Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
5 Aralık 2018

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşkın ilk başlardaki coşkusunu yaşamaya bakmalısınız. İçinizde, yeni ilişkinizden çok şey beklemeyen garip bir karamsarlık var. Bugün onun tarafından sürekli aranacaksınız.
5 Aralık 2018

Koç Burcu Günlük İş Falı

Bu günkü görüşmede nasıl bir yöntem izleyeceğinizi düşünüyorsunuz. Bu görüşme iş ilişkilerinizdeki çoğu problemi çözebilir. İş ilişkilerinizden şikayetçi bir görüntü vermekten çekiniyorsunuz.
5 Aralık 2018

Koç Burcu Günlük Para Falı

Para sıkıntınızı belli bir zaman en ekonomik biçimde yaşamayı becererek en aza indirdiniz. Bunun sizde bir alışkanlığa dönüşeceği umudunu taşımaya devam etmelisiniz. Yakında küçük bir para haberiniz var.
5 Aralık 2018

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Üçlü bir ilişki içinde, bile bile sübjektif davranılıp tartışma yaratılıyor. Bununla ilgili eleştirilerinizi tartışmaya fazla yaklaşmadan yapmanızda yarar var.
5 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Biraz nezaketsiz bulduğunuz biriyle bugün gereksiz bir tartışmaya girebilirsiniz. İnsanların ölçüsüz, hoyratça davranışları sizi fazlasıyla geriyor. Birçokları gibi görmezden gelemiyor, tavırsız kalamıyorsunuz. Akşam sevdiğiniz dostlarınızla birlikte olmak istiyorsunuz. Buna ihtiyacınız var. Onlarla bir şeyleri paylaşmak niyetindesiniz.
5 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar gün boyu Akrep burcunda ilerleyecek Ay, gerçekleri daha fazla önemsemenizi sağlıyor. Sezgiler bu enerji sayesinde güçleniyor. Hırsımızı körüklediği için, zorluklar bizi yıldırmıyor. Kayıp-kazanç olgularını gözden geçirmeye başlıyoruz. Daha dikkatliyiz. Bizi kimsenin yanıltmasına izin vermiyoruz. Saat 10:50 Ay-Pluto görünüm etkisinde, sizden hiç bir şeyin gizlenmesine, hele konu parasal ve ilişkiyle alakalı ise hoşumuza gitmez.
5 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Fikir ayrılıkları yaşıyorsun! Bugün beklenmedik seyahatler, iş yerinde mesai yapmak ya da günü birlik şehir turları yapmak zorunda kalabilirsin. Aile şirketinde çalışan bir Koç burcuysan, şirket planlaması gibi konularda fikir birliğine varamayabilirsiniz. İlişkisi olmayan bir Koç burcuysan, bir süredir imrenerek baktığın birlikteliklere eşdeğer bir ilişki yaşayacaksın. Eğer evli bir Koç burcuysan yaşadığın sorunların aslında o kadar büyütülecek şeyler olmadığını fark edebilirsin. Gün içerisinde içinden iş işten geçti artık dediğin durumları düzeltmek için adeta savaş vereceksin. Eğer ailenle ya da arkadaşlarınla zaman geçirmek istersen şimdiden planlarına alternatif seçenekler oluşturman iyi olacaktır. Zaten planın içinde şehir dışındaysan bulunduğun yere dair gündüz ve akşam turları yapmak isteyebilirsin.
5 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kolay öfkelendiğiniz bir gün. Karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler gösterebilir, daha sonra üzüleceğiniz davranışlarda bulunabilirsiniz. Aslında dikkatli ve anlayışlı davranabileceğiniz bir dönemdesiniz. Duygularınızı kontrol etmeyi başarabilirsiniz. Enerjinizi olumlu yönde kullanın.
5 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün erken saatlerinde koşullar daha akıcı. Çaba gösterdiğiniz konularda destek alabileceksiniz. Ortaklı konular gündeminizi meşgul edebilir. Endişe duyduğunuz konularda yeni planlar yapabilirsiniz. Kendinizi sıkışmış hissedeceğiniz zamanlardasınız. İşlerinizi tamamlamak için zamana ihtiyacınız olabilir.
5 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlgilenmek istediğiniz konuların üzerine gidecek vakti bulabileceksiniz. Kararlı olur ve geri adım atmazsanız, şartlarınızı iyileştirme şansınız var.
5 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni girişimlerde bulunabilir hatta atılımlar yapabilirsiniz. Birkaç işi birarada götürmek durumunda da kalabilirsiniz. Yeni bir anlaşma sayesinde bol paranız olabilir. Uzak bir yerden gelen biriyle tanışacaksınız. Bu insan bir yabancı olabilir. Onunla aranızda bir yakınlaşma olacak.
5 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde geçici sağlık sorunları, psikolojik temelli rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bir şeyleri mükemmelleştirme arzunuz sizi yorabilir. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, çalışma hayatınızla ilgili olumlu etkiler alırken, faydalı görüşmeler yapabilir, motivasyon ve enerjinizin yükseldiğini fark edebilirsiniz.
5 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın ilk yarısında Ay Akrep?teki yolculuğuna devam ediyor. Para konularında kriz gündeme gelebilir. Beklediğiniz yüklü ödemelerde aksaklık ve gecikme yaşayabilirsiniz. Libidonuzun yükseldiği süreçte partnerinizle tutkuyu paylaşmak önemli. Aşırı kıskançlıklar ve şüpheden kaçınmalısınız. Sosyal sorumluluk projelerine aktif katılabileceğiniz bir gün sizi bekliyor.
5 Aralık 2018

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu duygusal iniş çıkış fazla. Geçmişten gelen hesaplaşmalar,  yarım kalmış işlerin sonuçlanması için çabalar olabilir. Bugün sabır önemli. Riskli işlerden kaçının.
Reklamı Kapat