İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
5 Aralık 2018

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizin topluluk içinde size karşı biraz özensiz olduğunu sadece siz düşünüyorsunuz. Kendi kendinizi kurup ondan gitgide uzaklaşıyorsunuz. Bu sorununuzu onunla yoluna gitmelisiniz.
5 Aralık 2018

İkizler Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda bugünlerde biraz rahata kavuşmuş görünüyorsunuz. İşe yeni alınan bir eleman sizin yükünüzü oldukça hafifletiyor. Ona karşı dostça duygular da besliyorsunuz.
5 Aralık 2018

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Günü yaklaşan bir borcunuz var ve bunu kapatmak için bir miktar daha borca girmeniz gerekebilir. Hesabınızı biliyorsunuz. Fakat yan harcamalarınızla ilgili önlemler almanız gerekiyor.
5 Aralık 2018

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir konuya çok gerekli olmadığı halde kafa yoruyorsunuz. Bu konuya zihninizde ayırdığınız zamanı, sizi doğrudan ilgilendiren başka konulara ayırabilirsiniz.
5 Aralık 2018

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı davranışlarınız içinizin aynası oluyor. Kendinizi boşuna gizlemeye çalışıyorsunuz. Bu gece, içinde tanımadığınız insanların da olduğu bir arkadaş gurubunuzun davetlisi olabilirsiniz. Hareketli bir geceye hazırlanın. Basit görüp üzerinde gereğince durmadığınız bir konu, bugünden başlayarak birkaç gün beyninizi meşgul edecek.
5 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler gün boyunca, Akrep burcunda ilerleyecek Ay etkisinde, size söylenen sözlerden ziyade kendi düşüncelerinizi daha fazla önemsersiniz. İsteklerinizin mutlak kabulünden yanasınızdır. Bir şeyler umduğunuz gibi gelişmiyorsa gerginleşerek tepki gösterir, hakkınız olanı almaya çalışabilirsiniz. Saat 10:50 Ay-Pluto görünüm etkisinde, ihtiyaçlarımızı daha fazla önemseriz. Kim bize karşı ve kim bizimle beraber? Bütün bunları anlamak isteyebiliriz.
5 Aralık 2018

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Dikkatli adımlar atıyorsun! Bugünden itibaren günlük hayattın hız kazanırken, neyin nerede olduğu ile ilgili kafa yormak asla istemeyeceksin. Yoğun iş temposundan dolayı kendini ihmal ettiğinin farkında mısın? Hayatın tadını çıkarmalısın. Giden zaman geri gelmiyor, biliyorsun. Dış dünya ile iletişim kurman, girişimlerde kendini ifade etmen için dikkatli adımlar atıyorsun. Başkaldıran tavırların yüzünden sevgilinle tartışmalar çıkabilir. Eski arkadaşların, dostların veya seninle aynı hedefi paylaşan kişilerle aranda anlamsız gerginlikler oluşabilir. Yalnız bir İkizler burcuysan bu durumu fazla dert etmeyebilir, sosyal hayatına daha çok odaklanabilirsin. Bugün aynı zamanda geçmişten hayatına geri dönmek isteyen insanları, kibarca dönüşü olmayacak bir yolculuğa uğurlayabilirsin.
5 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Dostunuzu, düşmanınızı iyi seçmelisiniz. Hakkınızda dedikodu yapanlar olabilir. Gereksiz tartışmalara girmekten ve sabırsız davranışlarda bulunmaktan uzak durun. Yanlış anlamalar meydana gelebilir. Ayrıca , yaptığınız organizasyonlarda ufak tefek terslikler çıkabilir.
5 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün erken saatlerinde çalışma hayatınızda kısmetli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleri tamamlamak için uygun bir gündesiniz. Aşk ilişkilerinizde temkinli davranmanızda fayda var. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yeni projelerin sorumluluğunu alabilirsiniz. Sizi yoran konularda dikkatli olun.
5 Aralık 2018

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Farklı yöntemler, bilinmeyen konular ve gizlilik gerektiren işler çekici gelebilir. Tutkulu bir tavır içinde olabilirsiniz. Skandallardan uzak durun.
5 Aralık 2018

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kısa bir yol yapacaksınız. Yaşamınızda yenilikler görülmekte. Bunların bir bölümünü siz yapacaksınız. Önemli bir bölümü de tesadüfler sonucu gerçekleşecek. Para durumunuz iyi. Bugün bir kısmeti bölüşebilirsiniz. Mutlu bir beraberliğiniz varsa ondan uzak kalmamalısınız.
5 Aralık 2018

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde ev, aile ve yerleşime ait konular ile ruhsal anlamda kaygılar hissedebilir, geçici endişelere kapılabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, aile içi iletişim ve iş hayatınız konusunda kararlı, istikrarlı ve sağlam adımlar atabilmenizi destekleyen, olayları yoluna koyan bir atmosferde olacaksınız.
5 Aralık 2018

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda seyahat eden Ay, sağlık konularına dikkat çekiyor. Bugün gerekli rutin tahlillerinizi yaptırmalısınız. Kan değerlerinizi ölçtürmek için uygun. Mesai arkadaşlarınızla aranızda duygusal krizler yaşayabilirsiniz. İşi bırakmak isteyenler bu kararlarını dile getirebilirler. Sakinliğinizi korumak için kararlı olun. Sessizlik her zaman kazandırır.
5 Aralık 2018

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu iş ve sağlık alanında hassasiyetler olası. Rutin sizi sıkabilir. Kendi ihtiyaçları için başkalarını manipüle eden kişilerle tartışabilirsiniz.
Reklamı Kapat