Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
5 Aralık 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Onu çok seviyorsunuz. Devamlı onun yanında olmak istiyorsunuz. Birlikte inanılmaz saatler geçiriyorsunuz. Ama ikinizin de iş yaşantısı aranıza sık, sık ayrılıklar koyuyor.
5 Aralık 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

İş yaşantınızdaki yoğun tempo sizi adeta hiç etkilemiyor gibi. Hareketli işi seviyorsunuz. Ama belli bir zamandan beri yorgunluk kendini iyice hissettiriyor. Bu şekilde bir süre daha götüreceksiniz.
5 Aralık 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Para sıkıntılarınızı biraz da kendiniz arttırıyorsunuz. Harcamalarınızı biraz denetim altına almanız gerekiyor. Partnerini de bu konuda, sizden farklı bir tutum içinde görünmüyor.
5 Aralık 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Baştan isteksizlik duyup sonradan istekli davranacağınız uzun sürecek bir yolculuğunuz olabilir. Bu yolculuktaki önem sırasını doğru yapmanız gerekiyor.
5 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün içinizde bir coşku var. Bu duyguyu haklı olarak yaşadığınızı düşünüyorsunuz. Birçok kişi de bu coşkunun tek taraflı yaşanmadığını ve onu hak edişin de tek taraflı olmadığı inancı içindeler. Yakında sevineceğiniz haberleriniz olabilir. Alacağınız bu haberleri yerinde değerlendirebilmeniz halinde daha büyük sevinçler yaşayabilirsiniz.
5 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler gün boyu Akrep burcunda ilerleyecek Ay, başkalarıyla parasal ilişkinizde kendi çıkarlarınızı göz önüne alarak düşünmenizi sağlar. Elinizdekini korumak için hesabınızı iyi yaparsınız. Hatta çok istediğiniz bir şeyi almaktan son anda vazgeçebilirsiniz. Para konusunda hırslı davranabilirsiniz. Saat 10:50 Ay-Pluto görünümü, kazanç getirici işlere yönelmenin göstergesidir.Boş işlere ayıracak zamanımız yoktur.
5 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Bakış açın değişiyor! İçsel güvensizliğini yendiğin zaman, çok daha başarılı oluyorsun. Dikkatli yanın iyice ön plana çıkarken, detaylar da önem kazanacak. Ele aldığın her konuya ciddiyetle yaklaşıp, olayın iç yüzünde aslında farklı şeyler olduğunu anlayabilirsin. Bu durum arkadaşlık ilişkilerinde de kendini gösterecektir. Çok yakın bir dostunla alakalı bazı gerçeklere ulaşabilir; ona olan bakış açın tamamen değişebilir. Sevgilisi ile küs olan bir Terazi isen, barışmanın ne denli güzel ve iyileştirici bir duygu olduğunu anlayacaksın. Bugün aynı zamanda çevrenin etkilerinden uzak kalmaya çalışmalısın. Kişisel sorunlarına dış etkenleri karıştırmamalısın. Her ne kadar tarafsız gözlere ihtiyacın olsa da, inatçılığın tutabilir. Ailenden uzakta yalıyorsan, onlara duyduğun özlem artacak. Bu yüzden hafta sonu için yaptığın planları iptal edebilir ve ailenle vakit geçirmek isteyeceksin.
5 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün alacağınız bazı haberler yüzünden canınz sıkılabilir. Fakat, bu durum gün içinde hızlı biçimde geçecek. Tabii siz bunu büyükmezseniz. Yoksa, çok şiddetli bir tepki ortaya koyabilirsiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınızdan alacağınız haberler keyfinizi arttıracak. Ziyaretinize gelenler olabilir.
5 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yaptığınız işlere kişisel yeteneklerinizi de katacaksınız. Bu konuda başkalarından alacağınız destekler ilerlemeniz için iyi olacak. Günün ilk yarısında koşullar çok akıcı. Maddi kaynaklarınızla ilgili değerlendireceğiniz fırsatlar olabilir. Bugün sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. Keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.
5 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortak kullanılan kaynaklarla ilgili iyimser düşünceler içindesiniz. Gün ilerledikçe biraz daha gerçekçi olup, maddi planlarınızı değiştirebilirsiniz.
5 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller.
5 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde arkadaş çevreniz, kariyer gelirleriniz, plan ve projelerinizin tanıtımı, toplantılar ve sosyal ortamlarla ilgili geçici problemler, endişelere hissedebilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek iletişim gücünüzün ve motivasyonunuzun yükseleceği görüşmelerden fayda elde edebileceğiniz, sosyal ortamlarda daha fazla ön plana çıkacağınız bir zaman sözkonusu olacak.
5 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Akrep burcunda seyahat ederken, uzun zamandır sürdürdüğünüz bir projeyi tamamlayıp paranızı tahsil edebilirsiniz. Miras ve devir konularıyla ilgili beklediğiniz gelişmeler gündeme gelir. İç sesinize kulak vererek yeteneklerinizi ortaya çıkartın. Enerji çalışmaları, kişisel gelişim eğitimleri için harika bir dönem.
5 Aralık 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sebepsiz hüzün, kararsızlık sizi yorabilir. Finansal konularda tedbirli davranın. Şüpheli yaklaşımlar, kıskançlık sergileyebilirsiniz.
Reklamı Kapat