Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
7 Aralık 2018

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Endişeleriniz boşuna olabilir. Aşkınız belki de böylece daha diri kalıyor. Ayrılık yaşadığınız kadar da sevgilinize kavuşmanın heyecanını yaşıyorsunuz. Ayrı kalışlar ilişkinizi daha sağlamlaştırıyor.
7 Aralık 2018

Balık Burcu Günlük İş Falı

Mesleğinizi, iş alanınızı sevmenize karşın iş yaşamınızdaki insan ilişkileri sizi yıpratıyor. Bugün bazı insanlarla oturup konuşmayı düşüneceksiniz. Birtakım şeylere takılmadan çalışamıyorsunuz. Bu nedenle yeni arayışlar içindesiniz.
7 Aralık 2018

Balık Burcu Günlük Para Falı

Bir zaman önce yaptığınız harcamanın ne kadar gereksiz olduğunu şimdi anlıyorsunuz. Bazı harcamalarınız lüzumsuzluğu konusunda aldığınız uyarılara tepkimeci davranmamalısınız.
7 Aralık 2018

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Biraz daha tempolu çalışmanız gerekebilir. Bu hafta tamamlamanız gereken işleri daha sonraya erteleme imkanınız olmadığını biliyorsunuz.
7 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür retrosunun bugün son bulmasıyla birlikte uzak yol ve kapılarınız açılıyor, yolculuklara çıkabilir, yabancı veya yurt dışından kişilerle iletişiminizi artırabilirsiniz. Yeni keşif ve maceralara dair bilgi ve fikir toplamak isteyebilirsiniz.
7 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balıklar, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, mesleki ve toplumsal alanda yapılacak yeni değişim ve gelişmelerin işaretçisidir. İnsanlar sizin bilgi ve deneyimlerinizden istifa edeceklerdir. Siz de bunun için çalışmalı, gayret göstermelisiniz. Madem yeni bir şeyler düşünüyorsunuz, madem başarıya ulaşmaktan yanasınız. O zaman şimdi, üstünüzdeki ağır toprağı tüm gücünüzle atın ve ben buradayım diyerek kollarınızı sıvayın. Birilerinin ne düşündüğünü kafanıza takmak yerine, kendinize bakın ve hassasiyeti geride bırakın. Öyle sanmıştım, böyle düşünmüştüm diyerek önyargılı olmayın. Birilerinin sizi keşfetmesini değil, sizin kendinizdeki yeteneğin farkına vararak ilerleyin. Bu çok önemli. Yeniayın olumlu bir görünümü bulunuyor. Bu görünüm sayesinde, kişisel tüm becerilerinizi yaratıcı fikirlerinizi edebiyat, sanat, spor, rehberlik, danışmanlık ve mistik alanda kullanabilirsiniz. Yazıya dökülen her şey dikkat çeker. Aktif hayal gücünüzü insanların keşfetmesini sağlayın. Farklı alanlarda farklı çalışmalar ürüne dönüştüğünde bunlara talip olacak çok insan bulursunuz. Gayret edin ve asla pes etmeyin. Göreceksiniz ki, korktuğunuz, çekindiğiniz gibi değil, bilakis hayatınızın kontrolü sizin elinizde. Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,
7 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Fikir alıyorsun! Bugün ateş burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Krediye başvurmak, geçmişten gelen borçların ödenmesi gibi banka odaklı konular için koşturabilirsin. Aile büyüğü gibi gördüğün birinden ortaklık konusunda fikir almak isteyebilirsin. Bazı değişikliklerin üst üste gelmesi, hayat akışında hızlı bir trafiğin içinde olmana neden olacaktır. Eğer planlarının arasında bir iş anlaşması, toplantı ve aynı günde birkaç önemli imza konusu ya da protokol anlaşması varsa, bunlarla ilgili ufak tefek aksilikler yaşamanı kendine yormamalısın. Hepsinin üstesinden gelmek için kendinde o enerjiyi ve rahatlığı görüyorsun. İlişkisi olmayan bir Balık burcuysan, akşam saatlerinde kendini eve kapatma. Tesadüfen tanışacağın kişi kalbini sarıp sarmalayacak. İlk görüşte aşk sözü seni bulacak.
7 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal dünyanız bugün sizi hayal âlemine götürebilir ve kafanızda bazı şeyleri netleştiremeyebilirsiniz. Dalgınlıklara ve unutkanlıklara dikkat etmelisiniz.
7 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İş hayatınızdaki olaylar gündeminizi etkileyebilir. Alacağınız sorumluluklar sizi yorabilir. Gün içindeki yoğunluğunuz artabilir. Sakin kalmaya çalışın. Sorumlu olduğunuz konularda engelleri aşmaya çalışabilirsiniz. Üstlerinizden destek alabilirsiniz. Akşam saatlerinde yapacağınız sanatsal faaliyetler rahatlamanızı sağlayacaktır.
7 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevdiğinizle ilişkiniz yeni boyutlar kazanabilir ve isteklerinizi ciddi bir biçimde ortaya koyabilirsiniz.
7 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün biraz gergin olabilirsiniz. Düşüncelerinizi karıştıran durumlar hakkında değişen fikirler içine girebilir, fikirlerinizi kabul ettirmek için uğraşabilirsiniz. Gereksiz tartışmalara girmekten kaçının. Katılacağınız bir davette uzun zamandır görmediğiniz eski bir dosta rastlayabilirsiniz.
7 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca topluluklar içerisinde ve kariyerinizle ilgili konularda kendinizi en iyi şekilde ifade ederken, güçlü, motive ve istediğini elde eden bir enerji sergileyerek insanların dikkatini çekeceksiniz. Akşam saatlerinde duygusal incinmelere açık, geçici motivasyon kayıplarına uğrayabileceğiniz, dinlenmeye zaman ayırmanız gereken bir zaman dilimi sözkonusu olacak.
7 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burcunda meydana gelen Yen Ay kariyerinizde canlanma ve hareketlilik getirecek. Sunumlar yapabilir, yöneticilerinizle ortak fikirler alabilirsiniz. Yeni iş fırsatlarını değerlendirmek için sürpriz fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Yurt dışı bağlantılı projeleri dikkate alın.
7 Aralık 2018

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ay saygınlık, sosyal statü, kariyer konularında başlangıçlar getiriyor. Heyecan duyacağınız projeler gelişebilir, talihinize güvenin ve akışta olun. Kendinize ve yaşadığınız çevreye katkı sağlayacak sorumluluklar alabilirsiniz.
Reklamı Kapat