Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
7 Aralık 2018

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Aşka duyduğunuz geleneksel güvensizliğinizi aşmış gibi görünüyorsunuz. İlişkinize ilk başladığınızda kendinize yaşattığınız endişeler, şimdi aklınıza geldikçe kendinize kızıyorsunuz.
7 Aralık 2018

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Aklınızı devamlı kurcalayan bir işi, şimdiki işinizi de aksatmadan halledeceksiniz. İşyerinizde iş sorunlarınızı birilerine açmaya haklı bazı nedenlerle cesaret edemiyorsunuz
7 Aralık 2018

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Yakında elinizden büyük miktarda bir para çıkabilir. Paranızı elde tutma yerine bir işte kullanma fikriniz var. Birikiminizin kenarda hareketsiz kalmasını istemiyorsunuz.
7 Aralık 2018

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

İşlerinizi ayarlamanızda yarar var. Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz olabilir. Gitmek zorunda kalacaksınız.
7 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür retrosunun son bulmasıyla birlikte birebir ilişkilerde anlaşmanın daha kolay olduğu bir dönem başlıyor. Karşınızdaki kişiyi daha rahat anlayabilir, kolay uzlaşma yolları bulmakta zorlanmayabilirsiniz.
7 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğalar, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, önümüzdeki bir aylık süreçte, finansal durumunuzu iyileştirmek amaçlı keşif ve deneyimlerin işaretçisidir. Güçlü pozisyonda olan kişilerle bağlantı kurarak, farklı yollar yöntemler geliştirerek bir şekilde amacımıza ulaşmak isteyeceğiz. Yeniayın görünümleri, bu doğrultuda kurulacak bağlantıların göstergesidir. Sosyal medyada paylaşımlar bu konuda etkili olabilir. Yazarsınız, blog açarsınız, yeteneğinize uygun ve geliştirdiğiniz size ait ürünleri, paylaşımları sunarsınız. Başarılı olur muyum, insanlar beğenir mi diye zaman kaybetmek yerine, bunu denemenizde yarar var. Önemli olan kendinize güvenmeniz. Sinip kalmamanız, mutlaka bir yol vardır diyerek azimle çalışmanızdır. Yabancılarla ilişkiler, eğitim, politika, hukuk, sanat alanlarında sizi etkin görebiliriz. Böylece kimsenin desteğine ihtiyacınız kalmadan ilerlersiniz. Bir bakarsınız ki, birileri yaptıklarınızı gayet başarılı buluyor. O zaman size finansal bir kaynak sunabilir. Neden olmasın? Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,
7 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Hatalarının üzerine gideceksin! Bugün ateş burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Borçlarını toparlamaya çalışırken yenileri ile karşılaşmak seni strese sokmuş olsa da bu gün farklı iş bağlantıları oluşacak. Belki de bu dönem sana hiç yabancı gelmeyecek. Bundan bir süre önce aynı döngülerden geçtiğini hatırlayınca kendindeki hataların üzerine gitmeye başlayacaksın. Yılmaman seni yeniden küllerimden doğuyorum psikolojisine çekecektir. Eşinle ilgili beklenen haberler sevindirici etkiler bırakabilir. İlişkisi olmayan bir Boğa burcuysan, hoşlandığın kişiden gelecek mesaj ayaklarını yerden kesecek. Organizasyon yapmak, giyim kuşam, ev dekorasyonu gibi yaşamının özel alanlarında ufak değişiklikler yapacaksın.
7 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerinize dair yeni farkındalıklar kazanabilirsiniz. Bugün siz eski siz olmadığınızı fark edeceksiniz ve insanlarında bunu fark etmesi için elinizden gelen gayreti gösterebileceğiniz özel birgün.
7 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sabah saatlerinde harcamalarda artış olabilir. Ortaklı konularda kriz yaratan koşullara karşı dikkatli olmalısınız. Alacak borç ilişkileriyle uğraşabilirsiniz. Duygusal yönden bağlayıcı durumlar oluşabilir. Sorumluluğunu aldığınız işleri başlatmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde eğlence de ve zevklerde abartı söz konusu.
7 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ailenize ve çevrenize yakınlaşmak ve güzel ortamlar yaratmak için harika bir zaman.
7 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Aniden alacağınız bir haber duygularınızı karıştırabilir. İstemediğiniz bazı gelişmeler olduğu duygusuna kapılabilirsiniz. Heyecanınız uzun sürmeyecek. Geleceğe yönelik farklı istekler duymaya başlıyorsunuz.
7 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca finansal konularda, miras, nafaka, burs ve prim gibi konularda ani olumlu gelişmeler yaşayabilir, paranızda artış sağlayacak konularla karşılaşabilirsiniz. İlişkilerinizde yeni başlangıçlar ve uyuma açık olduğunuz bugün, akşam saatlerinde aile büyükleriniz ve hayatınızdaki kadın figürlerle ilgili konularda duygusal olarak incinmeye açık bir zamandan geçeceksiniz.
7 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın son iş gününde meydana gelen Yay burcundaki Yeni Ay, sizi ortak paylaşımlarla ilgili yeniliklere adım artıracak. Partnerinizin yurt dışıyla ilgili bir projesi onaylanabilir. Hukuki süreçlerde sonuçlar elde edersiniz. Spiriüel, mistik, metafizik, okült bilgilerle ilgilenmek için harika bir gün.
7 Aralık 2018

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ay dönüşüm ve gelişme sağlıyor. Sabah erken saatlerde yönsüzlük anlam arayışı yoğun. Cesaret gerektiren işler, ortak gelirler  alanında başlangıçlar, yenilenmeler olası. Hayatın doğal döngülerini, kriz yönetimini anlayıp çözeceğiniz olaylar yaşanabilir.
Reklamı Kapat