İkizler Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
7 Aralık 2018

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizi hiç zorlamıyorsunuz. Aşktaki sallantıları hatta depresyonları doğal karşılıyorsunuz. Mutluluğunuzu biraz da geniş yürekli, özgür bakışlı oluşunuza borçlusunuz.
7 Aralık 2018

İkizler Burcu Günlük İş Falı

Önünüzde parlak bir gelecek görünüyor. Sadece, size yaklaşan fırsatları önceden sezebilmeniz gerekiyor. Bugün dikkatli olursanız, büyük bir fırsatla karşı karşıya gelebileceksiniz. Bu fırsatı kaçırmamalısınız.
7 Aralık 2018

İkizler Burcu Günlük Para Falı

Alacaklarınızın tahsilinde yardıma ihtiyacınız olacak. Bir ahbabınızın maddi sıkıntılarına omuz vermeyi düşünüyorsunuz. Sizin tutumluluğunuz bazı sıkıntıları önlemeye yetmiyor.
7 Aralık 2018

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı

Fazla geniş olmayıp sevgilinizi rahatlatmanız gerekecek. İş yaşamınızda sevgilinizin merak ettiği bazı konular var.
7 Aralık 2018

Turk.net Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür retrosunun son bulmasıyla birlikte çalışma ortamınızda ve gündelik yaşamınızda işlerinizi biraz daha yoluna ve düzene koyabilirsiniz. İletişim hızlanırken siz de hızlanıyor, ağırlıkları üzerinizden atıyorsunuz.
7 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, önümüzdeki bir aylık sürenin, ilişki konularına açıklık getirilmesini, duygularımızdan emin olmamızı, neyi isteyip istemediğimizi anlamamızı sağlayacaktır. Karşıt burcumuzda oluşması, bizim başkaları aracılığıyla arzu ve isteklerimizi anlamamızda yardımcı olacak. Görünümlere baktığımızda, ilişkiler kadar iş hayatımızla ilgili meseleler de önem taşıyor. Bazı kişilerin ters davranışlarını kendimize yapılmış gibi hissediyoruz. O yüzden çok rahat değiliz. Benim size tavsiyem, beklentisiz olmayı denemenizdir. Çünkü yaptıklarımızın karşılığını bazen alamadığımızda daha fazla üzülürüz. Yeniayda bunu denemenizi istiyorum. Çünkü bunu yapmadığınızda üzülen yine siz olacaksınız. Sizi hayal kırıklığına uğratan kişilere bir mesafe koymayı biliniz. Yeniay bu anlamda size ışık olabilir. Kendimizi daha iyi tanımamızı sağlayacaktır. Bu Yeniayda özellikle işimiz söz konusu olduğunda egomuzu geriye çekeceğiz. Önyargılı düşünmeyeceğiz. Çünkü bazen, sandığımız şeyler öyle olmayabilir. Yeniay size özel bir yeteneğinizi keşfetmenizde, buna göre iş tercihinde bulunmanızda yardımcı olacak. İş girişim, görüşme ve bağlantılarında doğru bir karar verebiliriz. Bir yenilikte bulunabilirsiniz. Kimseye bir şey ispat etmek zorunda değilsiniz. Bunlara enerjinizi harcamak yerine, başarınız herkese cevap olacaktır. Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,
7 Aralık 2018

Sabah Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Hayatına farklılık katıyorsun! Bugün karşıt burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Değişimin kaçınılmaz olduğu bugünlerde arkadaş çevrene ve iş ortamına farklılık katacaksın. Eğer gazete muhabirliği, makale yazma, editörlük ya da yazarlık gibi yazı işlerinden bir beklentin varsa gün içerisinde önemli gelişmeler yaşanabilir. Üç ay önce yaşadığın bir gönül macerası bugünlerde bir mesaj eşliğinde gündemine dahil olabilir. Ne yapacağını şaşırabilirsin. Evli bir İkizler burcuysan, eşinin ailesiyle ilgili miras konularından uzak kalmak isteyeceksin. İnsanların maddi konular yüzünden nasıl değiştiğine inanamayacaksın. Bu durum çevreni yeniden sorgulamana neden olacak. Ancak akşam saatlerinde tanışacağın kişiler içine su serpecek. Güven ilişkisi sayesinde kalıcı dostluklar edinebilirsin.
7 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizden gelen tepkilere hazırlıksız yakalanabilirsiniz. Bu durumda kendinizi güveniniz sarsılmış hissedebilirsiniz. Sakin bir anlayış benimseyin.
7 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerinizdeki duygusal beklentileriniz gündeminizi etkileyebilir. Eşiniz ile ilgili konularda daha tepkisel davranabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde ellerinizi kirletebilirsiniz. Yaşanan olaylarda kendi hakkınızı savunmanız gerekebilir. Karışındakilerle uyum içinde olmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde daha akıcı koşullar söz konusu.
7 Aralık 2018

Takvim Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzaklarda yaşayan dostlarınız ile haberleşeceksiniz. Hareketlerinizle üstlerinizin dikkatini çekebilirsiniz.
7 Aralık 2018

Güneş Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi daha güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Düşünceleriniz fikirden fikre sıçrıyor. Telefon ve haberleşme cihazlarıyla ilgili sorunlar çıkabilir. Ayrıca, evraklar ve yazışmalar konusunda tedbirli olun.
7 Aralık 2018

Radikal Gazetesi İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde sürpriz gelişmelere ve olumlu haberlere açık olduğunuz bugün, sosyal ortamlar, davetler ve organizasyonlar aracılığı ile eğer bekarsanız ilginizi çeken birisiyle tanışma imkanınız sözkonusu olacak. İş hayatınızdaki hedeflerinizin desteklendiği bugün, akşam saatlerinde ikili ilişkilerinizde geçmiş düşüncelere takılmamaya ve alınganlık göstermemeye dikkat etmelisiniz.
7 Aralık 2018

Rezzan Kiraz İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkiler alanınızı temsil eden 7. evinizde Yay burcunda Yeni Ay meydana geliyor. Partnerinizle yeni kararlar alacaksınız. Kalbi boş olanlar ise maceraperest, vizyoner, seyahat etmeyi seven, neşeli biriyle ilişkiye başlayabilirler. Hatta bu kişi yabancı ya da yurt dışında yaşıyor olabilir. Havada aşk kokusu var!
7 Aralık 2018

HaberTürk İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ay ilişki, evlilik ve ortaklık, eş, partner, rakipler, rekabet konularında yeni deneyimler, başlangıçlar getiriyor. Kalıcı bağlar geliştirmekte sorun yaşıyorsanız yenilenmek için koşullar uygun. İş ve kariyer alanında başlangıçlar olası.
Reklamı Kapat