Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
5 Aralık 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk hayatınızda heyecanları şekil değiştirmiş olarak yaşıyorsunuz. Tartışmalar, güvensizlikler, kıskançlıklar istemiyor, bu korkuları barındırmayan dingin ilişkiniz içinde huzurlu görünüyorsunuz.
5 Aralık 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Birkaç arkadaş kendi işinizi kurma planları içindesiniz. Birbirinizin kişiliklerinize ve becerilerinize güveniniz tam. Fakat dönemsel koşullar sizi epey zaman daha bekletecek gibi görünüyor
5 Aralık 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

İş yaşantınızdaki güvensizlik sizi hızla bir kenara para biriktirmeye yöneltmiş görünüyor. Çok büyük güçlüklerle bir araya getirebildiğiniz paranızı iyi korumalı, yine dönemsel koşullar nedeniyle bu birikimi tüketmemelisiniz.
5 Aralık 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bir tavrınızla birkaç kişiyi birden bir konuya bağımlı kılabilirsiniz. Bu tavır sizi nasıl büyük sorumluluklar altına sokabilir.
5 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi fazlasıyla ilgilendiren bir konuya ilgisiz gibi görünmeye çalışıyorsunuz. Bu da, konuyla ilgili birçok gelişmeyi eliniz kolunuz bağlı olarak uzaktan izlemenize neden oluyor. Halbuki işin içinde olmanız yönünde de bir sürü eleştiri alıyorsunuz. Ailenize düşkünlüğünüz çok özel ilişkilerinizde bir zaaf olarak görülüyor. Bunu dikkate almanız gerekecek.
5 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler gün boyu Akrepte ilerleyecek Ay, ihtiyaç duyduğunuz konularda sizi destekleyici bir güçtür. Yengeç erkeklerinde karizmatik görünüm, bayanlarda çekicilik oldukça ön plandadır. Karşı cins üzerinde etkiniz bir hayli fazladır. Aşk hayatınızla ilgili konularda tutkulu davranabilirsiniz. Saat 10:50 Ay-Pluto görünüm etkisinde, ilişkimizi ilgilendiren konuları gözden geçirebiliriz. Aranızdaki paylaşım duygusunun önemi son derece büyüktür. Partnerimizle ne kadar el birliğinde bulunuyorsak kendimizi güvende hissedebiliriz.
5 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Ani tepkilerden uzak duruyorsun! Bugün iş hayatı ve evinle ilgili yükler ağır gelebilir. Aşırı çalışmadan kaynaklı stresten uzak durmalısın. Büyüklerinle arandaki ilişkiye dikkat etmeli, ani tepkilerden uzak durmaya çalışmalısın. Her ne kadar tepkili konuşma konusunda farklı kabiliyetlerin olsa da bu sefer kırıcı olabilirsin. Geçmiş ile helalleşmek bu gün senin için çok kolay olacak. Özellikle eski sevgilinin yaptıklarını unutmak zor olacak. Sanatla ilgilenen bir Yengeç burcuysan, çalışmalarını maddi kazanca dönüştürmek isteyeceksin. Gün içerisinde sık sık bir arada bulunduğun insanlarla uzlaşmakta zorlanabilir, fikir ayrılığına düşebilirsin. Herkesin senin kararlarına göre hareket etmesini bekleyebilirsin. Bu durumu törpülemeye çalışmanda fayda var.
5 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Parasal konulara yönelik daha büyük beklentileriniz olacak. Ve bunları elde etmek için her zaman olduğundan daha fazla gayret gösterebilirsiniz. Sağlığınıza özen gösterin.
5 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabah yaptığınız işlerde destek alabileceksiniz. Aşk hayatınızı renklendirmek isteyebilirsiniz. Yine de bazı konularda umduğunuzu bulamayabilirsiniz. Gün içinde çocuklarla zaman geçirmek size iyi gelecektir. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gereken zamanlardasınız. Sorumlu olduğunuz konularla kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz.
5 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyer odaklı planlar yapabileceğiniz bir haftadasınız. Başarınız size mesleki geleceğinize karşı güven verecektir.
5 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz.
5 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde kardeşler, yakın çevre, iletişim, haberleşme ve özellikle iş hayatınızdaki bir takım görüşmelerle ilgili kaygılar üretebilirsiniz. Ne var ki öğleden sonradan gece yarısına dek, bu enerji yerini olumlu iş görüşmeleri, ilişkilerde kararlı ve ne istediğini bilen bir iletişim şekli ve aşk hayatınız konusunda davetlere açık bir atmosfere bırakıyor.
5 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep burcunda seyahat eden Ay, çocuk, aşk, yaratıcılık, hobi ve eğlence hayatınıza ışık tutacak.Bu konularla ilgili gelişmelere duygusal bakış açısıyla yaklaşacaksınız. Çocuk yapmak isteyenler bu dönemde plan yapabilir. Çocuğunuzun eğitim hayatı ya da spor faaliyetlerindeki başarısı sizi mutlu eder. Enerji çalışmalarına katılabilirsiniz.
5 Aralık 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyu sezgiler çok aktif olurken, yorgun ve hüzünlü hissedebilirsiniz. Romantik konularda şüphe sizi yorabilir. Çocuklarla ilgili geçmişten gelen konularda bilgi edinebilirsiniz.
Reklamı Kapat