Koç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
7 Aralık 2018

Koç Burcu Günlük Aşk Falı

Uzun süreli ilişkinizin beraberliğinizin altında bu ilişkiye duyduğunuz büyük güven yatıyor. Tabi, bu güvenin altında da büyük aşkınız. Göz ardı edilen bazı hatalar, yine de söz konusu.
7 Aralık 2018

Koç Burcu Günlük İş Falı

Elinizin altındaki bir iş, sizin harcınız olmadığı şeklinde değerlendirilse de hızla sonuca ulaşıyor. Nasıl davranacağınızdan emin olamadığınız bir konuda, güvendiğiniz biriyle bugün bir görüşmeniz olacak.
7 Aralık 2018

Koç Burcu Günlük Para Falı

Ödemelerinizi gününde alamayışınız, sizi ister istemez biraz eli sıkı biri yapıyor. Sizden talep edilen bir maddi desteği karşılayıp karşılamamakta kararsızlık çekeceksiniz.
7 Aralık 2018

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı

Çağırılıp gideceğiniz bir yerde size pek tat vermeyen birisinin size yakınlaşma çabasını göreceksiniz. Şu günlerde size yöneltilen tebessümlere dikkat etmelisiniz.
7 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür bugün düze dönerken, özellikle ortak maddi konularla ilgili iletişim aksaklıkları son bulabilir. Pazarlıklar verimli geçebilir ve sonuç bulabilir. Daha sakin ve serinkanlı düşünebilirsiniz.
7 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koçlar, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, adı üstünde yenilikleri kucaklama hevesimizdir. Büyümek, genişlemek, keşfetmek isteriz. Eğitim-iş veya farklı bir yolla her türlü deneyime açık oluruz. Fakat koşullarımız tabii ki önemli. Ya, her yönüyle ölçüp tartacağız veya içinde bulunduğumuz şartlara göre davranacağız. Bunlar kolay olmayabilir. Yeniayın görünümleri tam da bu söylediğimle örtüşüyor. Bir yanıyla kendi bildiğini yapmak isteyen kişi, diğer taraftan ufak bir zorlukta pes edebilir. Amacı başkadır, ancak mücadele etmekten kaçınabilir. Oysaki insan kendini hafife almamalıdır. İnandığı bir yol ve ideal varsa, onun üzerine gitmelidir. Bizi neyin durdurduğunu ve bununla nasıl baş edeceğimizi bilmek lazım. Kendimizi tanıyorsak, yeteneklerimizi mutlaka değerlendirmeliyiz. Sözgelimi yazmak, becerilerimizi bir sanat veya farklı bir alanda güce dönüştürmek gibi. Hayata bakış açımızı yeniden dizayn etmeliyiz. Korku, kaygı, sinmek, pes etmek kolaydır. Kendinize sorun, ben kimim ve gerçekten ne istiyorum. Bunu yaparsanız, ideallerinizin peşinden gider, henüz keşfetmediğiniz birçok yeteneğinizi fark edersiniz. Geriye çekilmek veya kaderi suçlayıp uyuşmak yok. Hayallerinizi gerçekleştirmek elinizde, bunu biliniz. Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,
7 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Detaylar ön planda! Bugün ateş burcunda Yeniay gerçekleşiyor. İş konusunda detaylar ön planda olacak. Liderlik yapmak, yönetmek, organize etmek gibi konularda pratik ve yaratıcı oluyorsun. Gün içerisinde ummadığın bir iş teklifi ile karşılaşabilirsin. İlk etapta biraz kafan karışacak. Biraz düşündükten sonra neden olmasın derken bulabilirsin kendini. Evli bir Koç burcuysan, eşinle uzun zamandır çıkmayı düşündüğünüz yurtdışı seyahatleri için planlama yapabilirsin. Sağlık konularında bir takım kontroller, sağlıkla ilgili testler yaptırmak isteyebilir, kendine alternatif tıptan faydalanırken bulabilirsin. Ayrıca, beslenme konusunda sana bir tavsiyem olacak; bu dönem protein ağırlıklı beslenmeyi sakın kesme!
7 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilişkilerde duygusal anlamda kırılmaya müsait olabilirsiniz. Duygusal yaralarınızın üzerine gitmeden problemlerimizi halletmeliyiz.
7 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yabancılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Sabah saatlerinde ani durumlar ortaya çıkabilir. İlişkilerinize daha romantik yaklaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte yeni yolculuk planları organize etmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda yeni temeller atmak isteyeceğiniz koşullar oluşabilir.
7 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konular üzerine eğildiğinizde dürtülerinizi işe karıştırmamaya dikkat edin. Mantıklı olun.
7 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önceden hesaplamadığınız sürpriz gelişmeler yüzünden öfkelenmeniz mümkün. Ancak, olaylara anlayışla yaklaşmayı başarabilir, heyecanınızı kontrol altına alabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte seyahate çıkmayı planlayabilirsiniz.
7 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi güçlü bir motivasyonla ifade edebilir, eşiniz ve yakın dostlarınızla dürüst, açık ve doğrudan iletişim kurarak, paylaşımlarınızı güçlendirebilirsiniz. Seyahatlere çıkabileceğiniz bugün, görüşmeler ve eğitim hayatınızda fırsatlara açık bir zamandan geçerken, akşam saatlerinde iletişim problemlerine dikkat etmeniz gereken, duygusal olarak incinmeye bir zaman diliminde olacaksınız.
7 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Haftanın son iş günü Yay burcunda meydana gelen Yeni Ay , sizi hızlı yolculuklar, yabancılarla toplantılar, eğitimler, sürpriz değişimlerle karşı karşıya bırakacak. Gelecekle ilgili hedeflerinizi bilgece gerçekleştirmek isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Merkür de düz harekete dönmek için durağan hale geçiyor.
7 Aralık 2018

HaberTürk Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ay uluslararası konular, yüksek öğretim, hukuk, uzmanlaşma konularında başlangıçlar getirebilir. Seyahat programları yapabilir, yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Ufkunuzu genişletecek, yaşam felsefenize katkı sağlayacak olaylar gelişebilir.
Reklamı Kapat