsüzlükler karşısında aradığınız bazı yanıtlar oluyor.
5 Aralık 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Bugünlerde biraz ferahladınız, ama bu rahatlama sandığınız gibi uzun sürmeyecek gibi görünüyor. İş hayatınızda başarılısınız. Bir iki problemli ilişkiyi de iyi idare ediyorsunuz.
5 Aralık 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Bugünlerde para durumlarınız bir miktar karışık. Biraz sıkabilirseniz, her şey hallolacak. Sonradan aklınıza gelen borçlarınız ortaya çıkıyor ve sıkıntı yaşıyorsunuz.
5 Aralık 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

İleriyi göremediğinizi düşünüyorsunuz. Bu bulunduğunuz yerle ilgili olabilir. Daha iyi görebileceğiniz koşulları sağlamalısınız.
5 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bazı arayanlarınız olabilir. Onlarla aranızdaki çözümsüzlüğü ileriye ertelediğinizi sanıyor olmanız, size biraz sıkıntı yaşatabilir. Birkaç gününüzü bu çözümsüzlükle uğraşarak geçirecek gibi görünüyorsunuz. Akşam alacağınız bir haber, yakın bir tanıdığınıza bir ziyaret yapmanıza neden olabilir. Bu ziyarette gelecekle ilgili sevindirici fikirler alacaksınız.
5 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar gün boyu Akrep burcunda ilerleyecek Ay, ailenizle ilgili problemleri dikkatli bir şekilde gözden geçirmenizi gerektirir. Gücünüzü kabul ettirmek istersiniz. Sevdiklerinizi kanatlarınızın altına alma ihtiyacı duyabilirsiniz. Duygusal açıdan ailenizi yakından ilgilendiren meselelerde özelini kimseyle paylaşmazsınız. Saat 10:50 Ay-Pluto görünüm etkisinde, baskıya, denetlenmeye gelemeyiz. İyi niyetinizi kullanmasına izin vermeyiz. İş-aile ve girişim konularında gücünüzü kanıtlamaktan yanasınız.
5 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Göz dolduruyorsun! Dengeli olman ve yeniliklere açık yapın her zaman göz dolduruyor. Kararlı oluşunun etkisiyle yaşamı enerjik algılıyorsun. Önündeki fırsatları zekice değerlendirmelisin. Gökyüzü, planlarını ve hedeflerini gerçekleştirmen konusunda seni destekliyor. Öte yandan para konularındaki hedeflerin üst seviyede iken ulaşabileceğin kaynakların verilerini iyi değerlendirmelisin. Eğer bir iş ortağın zaten varsa, ortağının maddi durumundan yararlanacak ve bu durumu birlikte avantaja çevirebileceksin. İlişkisi olan ya da evli bir Aslan burcuysan, değer verdiğin kişi ile hafta sonu planı yapabilirsin. Bu durum ilişkinize adeta can suyu olacak. Bugün aynı zamanda ailenin bazı sorunları için, kişisel çaba harcamak zorunda kalabilirsin. Özellikle kardeşlerinin bazı sorunları gündeme gelebilir.
5 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler giderek daha yoğun oluyor. Büyük bir aşk macerasına atılabilrsiniz. Aşık olduğunuz kişinin kim olduğunu araştırmanızda yarar var. Parasal konularda yepyeni gelişmeler meydana gelecek. Aile bireylerinin ve sevdiğinizin desteğini alabilirsiniz. Kuruntulardan uzak durun.
5 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ailevi konularda daha fazla destek alabilirsiniz. Ev hayatınızdaki değişiklikler için yeni fırsatlar doğabilir. Toprak ve gayrı menkul işleriyle uğraşmak için uygun bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde sağlamlık arayabilirsiniz. İşlerinizde tamamlanmalar ve bitişler olabilir. İlerlemeyen koşullar karşısında daha sakin kalmalısınız.
5 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklar gündeminizi meşgul edebilir. İşlerinizi planlayıp, detaylandırmak isteyebilirsiniz. Esnek olmalısınız.
5 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Her şey hemen olsun diyenlerdensiniz, ama herkes o kadar hızlı olmayabilir. Değişken ruh haliniz çevrenizdekileri şaşkına çeviriyor. Bugün onayladığınız şeyi ertesi gün ilk kez duyuyormuş gibi davranmanızı çevrenizdekiler kolay kolay kabullenemiyor. Yeni arayışlar içindesiniz.
5 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde finansal konular, alım satım ve para akışı konusunda problemler yaşayabilir, ilişkilerde fazla kaygılarınızı partnerinize yansıtabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek finansal problemlerinize çözüm üretebilir, aile ve özel hayatınızda dengeyi sağlayabilir, ilişkilerde daha rahat bir tavır sergileyebilirsiniz.
5 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda seyahat eden Ay, eşinizle aranızdaki gerginliği iyice su yüzüne çıkartır. Sakin kalıp, öfkeli ortamın yatışmasını beklemelisiniz. Ayrıca eşiniz, dolaşım problemiyle ilgili bir sıkıntı yaşayabilir. Tahlil yaptırmakta yarar var. Ev içinde dekorasyon değişikliği yapmak sizi mutlu eder. Çok sevdiğiniz bir ressamın tablosu salonunuzu süsleyecektir.
5 Aralık 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailevi konularda gerginlik olası. Krizler umulmadık yerden gelebilir ancak üstesinden gelirsiniz. Gün boyu yorgun ve yönsüz hissedebilirsiniz.
Reklamı Kapat