Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
5 Aralık 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Ona duyduğunuz hayranlık gözlerinizden okunuyor. Ama bu arada içinizdeki anlayamadığınız güvensizliği de gizleyemiyorsunuz. Bu akşam arkadaşlarınız ve o, akşam yemeğinde birlikte olabilirsiniz.
5 Aralık 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

İş hayatınızı, size beklediğinizden daha çok omuz veren bir arkadaşınızın desteğiyle hızla yoluna koyuyorsunuz. Bir iş bağlantınızın son andaki karar değişikliği sizi biraz sarsabilir.
5 Aralık 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Ortalama diyerek, kendinize biçtiğiniz kazanç konusunda biraz daha mütevazi olabilirseniz, kafanızdaki para sorunu epeyce azalacak. Sıkışık durumlarda birikiminize çok güvenli bakamıyorsunuz.
5 Aralık 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Zaaflarınızı iyi biliyorsunuz. Ama bazılarından memnun gibi tavırlar sergileyebiliyorsunuz.
5 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Etkilendiğiniz biri, sizi bugünlerde hayal kırıklığına uğratabilir. Bu kişiyi hak ettiğinden fazla önemsediğinizi fark edemiyorsunuz. Bu, sizdeki bir eksikliği gösteriyor olabilir. Bugün yaşayacağınız bir sorun, bazı olayları çözmede ne kadar düzgün bir yol izlediğinizi size gösterecek. Böyle durumlarda ana meseleden kopmadan ayrıntıları seçebiliyorsunuz.
5 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar gün boyunca Akrep burcunda ilerleyecek Ay, gücünüzü yükseltici ve kontrol arzunuzu yoğunlaştırıcı bir enerjiyle sizi çevreleyebilir. Girişimlerinizin önünde duran engeller, yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlar. Tutkularınız ön plana gelir. Ne yapmak istiyorsanız o konularda daha hızlı ve cesur hareket edebilirsiniz. Saat 10:50 Ay-Pluto görünüm etkisinde, yolunuz üzerinde duran engelleri aşıp, hedefinize ulaşmak istersiniz. Haklı olduğunuz bir mücadele içindesiniz. Birileri beğense de beğenmese de artık bu yoldan geriye dönüş yok diye düşünebilirsiniz.
5 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Analiz gücün artıyor! İş yaşantında atılımlar söz konusu olsa da biraz daha beklemelisin. Önemli gelişmelerin başlangıcında olabilirsin. Karar aşamalarını duygusal boyutta almaman gereken bir gündesin. Sadece sorumluluk duygunun artması seni bazen hayli zorluyor. Birlikte çalıştığın kişilerin verecekleri destek çok önemli olacak. Gün içerisinde analiz gücün yükselirken öğrendiklerini kendine saklamayı tercih edeceksin. Fakat konunun muhatapları ile yüzleşmeyi de ihmal etmeyeceksin. İlişkisi olan bir Oğlak burcuysan, sevgilinin sağlığı ile ilgili konular gündeme gelebilir. Sosyal hayatın çok renklenirken gökyüzü maddi konularla ilgili dikkatli olman gerektiğine işaret ediyor. Vergi borcu ya da unutulmuş bazı mali hesapların gündemine oturmasını istemiyorsan zamanlarını kaçırmadan takip etmelisin.
5 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınızı aniden harekete geçiren durumlarla karşılaşabilinsiniz. İsteklerinizin gücü sizi harekete geçirecek ve sabırsız bir tavır içine gireceksiniz. Sakin olmalı ve olayların gelişmesini beklemelisiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınızla yapacağınız görüşmeden önce memnun olacaksınız. Daha sonra aranızda anlaşmazlık çıkabilir.
5 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ilk yarısında gelecek beklentilerinizle ilgili hevesli koşullar söz konusu. Kendiniz için yeni koşullar yaratabilirsiniz. Gruplar içindeki yeriniz önem kazanabilir. Arkadaşlarınızla buluşmak için zaman yaratabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha kabullenici olabilirsiniz. Bazı işlerinizde tamamlanmalar olabilir.
5 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konulara yönelik yeni hayaller kurabilirsiniz. Bir dostunuzun önerileri hayal gücünüzü uyandırabilir.
5 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aileniz ve yakın dostlarınızla çıkacağınız seyahat stresinizi atmanızı sağlayacak. Duyacağınız bazı haberlere şaşıracaksınız. Yalnız siz anlatılanları dinlemeli ve düşüncelerinizi kendinize saklamalısınız. Bugün radikal kararlar alabilirsiniz. Bunun için gereken güç şu sıralar sizde mevcut.
5 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde yolculuklar, eğitim süreçleriniz, olası devam eden davalar, ortaklar, yakın dostlar ve partnerinizle iletişim konusunda geçici kaygılar, problemler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek iletişim problemlerinin giderildiği, sosyal ortamlarda bulunabileceğiniz, partnerinizle olumlu kararlar alabileceğiniz bir zamanda olacaksınız.
5 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda seyahat eden Ay, arkadaşlık ilişkilerinize ışık tutacak. Tutkulu bir aşka yelken açabilirsiniz. Sevmek ve sevilmenin tadını çıkartın. Hayat paylaştıkça güzel. Günü keyifli bir yemek eşliğinde dostlarınızla geçirebilirsiniz. Dernek faaliyetlerinizin canlandığı bir dönemdesiniz. Yeni gruplar ve gelecek hedeflerinize ışık tutan bir gün.
5 Aralık 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yanlız kalmayı sevmeyen insanlar gün boyu siz meşgul edebilir. Düzeyi düşük sohbetlerden, dedikodudan kaçınmak faydalı olur. Bugün hareket alanınız sınırlı, risk almayın.
Reklamı Kapat