Akrep Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
7 Aralık 2018

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

Küçük aşk oyunlarına kapalısınız. Sizinle çok ilgilenen birisinin sürekli üzerinize gelmesi, sizi sıkmış görünüyor. Hoş görünmek için gösterdiği çabanın, size ne kadar itici geldiğinin farkına varmasını beklemeyecek gibi görünüyorsunuz.
7 Aralık 2018

Akrep Burcu Günlük İş Falı

İşlerinizdeki dönemsel düzelmeler size hiç umut vermiyor. Tepeden tırnağa bir değişime ihtiyacınız var gibi görünüyor. Belli ki, mevcut koşullarınızla çok az şeyi düzeltebileceksiniz.
7 Aralık 2018

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Önümüzdeki günlerde karşılaşacağınız masraflar epeyce belinizi bükebilir. Ama hepsinin karşılığını beklediğiniz ölçülerde alabileceksiniz. Para tartışmalarına kapalı duruyorsunuz.
7 Aralık 2018

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı

Son kararlılığınızda, cesaretinizi kırıp sizi biraz düşündürecek bazı gelişmeler olabilir. Cesur kararlar alabiliyor, aynı cesaretle de uyguluyorsunuz.
7 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür retrosunun son bulmasıyla birlikte iletişim ağınızı genişletme daha fazla görüşme, paylaşma fırsatı bulabilirsiniz. Özellikle birebir ilişkilerinizde iletişim gücü ve ikna kabiliyeti sizde olabilir, söz ve yazılarınızla etkileyici olabilirsiniz.
7 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrepler, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, finansal durumu iyileştirmek ve mevcut sıkışıklığı gidermek adına destekleyicidir. Burada sizin de kendinizle yüzleşmeniz şart. Nelere para harcıyor, elinize geçeni nasıl değerlendiriyor ve yarınlarınızı düşünerek dikkatli oluyor musunuz? Görünen o ki, bu konuda sizde de biraz suç var. Gelin o zaman bu Yeniayda bütçemizi iyileştirecek kararlar verelim. Sözgelimi ek kazanç elde etmek amaçlı işlere yönelelim. Yetenekli olduğumuz bir alanda sosyal medyayı kullanarak, farklı ortamlara girerek, insanlarla temasta bulunarak kendinizi tanıtın. Sözgelimi edebiyat, tiyatro, spor, yazarlık, ses ve nefes eğitimi vermek veya bunu öğrenmek, koçluk, danışmanlık, kişisel bakım, fotoğraf, video çekimi ve sanat dalları size gelir getirici işler olabilir. Bir tavsiyem de, kimsenin yardımı olmadan başarmanızdır. Arkanızda bir destekçi veya seni buraya ben getirdim diyecek ve üzerinizde hakimiyet kuracak kişilere değil, kendinize güvenin. Başarılı olursunuz. Önyargılı insanlara karşı dikkatli olun. Kendi aşım kaygısız başım cümlesini rehber edinin. Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,
7 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Hırsların seni ele veriyor! Bugün ateş burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Eşinle yapacağın iş gezisi yeni yerler, yeni insanlar, farklı kültürler ile tanışmana neden olabilir. Eğer eğitimi devam eden bir Akrep burcuysan vereceğin tez çalışması ya da sınav süreci önemli bir adıma vesile olabilir. Patronuyla birebir çalışan ya da kendi işini yapan bir Akrep burcuysan birlikte çalıştığın insanlarla aranda çıkabilecek sorunlara kendini hazırla derim. Kendini öne attığın ve hırsının seni ele geçirdiği bir süreç olabilir. Duygusal meseleler üzerine sorun yaşadığın insanlarla bugünlerde aranı düzeltmek adına hareket edebilirsin. Yapıcı bir ruh hali ile hareket etmek sorunların üstesinden gelmeni sağlayabilir. İlişkisi olan ya da evli bir Akrep burcuysan, değer verdiğin kişiyle muazzam bir akşam yemeği hazırlayabilirsin. Yakın arkadaşlarınızı da çağıracağınız yemekte keyifli zaman geçireceksin.
7 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinizle ilgili bazı yön değişiklikleri içinde olabilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan yeni fırsatlarla ilgili de emin olamadığınız durumlarda acele karar vermemelisiniz.
7 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde kendinizi çok enerjik hissedebilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler işlerinizin kolaylaştıracaktır. Parasal birikimlerinizle ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyecektir. Akşam saatlerine doğru planlarınızdaki değişikler sizi farklı yönlere çekebilir.
7 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Olumlu ya da olumsuz anlamda çabanızın dikkat çekeceği tesirler altındasınız. Sabırlı olun.
7 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Biraz karmaşık duygular içinde bulunabilirsiniz. Hem istekli hem de isteksiz davranmanız mümkün. Özellikle sezgilerinizle aklınızı birleştirmeniz zor gelebilir. Bu arada yanılgılar içine girmekten kaçınmalısınız.
7 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca yeteneklerinizi geliştirecek ve sizi çok iyi hissettirecek çalışmalar, seminerler ve etkinliklerde yer alabilir, kendinizi ve enerjinizi en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. Sizi rahatlatacak para girişleri yaşayabileceğiniz bugün, akşam saatlerinde aşk hayatınızda duygusal olarak incinmeye açık bir enerjiden geçeceksiniz
7 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burcunda meydana gelen Yeni Ay, kazanç kapılarınızdan size yeşil ışık yakacak. Yurt dışı bağlantılı işlerinizden olumlu cevaplar alırsınız. Fazla para harcamamaya özen gösterin. Annenizin yatırımlarıyla ilgilenmek zamanınızı alabilir. Size devredeceği gelirlerin kontrolünü ele almalısınız.
7 Aralık 2018

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ay kişisel değerler, üretim, maddi-manevi kaynaklar, maddi konfor, refah konularında başlangıçlar getiriyor. Getirisi yüksek işler söz konusu. Üretim yapma, uzun vadeli projelere hazırlanma imkanları var.
Reklamı Kapat