Başak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
7 Aralık 2018

Başak Burcu Günlük Aşk Falı

Gönlünüzde bir niyetsizlik, bir küskünlük gözleniyor. Bu akşam tanıştırılacağınız kişi bu halinize son verebilir. Siz önce karamsarlığınızı atmalı ve bu akşamki tanışmaya umut yüklü biri olarak gitmelisiniz.
7 Aralık 2018

Başak Burcu Günlük İş Falı

Tatminsizliğiniz işinizin türüyle ilgili. Bu yüzden çok istekli çalışmıyor ve bunu gizleyemiyorsunuz. Huzursuz görüntünüz göze batıyor. Bugünden başlayarak gönlünüzün işini aramalısınız.
7 Aralık 2018

Başak Burcu Günlük Para Falı

Biraz daha hesaplı yaşayabilirsiniz. Bu günlerde alacağınız müjdeli bir para haberi yüreğinizi ferahlatacak, Bazı açıklarınızı kapatacak, geçici de olsa biraz rahatlayacaksınız.
7 Aralık 2018

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı

Dostluk ilişkilerinde ne kadar sıkı biri olduğunuzu bazı arkadaşlarınıza yeterince anlatamamış olabilirsiniz. Bu tür kuşkulara açık ilişkilerinizi fark edebilmeniz gerekiyor.
7 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür retrosunun son bulmasıyla birlikte hızlanıyorsunuz. Özellikle yakın çevrenizde, komşu ve kardeş ilişkilerinizde kendinizi, sesinizi daha fazla duyurma imkanınız olabilir. Güzel cümleler ve ifadelerle karşınızdakileri etkileyebilir, pazarlık ve görüşmelerde avantajlı olabilirsiniz.
7 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başaklar, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, eviniz-ailenizle ilgili yapmak istediklerinizi, geleceğe dönük yeni kararlar vermenizi sağlıyor. Yeni bakış açısı bu. Daha özgür yaşamak, sevdiğiniz bir yaşam kurmak, gerçekten huzur bulacağınız bir hayatı deneyimlemek ihtiyacınız yükseliyor. Belki ailenizden uzaktasınız, belki de evlenmek üzeresiniz veya boşanma aşamasındasınız. Bütün bunlar sizi yoruyor, üzüyor veya şartlar nedeniyle zorlanıyor olabilirsiniz. Bu Yeniayın görünümleri, ailevi ve ilişki konusunda bir karar aşamasına geldiğinizi gösteriyor. Mutsuz bir yuvada veya arzu etmediğiniz bir ilişkinin içinde kaybolup gitmekten yana değilsiniz. Yeniayın görünümleri bir meselenin özünü kavramanızda, buna göre bir yol belirlemenizde yardımcıdır. Bu yuvadan ayrılış, bir boşanma, yeni bir yere yerleşme şeklinde bir kararı gösterebilir. Ancak size tavsiyem, sandığınız gibi olup olmadığını iyice anlamanızdır. Bazen insan birdenbire aşık olur, evlilik kararı verir. Kimi zaman da sağlıksız bir ilişkiyi sürdürmekte inat eder. Bunun için lütfen mevcut durumunuzu gerçekçi ve hakikaten doğru şekilde değerlendirin. Egonuza yenilmeyin ancak kendinizi de ihmal etmeyin. Mantığınızla duygularınız arasında çelişki olmasın. Buna dikkat edin. Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,
7 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Hayatında biri olsun isteyeceksin! Bugün ateş burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Sosyal statüsü zengin, bulunduğu konumda takdir gören biriyle zaman geçirebilirsin. Çalışma koşullarını ve iş yerinde bir takım değişiklikleri yakından ilgilendiren bir gündesin. İş yaşamında her detayın mükemmel olmasını istemen, birlikte çalıştığın insanları zorlayabilir. Kariyerin açısından atak yapmak ve bulunduğun konumdan daha iyi bir yere gelmek isteyeceksin. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Başak burcuysan, kalbindeki boşluk canını sıkabilir. Hayatında artık biri olsun isteyeceksin. Akşam saatlerinde bir araya geleceğin arkadaşlarınla toplumsal meseleler üzerine kafa yorabilirsin. Fikirlerini ortaya koyarken ki sağduyun hayran bırakacak.
7 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çevrenize verdiğiniz pozitif enerji size heyecan verici gelişmeler olarak dönüş yapabilir. Yeni başlangıçlara hazır olmalı ve eski hayal kırıklıklarını unutmalısınız.
7 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde ilişkide olduğunuz kişiye zaman ayırmak size iyi gelecektir. Gün içinde ailevi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Sorumlu olduğunuz konulara yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularda fırsatlar oluşabilir. Duygularınızı daha net gördüğünüzü düşünebilirsiniz. Akşama doğru kendinizi alışverişe verebilirsiniz.
7 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Mesleki konularda atak ve cesur davranmaya, yaptıklarınızı görünür kılmaya gayret edin.
7 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Moralinizi yükseltmek için biraz daha gayret göstermeniz gerekiyor. Düşüncelerinizi geçmişten bugüne getirmeli ve yaşantınızı sorgularken yapıcı sonuçlara ulaşmaya özen göstermelisiniz.
7 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca evinizle ilgili düzenlemeler yapabilir, aile büyüklerinizle önemli konularda rahat diyalog geliştirebilirsiniz. Kendinizi ruhsal olarak iyi ve enerji dolu hissedeceğiniz bugün, ilişkilerinizde rahat bir akış hakim olacak. Akşam saatlerinde özel hayatınızdaki ilişkilerinizde duygusal incinmelere açık bir zamandan geçeceksiniz.
7 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burcunda meydana gelen Yeni Ay, ev içi ilişkilerinizi renklendirecek. Duygusal açılımlar yaşayıp ailenizle neşeli paylaşımlar içinde olmak sizi mutlu eder. Yeni yatırımlar yapmak, yurt dışına gitmek oraya yerleşmek özgür ruhunuza iyi gelir. Aile büyükleriyle farklı fikirleri masaya yatırıp değişik kültürlerden faydalanarak bir sonuca ulaşırsınız.
7 Aralık 2018

HaberTürk Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ay ev aile yaşam koşullarınız ile taşınmazlar konusunda hareket getiriyor. İlişkilerde hassasiyetler varsa düzeltme şansı sunuyor. Dışarıdaki etkilerden bağımsızlaşarak, kendi iç dünyanızda huzur yaratacağınız imkanlar gelişiyor.
Reklamı Kapat