Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
5 Aralık 2018

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Daha mutlu olacağınızı, daha büyük coşku yaşayacağınızı düşünüyor, daha fazla ortak yanınız olduğunu sanıyordunuz. İlişkinizin başladığı gibi gitmemesi sizi düşündürüyor.
5 Aralık 2018

Başak Burcu Günlük İş Falı

Önemli sorumluluklarınız var. Ama siz bu sorumlulukların hepsinin altından kalkıyorsunuz. İş yaşantınızda başarılı, sevilen birisiniz. Yakında sizi biraz sevindirecek bir gelişme olabilir.
5 Aralık 2018

Başak Burcu Günlük Para Falı

Eş, dost ve yakınlarınıza da bazı destekleriniz olabiliyor. Arada bir çektiğiniz parasızlık ise, sizde büyük bir sıkıntıya neden olmuyor. Esas olarak kendi yağınızla kavrulan birisiniz.
5 Aralık 2018

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir şeyler hissetmiş olsanız bile meraklı davranmamanız gerekiyor. Sizi sevindirmek için hazırlanan bir sürpriziniz var.
5 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınızla ilgili duyduğunuz endişeler, bunu yalnızca eş, dostla paylaşıp bir uzmana görünmemenizden kaynaklanıyor olabilir. Haftanın sonuna doğru bu konuda bir rahatlama görünüyor. Yurtdışındaki bir arkadaşınızdan uzun zamandır haber alamayışınız sizi düşündürüyor. Onunla birlikte yapmayı planladığınız bazı şeyleri, onun bir niyetsizlik içine girdiği kuşkusuyla iptal etmeyi düşünüyorsunuz.
5 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar tüm gün Akrep burcunda ilerleyecek Ay, yakın çevrenizle olan iletişiminizde daha tutkulu davranmanıza, yönetimi ele geçirmekten hoşlanmanıza, ne gibi aksaklıklar var onları ele almanıza yardımcı olabilir. Genel olarak güçlü gözükmek ve gücünüzü göstermek taraflısı olabilirsiniz. Derin düşünebilir, olayları daha farklı bir görüş açısıyla ele alabilirsiniz. Saat 10:50 Ay-Pluto görünüm etkisinde, çıkarlarınız söz konusu olan her alanda fikirlerinizi dile getirmekten çekinmezsiniz. Bazı olayları ve kişileri affetmek istemezsiniz.
5 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Sosyal aktivitelere karışıyorsun! Enerjik yapını zorlayan işleri seviyorsun. Sıradan ve tek düze işler sana göre değil. Bu yüzden de şartlarını zorluyorsun. Zaman akışı içinde bazı olayları kendi bünyene göre yeniden yapılandırıyor ve yaşama geçiriyorsun. Yurtdışı ilişkileri olan bir Başak burcu isen, eğitimde ya da uzmanlık konusunda kazançlı çıkacağın yolculuklar gündeminde olabilir. Çalıştığın insanlarla uyum içerisinde hareket etmek, kafanın rahatlamasına da yardımcı olacaktır. Bir yandan da seni rutin bir alışma programından ziyade daha renkli iş günleri bekliyor olabilir. İş yerinde farklı sosyal aktiviteler ve etkinliklere dâhil olabilirsin. İlişkisi olmayan bir Başak burcuysan, kalbini çalacak aşka merhaba de. Duygularını yeniden derinden hissedeceksin.
5 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim sorunları yüzünden sıkıntı duyabilirsiniz. Özellikle Başak burcunun ilk derecelerinde doğmuş olanlar, kararsızlık ve ilişkilerde sorunlar yaşıyabilirler. Evraklar ve faturalarla ilgili çıkabilecek sorunlara karşı tedbirli davranmalısınız. Kendinizden genç olanların sorunlarını büyütmekten kaçının.
5 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde iletişim konularında daha başarılı olabilirsiniz. Bugün hareketli bir gündeminiz var. Yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. İşlerinizi tamamlamak için destek alabilirsiniz. Zihinsel konular daha fazla sizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konulardaki sıkışmalar için sabırlı olmalısınız.
5 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizden hoşnut olacağınız, kontrollü davranmanın yararını hissedeceğiniz bir gün.
5 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrenizdekiler size güvenmiyorlar. Bunun nedeni sizin tutarsız davranışlarınız. Oysa onlar sizin dostunuz. Hep sizin iyiliğinizi düşünüyorlar. Dostlarınızın kıymetini bilin. Onlara karşı daha dikkatli olun. İş hayatınızda küçük çekişmeler yaşıyorsunuz. Bu davranışlar size bir şey kazandırmaz.
5 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde geçici psikolojik rahatsızlıklar yaşayabilir, ne olduğunu anlamadığınız sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Ancak bunların kaynağı fiziksel bir rahatsızlık olmaktan daha çok, üzerini örttüğünüz üzüntülerden kaynaklanmakta. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, bu atmosfer yerini ilişkilerde olumlu haberleşmelere, iletişim gücünüzün yükselmesine, özel hayatınızda daha rahat iletişim kurmanıza ve iş görüşmeleri konusunda pozitif bir enerjiye bırakıyor.
5 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda seyahat eden Ay, kardeş, yakın akraba ve komşularla ilişkilerinize ışık tutar. Bu dönemde ani bir seyahat gündeme gelebilir. Arabanızı servise götürmek, ofise yatırım yapmak, şirket kurmak ya da ofisteki işleri planlamak için iyi bir dönem. Zihniniz adeta bir dedektif gibi çalışır. Eğitimlere yatırım yapmak için de uygun bir gün.
5 Aralık 2018

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevre, akraba ilişkilerinde dedikodu olabilir. Doğru bilgiye ulaşmadan karar vermeyin. Aklınız geçmişle hesaplaşırken şüphe yoğunlaşabilir.
Reklamı Kapat