Kova Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
7 Aralık 2018

Kova Burcu Günlük Aşk Falı

Konuşursanız, onun da sizden yakınmaları olduğunu görebilirsiniz. İlgisiz davranışlar tek taraflı yaşanan bir sorun değil gibi. Cesaretli davranıp konuşma fırsatı yaratabilirsiniz.
7 Aralık 2018

Kova Burcu Günlük İş Falı

Gözden kaçırdığınız bazı ayrıntılar bugün size anımsatılabilir. İş hayatınızda güzel dostluklar kurmuşsunuz. İçinde olduğunuz dayanışma işleri kolaylaştırıyor.
7 Aralık 2018

Kova Burcu Günlük Para Falı

Bugün herkesi şaşırtacak bir olaya tanık olabilir ve para ilişkilerinin insanda yaptığı tahribatları ilgiyle izleyebilirsiniz. Alacağınız, vereceğiniz birbirine biraz karışmış gibi.
7 Aralık 2018

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı

Pek güven duymadığınız kişinin küçük oyunları yakında başınıza iş açabilir. Şimdiden gerekli tedbirleri almazsanız, sonradan işi düzeltmek zor olacak gibi görünüyor.
7 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür retrosu son bulurken iş hayatınızda ve kariyerinizde bir süredir iletişim, haberleşme ve ulaşım konularında yaşamış olabileceğiniz aksaklıklar son buluyor. Üstlerinizle, patron, otorite ve yönetici konumunda kişilerle daha rahat iletişim kurabilirsiniz.
7 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kovalar, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, önümüzdeki haftalar içinde, ileriye dönük bazı plan ve projeler için sıkı çalışmanın işaretçisidir. Kazancınızla ilgili meseleler son zamanlarda sizi zorluyor. Şimdi bilinçli şekilde bu meseleye odaklanmalısınız. Har vurup harman savurmak vakti değil. Her kuruşun bir önemi var. Bazen iyi niyetimizden, hesap kitap bilmemezlikten hatalar yapıyoruz. Sonra da zor durumda kalıyoruz. O zaman bu Yeniayda, bütçemizin dengesini ayarlamak, ona göre hareket etmek gerekir. Zaten bu Yeniay da bu olumlu kararın alınmasında yardımcıdır. Gerçeği görmemizi sağlar. Bağımlı olduğumuz alışkanlıklar, gereksiz yere harcanan paralar, bizi yanıltan dostlar, hesapsız alışverişlere bir set çekilir ve ona göre bir ayarlamada bulunulur. Yeniayın çok önemli bir görünümü var. Bu sizin, ek kazanç elde etmede yeteneklerinizi daha iyi kullanmanızı sağlayacaktır. Yazarlık, tiyatro, spor, görsel sanatlar, mistizm, rehberlik, danışmanlık gibi alanlarda eser verebilirsiniz. Bu alanlarda gösteri, sunum veya seminer düzenleyebilirsiniz. Önümüzdeki bir aylık süreçte seyahat, görüşme, yenilikleri sergileme, farklı gruplara katılma, yeni insanlarla tanışma yönünde enerjiniz yükselecektir. Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,
7 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: İlham kaynağı olacaksın! Bugün ateş burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Ciddiye almadığın bir ödemen, bugün sıkıntı konusu olabilir. Kendi işini yapan bir Kova burcuysan, alacaklarını tahsil etmen seni epey rahatlatacak. Kendi işini kurmayı düşünüyorsan, önemli girişimlerde bulunabilirsin. Kişisel güç kazanman sevdiklerini daha çok düşünmene neden oluyor. İşte böyle bir deneyimi gökyüzü sana getirirken, burada ilişkiyi çok dikkatli yönlendirmen gerekebilir. Her şey unutulur ama hissedilenler unutulmaz sözünü hatırlayacaksın. Bugün sosyal açıdan da oldukça zengin bir gün. Yeni çevre, yeni fikirler geliştirmene yardımcı olacak. Giyimin kuşamın, zevklerin konusunda çevrene ilham kaynağı olacaksın.
7 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi beklentilerinizle ilgili yanılgılar yaratabilecek konu ve olaylar gündeminizde olabilir. Sizleri maddi oluşumlarla ilgili yanılgıya sürükleyecek fikirlere karşı dikkatli olmalısınız.
7 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınıza zaman ayırmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sosyal konularla ilgilenmek sizi rahatlatacaktır. Gün içinde tepkilerinizi daha sakin göstermenizde fayda var. Ufak tartışmalar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler ilerlemenize yardımcı olacak. Gelecek beklentileriniz yönünde adım atmak isteyebilirsiniz.
7 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Eleştiri ya da şikâyetlere maruz kalabilirsiniz. Eski arkadaşlarınız ile haberleşip birlikte programlar yapın.
7 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Birden bire hayatınıza renk katan bambaşka bir durumla karşılaşabilirsiniz. Böylece hem iş hem de mevcut düzeninizde büyük değişiklikler yapmayı planlayacaksınız. Beklenmedik biçimde aşık olabilirsiniz.
7 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca sosyal ortamlarda, kalabalık yerlerde, toplantı, takım çalışmaları, seminerler ve arkadaş çevrenizle yapılan etkinliklerde yer alarak sosyal ortamlarda enerjinizi en iyi şekilde sergileyebilir, iletişim yeteneklerinizle öne çıkan isim olabilirsiniz. Akşam saatlerinde geçici olarak yorgunluk ve motivasyon kaybı hissedebileceğiniz bir zamandan geçeceksiniz.
7 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burcunda meydana gelen Yeni Ay size arkadaşlık ve sosyal gruplar alanında neşe, iyimserlik taşıyacak. Arkadaşlarınızla seyahat edebilir, tadına doyulmaz dünya mutfaklarının lezzetine bakabilirsiniz. Özgürlük ruhunuzla ön plana çıkıp cesaretle geleceğinizle ilgili kararlar alıp, hedeflere yönelirsiniz.
7 Aralık 2018

HaberTürk Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ay, sosyal çevrenizde ortak idealleri paylaştığınız gruplarda yenilenmeler getiriyor. Nitelikli sosyal etkinlikler, sizi geliştirecek ve ek gelir sağlayacak yeni projeler oluşabilir. Kendinizi olağandışı beklentilere sokmadan, sağlıklı hedefler koyun.
Reklamı Kapat