Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
5 Aralık 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Onun nelere takıldığını keşfetmeniz gerekiyor. Onun size eskisi kadar yakın davranmamasının nedeni sizin birtakım hatalarınız olabilir. Dışardan tarafsız bir izleyici gibi davranmamalısınız.
5 Aralık 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızda bugünlerde elle tutulur bir problem görünmüyor. Zamanında yetiştirdiğiniz işler sizi rahatlatıyor. Bugünün işini yarına ertelememe anlayışınız, işinizi çok kolaylaştırıyor.
5 Aralık 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

Para harcamadaki rahatlığınız sonradan pişman ediyor, ama işe yaramıyor. Bugünlerin sıkışıklığını önceden alacağınız önlemlerle en aza indirebilirdiniz.
5 Aralık 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Kendinizi korumalı, bu sıkışık koşullarda ayakta olmalısınız. Bedensel kırgınlıklarınızı ayakta geçirme alışkanlığınız sizi yatağa düşürebilir.
5 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazen badirelerden öyle beklenmedik biçimde çıkıyorsunuz ki, arkadaşlarınız hayranlıklarını gizleyemiyorlar. Bugünde canınızı sıkan bir konuyu müthiş bir kolaylıkla çözecek, şaşkınlık yaratacaksınız. Aldığınız bir kararın arkasında durmanız gerekiyor, ama bu konuda biraz zorlanabileceksiniz. Üzüldüğünüz bir sağlık sorunu var. Ama koşullarınız çok ilgilenmenize uygun görünmüyor.
5 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar gün boyu etkili olacak Ay-Akrep burcu seyri, bazı kişilerin sizin rahat tavırlarınızı yaklaşımlarınızı anlamazlıktan gelmeleri veya sizin yöntemlerinize karşı çıkarak üzerinizde hakimiyet kurmaları anlamına gelse de siz buna pek izin vermezsiniz. Saat 10:50 Ay-Pluto görünümü, bizi derinlikli düşünmeye sevk ediyor. Bir yandan kimse bizi hafife almasın istiyoruz diğer yandan var gücümüzle mücadele etmemiz gerektiğinin farkındayız.
5 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Sorunları çözüyorsun! Titiz ve disiplinli yapın, bugün oldukça işe yarayacak. Bazı olayları güçlü mantığınla çözüyorsun. Kendi işini kurmayı planlayan bir Kova burcuysan, birikimlerini arttırma yoluna gidebilirsin. Karşılık bulamadığın duygular için yüksek tepkiler verebilirsin. İlişkisi sallantıda olan bir Kova burcuysan, sevgilinin beklemediğin kararları seni sarsabilir. Duygusal konularda fikirlerini açıklarken net ve direk konuştuğun için, karşı tarafla aranda sorun çıkabilir. Evli bir Kova burcuysan, eşinle romantik bir akşam geçireceksin. Sanatla ilgileniyorsan, çalışmalarını görünür kılmak isteyeceksin. Bu durum sosyal medyada yeni bir hesap açmana ya da kişisel internet sitesi kurmana neden olabilir. Kilo problemin varsa kalorisi yüksek gıdalardan uzak durmalısın.
5 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece keyifli ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Sevdiğinizle birlikte seyehate çıkabilir, geleceğe yönelik yeni projeler yapabilirsiniz. Çok ilginç fikirleriniz ve planlarınız olabilir. Bunları hem dostlarınızla hem de sevdiğinizle paylaşacaksınız. Yakın akrabalarınızla aranızda ufak tefek anlaşmazlıklar olabilir.
5 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sabah saatlerinde üstlerinizden destek alabilirsiniz. Hareketli koşullar söz konusu. Sorumlu olduğunuz konular hakkında kararlar alabilirsiniz. Toplum önünde olmaktan keyif alacağınız bir gündesiniz. İşlerinizde devletle ilgili konular gündeme gelebilir. Annenizle ilgili konuları göz ardı etmemeye özen gösterin.
5 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kaygılarınızı büyütmeyin. Sevdiklerinizin ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek. Farklı yönlerinizi keşfedebilirsiniz.
5 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlencenin ve hareketin olduğu heryerde sizi de görmek mümkün. Fakat iş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sizsiniz. Sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız buna sebep.
5 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde finansal konular, ortak gelirler, geçmişe ait borçlar, sağlık konuları, sigorta, vergi, miraslar gibi alanlarda geçici problemler, kaygılar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonradan gece yarısına dek bu problemli enerji yerini finansal konularda pürüzlerin giderilmesine, ruhsal olarak daha motive ve iyi hissetmenize, aile içi konularda olumlu iletişim kurup, kendinizi daha rahat ifade etmenize sebep olan bir atmosfere bırakacak.
5 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda seyahat eden Ay, haftanın ilk yarısında kariyerinizde önemli gelişmelere ışık tutacak. Aynı zamanda annenizle olan ilişkinizde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ev ve kariyeriniz arasındaki yoğunluk sizi bu dönemde yorgun düşürebilir. Evlilik hazırlıkları, ev satın alma ya da satma gibi ciddi kararlar almaya açıksınız. İş değişikliği yapmak isteyenler bu dönemde bu konuya daha fazla eğilebilirler.
5 Aralık 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Otoriteyle eleştirel davranışları nedeniyle tartışabilirsiniz. Ailevi konularda hassasiyetler olabilir. Gün boyu öneri kabul etmeyebilirsiniz. Kırıcı davranmaktan kaçının.
Reklamı Kapat