Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
5 Aralık 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Hazıra konmayı bekler bir izlenim veriyorsunuz. Aşk, size yepyeni heyecanlar yaratmanın hazırlığı içinde. Siz de biraz iradi davranıp gelişmeleri hızlandırabilirsiniz.
5 Aralık 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Dün öğrendiğiniz şey, iş çevrenizdeki bazı insanlarla daha mesafeli ilişkiler kurmanıza yol açacak. Akşama yakın bir toplantınız olabilir. Bu toplantıda bütün mesleki birikiminizi ortaya koymanız gerekecek.
5 Aralık 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Harcamalarınızı biraz daha kısmanız Bugün yatırımınızı başka bir yere kaydırmanız doğrultusunda bir öneri alacak, ama bu değişikliği gerekli görmeyeceksiniz. gerekiyor.
5 Aralık 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Her konuda bir görüş belirtmeniz gerekmiyor. Bugünlerde, sükutun altın olduğunu unutuyor ve sizi pek ilgilendirmeyen konulara fazla girip, tepki çekiyorsunuz.
5 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah sevindiğiniz olay, birkaç kişinin daha devreye girmesiyle günün ilerleyen saatlerinde biraz tatsızlaşabilir. Bunu önlemek için yapmanız gereken şeyi onur sorunu haline getirmemelisiniz. Önümüzdeki günlerde tatil amaçlı kısa, ama uzun zaman akılda kalacak bir yolculuğunuz olabilir. Bu yolculukta hoş tanışmalar görünüyor.
5 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar gün boyu karşıt burcunuz Akrepte ilerleyecek Ay, hırsınızı, tutkularınızı yükselticidir. Bu durum ilişkinizle alakalı konularda denetlenmesi güç gövde gösterilerine neden olabilir. Değerleriniz, fikirleriniz size göre önemlidir ve bunların üzerinde bir başkasının hak iddia etmesine izniniz yoktur. Tabii ki tavsiyem biraz daha esnek düşünmenizdir. Çünkü bu gerilim aranızdaki bağı zedeleyebilir. Saat 10:50 Ay-Pluto görünüm etkisinde, bizden saklanan gerçekleri bilmek isteriz. Karşımızdaki doğru biri mi diye düşünürüz. Öğrenmek için iz süreriz. Duygularımız öylesine güçlüdür ki, partnerimizin her tavrını gözlemlemeye çalışırız.
5 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Aklından geçenleri saklamıyorsun! Yeni fikirlere açık olduğun gibi, sözlü ve yazılı iletişimdeki başarın iş hayatında seni ön plana çıkaracaktır. Bu yüzden önümüzdeki günleri bile değerlendirebileceğin etkinlikler olabilir. Kafana koyduğun her şeyi yapmak için tüm ilişkilerini zorluyor olacaksın. Ancak bazı kişilerin sana karşı muhalif tavırlar içinde olduklarını hissedebilirsin. Sırlarını ele vermeye, iyi niyetinden yararlanmaya kalkışabilirler. Özellikle kapalı mekânlar ve ortamlarda görüştüğün kişilere karşı dikkatli olmalısın. Aklından geçenleri saklamıyorsun. Sana ilgisi olduğunu tahmin ettiğin biriyle konuşma yapmak için cesaretin de yüksek! Çocukların varsa, kişisel gelişimlerini desteklemek adına önemli etkinliklere katılabilirsin. Kronik rahatsızlığı olan bir Boğa burcuysan, rutin kontrollerini ihmal etmemende fayda var.
5 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Kuruntu ve sıkıntılarınızdan uzaklaşıp, sevdiklerinizle birlikte yakınlarınızın ziyaretine gidebilirsiniz. Parasal konulara yönelik yeni projeler yapabilir, aile bireylerinin desteğini isteyebilirsiniz. Akşama doğru dostlarınız ziyarete gelebilir.
5 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatleri daha hareketli olabilir. İşlerinizi erken saatlerde toparlamanız daha iyi olabilir. Bugün ikili ilişkilerinizde çatışma içinde olabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanacağınız zamanlar var. Eşinizle ilgili konularda uyum içinde kalmakta zorlanabilirsiniz. Gün içinde sizi uğraştıran olaylar gündeme gelebilir.
5 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişimde zorlanabilirsiniz. Belli konularda anlaşmaya varılmadan önce çok iyi düşünülmelisiniz.
5 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu sıralar çok çekicisiniz. Etrafınızdakilerin gözünü kamaştırıyorsunuz. Sizdeki bu değişiklik birlikte olduğunuz kişiyi çok etkiliyor. Bir yakınınızın hastalığını dert etmeyin çünkü çok kısa sürede iyileşip tekrar sağlıklı günlere dönecek.
5 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde aşk hayatınız ve çocuklarınızla ilgili geçici kaygılar hissedebilir, enerjinizi tam olarak ortaya koyamayabilirsiniz. Ne var ki öğleden sonradan gece yarısına dek, ilişkiler konusunda fırsatlar elde ederken, daha kaliteli iletişim kurabilir, teklif ve davetler alabilir, kaygılarınızın yerini güvene bıraktığını fark edebilirsiniz.
5 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay ikili ilişkilerinizi yöneten 7. evinizde Akrep burcunda seyahat ediyor. Partneriniz sizden bugün özel ilgi bekler. Kendisini özel hissetmesini sağlayacak güzel bir akşam yemeği organize edebilirsiniz. Sevginin, tutkuyla buluştuğu bugünün keyfini çıkartın. Sahip olmak ve güven duyma teması günün önemli gündemini oluşturur.
5 Aralık 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkiler alanında hassasiyetler, yanlış anlaşılmalar olası. Kendine yeten vasıflarınız gün boyu iş başında. Geçmişten gelen husumetleri alevlendirmemek faydalı olur.
Reklamı Kapat