Aslan Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
7 Aralık 2018

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı

Uzun bir tanışma dönemi size daha çok heyecan verecek gibi görünüyor. Geçmiş deneyimlerinizden gelen bilgileriniz size yol gösterecek ve ondan hemen bir beraberlik talep etmeyeceksiniz.
7 Aralık 2018

Aslan Burcu Günlük İş Falı

Ortaya çıkan problemin bir art niyetten değil küçük bir dikkatsizlikten kaynaklandığını düşünüyorsunuz. İş arkadaşınızla konuşmayı ve omuz omuza sorunu telafi etme yolunu seçeceksiniz.
7 Aralık 2018

Aslan Burcu Günlük Para Falı

Hiçbir şekilde faka basmayacağınıza olan inancınız biraz sarsılabilir. Bugün, bir para alışverişi işinizde zararlı çıktığınızı fark edeceksiniz. Bu kaybın miktarı sizi şaşırtacak.
7 Aralık 2018

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı

Bu hafta çekişmelerden uzak durmanızda yarar var. Bir, iki gündür sinirleriniz biraz gergin. Bu gerginlik size yanlış işler yaptırabilir.
7 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür retrosunun son bulmasıyla birlikte ev ve aile içinde iletişimi yoluna koyabilirsiniz. Anne, babanızla, aile bireylerinizle daha rahat ve kolay anlaşabilirsiniz. Ev konularında daha hareketli bir döneme geçebilir, ziyaret ve görüşmeleri artırabilirsiniz.
7 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslanlar, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, yeteneklerinizi değerlendirmenizi, projelere, girişimlere, aktivitelere yönelmenizi destekliyor. Maddi-manevi açıdan rahatlamak için buna ihtiyaç var. Hayatı sadece zorlu yüzünden görmek yerine, bizi mutlu edebilecek yanlarını da yaşamak lazım. Siz gururlu bir insansınız. Kimseye eğilmek istemezsiniz. Bu Yeniay size farklı bir pencere açarak kendinizi yenilemenizde destek sunacak. Tabii ki dikkat edeceğimiz noktalar da var. Yeniayın görünümleri, cömertliğin, vericiliğin, insanlara destek olmanın sınırlarını bilmenizi söylüyor. Siz de bir insansınız. Sizin de ihtiyaçlarınız var. Tamam, önyargılı düşünmeyin ancak sizi üzenlerin, sadece kendini düşünenlerin de farkına varın. Yeniayın görünümleri, aşk-çocuklar-finansal konularda belli bir direnç ve zorluk yaşandığını, bunların giderilmesi için bilinçli olmamız gerektiğini hatırlatıyor. Kredi, borçlanma, miras, hukukla ilgili konularda hesabı bilmek lazım. Beklediğimiz destek uzun vadeli zorlanmaya neden olmasın. Hayal kırıklığı yaratan ilişkilerden uzak durun. Size gerçekten değer veren, sizi düşünen kişilere yönelin. Bu kişilerle bağlantı kurun. Maddi konularda sizi kimsenin kullanmasına veya zor durumda bırakmasına izin vermeyin. Bu noktalara dikkat etmeniz halinde Yeniay, yüklerinizden sizi kurtarır, farklı yollarla sizi rahata kavuşturur. Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,
7 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Geleceğine odaklanıyorsun! Bugün ateş burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Geçen hafta kariyer ile ilgili yaşadığın hayal kırıklıkları avantajına dönüşebilir. Tüm cesaretini toplayarak işyerinden istifa edebilir ya da bir pozisyon için aday olduğunu açıklayabilirsin. Organizasyon alt yapılı bir mesleğin var ise konuşulacak işlere imza atabilirsin. Sana tavsiyem bu döngüde sadece kendi geleceğine odaklanman. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Aslan burcuysan, ona olan merakın artacak. Ortak arkadaşlarına eski sevgilini sorabilirsin. Evli ve çocukları olan bir Aslan burcuysan, eşinle çocuklarla ilgili bazı konularda anlaşmazlık yaşayabilirsin. Orta yolu bulmak senin için biraz zor olabilir. İkili çatışmalardan artık uzak durmak istiyorsun. Özellikle kardeşinin çıkışlarını soğukkanlılıkla yönetmende fayda var.
7 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sağlığınızla ilgilenmeniz gereken bir gün. Geçmişten gelen kronik rahatsızlıklarınıza dikkat etmelisiniz. Sorumluluklarınız sizi yoruyor olabilir.
7 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün keyif aldığınız konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde yaratıcılığınızı kullanmak için fırsatlar yakalayacaksınız. Çocuklarınıza zaman ayırabilirsiniz. Aşk hayatınız için olumlu koşullar söz konusu. Akşam zevk aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz.
7 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğinizle ilişkiniz yeni boyutlar kazanabilir ve isteklerinizi ciddi bir biçimde ortaya koyabilirsiniz.
7 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sezgileriniz kuvvetli olmakla birlikte karmaşık duygular içine girebilir ve nasıl davranacağınızı bilemez halde olabilirsiniz. Hanım arkadaş ve yakınlarınızın desteğiyle moraliniz yükselecek.
7 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca aşk hayatınızda, işlerinizin tanıtımında ve çocuklarınızla ilişkilerinizde muazzam iyicil destekler alırken, bu alanlarda ani ve sürpriz başlangıçlar yaşayabilir, olumlu haberler alabilir, ayrıca gün içinde spora vakit ayırabilirsiniz. Akşam saatlerinde geçmiş ve geçmişe ait konuların üzerinde durmamanız gereken bir süreç sözkonusu olacak.
7 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burcunda meydana gelen Yeni Ay sizi yeni aşklara, sosyal ilişkilere, hobilere ve yaratıcılığınızı geliştireceğiniz faaliyetlere taşıyacak. Farklı grupların arasında kendinizi daha özgür ve mutlu hissedeceğiniz bir döneme adım atıyorsunuz. Aynı zamanda spora başlamak, form tutmak, komisyon işlerinden faydalanmak için harekete geçin.
7 Aralık 2018

HaberTürk Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ay romantizm, aşk, yaratıcı ifade ve faaliyetler, keyif ve zevk, eğlence, spor, varsa çocuklarla ilgili başlangıç, yenilenme ve hareket getiriyor. Önümüzdeki günlerde yeni günü neşeyle beklerken, yaratıcı becerilerinizde ve yaşam enerjinizde artış olacaktır.
Reklamı Kapat