Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
5 Aralık 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Çevrenizin size hiç uygun görmeyeceği, sizin de ilerde rahatsızlık duyacağınız ilişkilere hiç girmemelisiniz. Gönlünüzün aradığını bulmak için aceleye hiç ihtiyacınız yok.
5 Aralık 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

Önümüzdeki günlere sarkıttığınız bir iş, sizi günü geldiğinde çok sıkıştırabilir. Bu işi hemen bugünden ele almanız gerekiyor. Yakında bir günlük bir iş yolculuğunuz var gibi.
5 Aralık 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Biraz daha temkinli yaşamayı öğrenmeniz gerekiyor. Harcamalarınız standardınızın epeyce üzerinde. Paranızı daha akıllıca kontrol etmeyi bilmelisiniz.
5 Aralık 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Bütün uyarılarınıza rağmen yanlış adımlar atmaya devam etmesi sizi yıldırmamalı, sıkı bir dost gibi davranıp arkadaşınızı kendi başına bırakmamanız gerekiyor.
5 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlam dostluklara çok önem veriyorsunuz. Böyle dostlukları korumak için bazen gereğinden fazla tavizkar davranabiliyorsunuz. Aile içinde küçük bir sorun gitgide büyümeye devam ediyor. Bu konuda üzerinize düşeni tam olarak yapamadığınızı düşünüyorsunuz. Bugünü dingin geçirme niyetindesiniz. Kendinizi günlük, irili ufaklı problemlerden sakınacaksınız.
5 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, Ay-Akrep burcu geçişi tüm gün etkili olacak. Ruhsal açıdan güçlenmenizi sağlayıcı bu enerji, fikirlerinizi kendinizden emin bir şekilde ifade etmenizi, karşı cins üzerinde etkili olmanızı, sizden gizlenenleri duymanızı, görmenizi destekleyicidir. Saat 10:50 Ay-Pluto görünüm etkisinde, içinizdeki ses, bu denli iyi niyetli olmak zorunda değilsin diyerek sizi uyarıyor gibi. Öylesine tutkulu ve size ait olan her şeyi öylesine benimsiyorsunuz ki, hiç kimsenin sizi üzmesine izin vermezsiniz.
5 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Güvende hissediyorsun! Kendinle muhasebe yaptığın bir gündesin. Amaçların seni doğru insanlarla buluştursun istiyorsun. Bir yandan da kariyerin adına yaptığın fedakârlıkların ekmeğini yemek isteyeceksin. Kendi işini yapan bir Balık burcuysan, yeni yatırımlar söz konusu olabilir. Aşkta, alışkanlıklarına bağlı yaşamak seni güvende hissettirecektir. Evliliğinde sorunları olan bir Balık burcuysan, nasihatte bulunanlara karşı tavrın sert olabilir. Merak etme, yılın ortasından beri uzak kalmaya çalıştığın kişisel çatışmalar bugün anlamını yitirmeye başlıyor. İnançlarını, değer yargılarını sorgulanmaya başlayacaksın. Bu anlamda geçmişte aldığın bazı kararların çokta sağlıklı olmadığını düşünebilirsin. Bu sebeple yeni kararlar almaya yönelebilirsin ama yine acele etmeni tavsiye etmem.
5 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı denetim altına almanız gereken bir gün. Alacağınız haberleri yanlış anlama ihtimaliniz var. Düşündüklerinizin doğru olup olmadığını araştırmadan tepki göstermeyin. İş arkadaşlarınız ve yakınlarınızla aranızda anlaşmazlıklar sorunlar çıkabilir.
5 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yabancılarla ilgili konularda daha hevesli olabilirsiniz. İşlerinizde akıcı koşullar söz konusu. Aldığınız destekler işlerinizi tamamlamanız için size fırsat yaratabilir. Gün içinde arkadaşlarınızla zaman geçirip fikirlerini almak isteyebilirsiniz. Bitirmek istediğiniz konularda daha yapıcı davranmak ilerlemeniz için iyi olacaktır.
5 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayalleriniz için kuvvetli arzular duyduğunuz bir dönemdesiniz. Maddi konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli bir gün.
5 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yoğun bir iş temposuna gireceksiniz. Emeğinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Ekip çalışmaları gündemde. Zamanınızın çoğunu işinize ayıracaksınız. Bu da size maddi ve manevi açıdan başarı getirecek. Bu da biraz canınızı sıkabilir.
5 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde ortaklar, eşiniz, partneriniz ve dostlarınızla ilgili kaygılara açık bir zaman dilimi geçirdiğiniz için ilişkilerle ilgili motivasyonunuz ve güveniniz azalabilir. Ne var ki öğleden sonradan gece yarısına dek olan zaman diliminde, ilişkilerdeki problemler giderilirken, etkili ve olumlu diyaloglar geliştirip hem iş hayatınız hem de özel yaşamınızda kalıcı ve somut anlamda olumlu kararlar alabilir, kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.
5 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda seyahat eden Ay, sizi ani bir seyahate çıkarabilir. Uzaklarla olan ilişkilerinizde hızlı gelişmelere açıksınız. Akademik ve eğitsel konularla ilgili bugün pek çok araştırma yapabilirsiniz. Yurt dışında yaşamak için girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Uçakta tanışacağınız birisine karşı ilgi duyabilirsiniz. Aranızda zamanla tutkulu bir ilişki doğabilir.
5 Aralık 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Anılarla meşgul olabilirsiniz. Hüzün ve öfke birbirine karışabilir. Sizi yoran, kaynaklarınızı tüketen fazla meraklı insanlara karşı tedbirli davranın.
Reklamı Kapat