Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
7 Aralık 2018

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Beraberliğinizin bir ayrıcalık taşımasını, çevrenizde gözlemlediğiniz beraberliklerdeki sorunları yaşamamasını istiyorsunuz. İlişkiniz için harcadığınız çabalarda yalnız kaldığınızı düşünmeniz, biraz haksızlık içeriyor.
7 Aralık 2018

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Bugünlerde bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bugün bununla ilgili gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. İş hayatınızda göz dolduran birisiniz. Sizden daha yetkili birisiyle henüz ortaya çıkmamış gizli bir sürtüşmeniz var.
7 Aralık 2018

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Bir alacağınızın ödeneceğinden şüpheniz var. Bu sizin keyfinizi kaçırıyor. Akraba çevrenizdeki bir satış işinde size, küçük de olsa bir para görünüyor. Önümüzdeki günlerde bunun haberini alacak ve hemen harekete geçeceksiniz.
7 Aralık 2018

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

Biri tarafından yakından ilgiyle izleniyorsunuz. Onun sizinle ilgili görüşleri bir iki kişi tarafından çok önem taşıyor. Etrafınızı biraz daha dikkatle incelerseniz birçok şeyi fark edeceksiniz
7 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür retrosu son bulurken sosyal iletişiminiz artıyor. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, ziyaret ve geziler yapabilir, hatta birlikte kendinizi yolculuklarda bulabilirsiniz.
7 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlaklar, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, sizi yorgun düşüren, hatta zaman zaman bağımlılık yarattığı için zorlayan meseleleri çözüme kavuşturmanızı, böylece daha sağlıklı karar vermenizi, tercihte bulunmanızı sağlayan bir güce sahiptir. Şu aralar, iyimser düşünmek bazen kolay olmuyor. Hatta neyin doğru veya gerekli olduğunu tespitte zorlanıyorsunuz. Bazen iyi niyet, çoğu zaman çelişkiler, mantık ve duygular arasındaki ikilemler sizi epeyce meşgul ediyor. Bu Yeniay, size gerçekten gerekeni bulmanız için bir fırsat. Gücünüz aşan her şeyden uzaklaşıp, bütün enerjinizi doğru şekilde kullanmayı öğreneceksiniz. Kimse anlamasın diye sıkıntıları içinize atıyordunuz. Şimdi bunları dile getirecek, sizi üzen kişilere gerekli cevabı vereceksiniz. Uzun zamandır üstünde çalıştığınız bir projeyi sunabilirsiniz. Bir güzel fırsatla karşılaşabilirsiniz. Fiziksel ve ruhsal anlamda size iyi gelecek, motive edecek aktivitelere yönelebilirsiniz. Spor, müzik, rehberlik, danışmanlık, tiyatro, edebiyat gibi alanlarda eser verebilirsiniz. Birileri yüzünden, bir şeylerin ağır yükü nedeniyle kaybettiğiniz zamanı, şimdi geri kazanabilirsiniz. Bu Yeniayı, karanlıktan aydınlığa çıkış gibi görünüz. Yaratıcı fikirlerinizi yazıya dökebilirsiniz. Daha verimli çalışabilirsiniz. Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,
7 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Maddi sorunlar iyileşiyor! Bugün ateş burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Ailende, kariyerinde, evliliğinde ve ilişkilerinde önemli gelişmelere hazırlıklı olmalısın. İş değişiklikleri taşınma planlarının hızlanmasına neden olabilir. Uzun zamandır unuttuğun bir borcun geri gelmesi mümkün. Tanışmalar ve görüşmeler; yeni işindeki bölüm şefin, eğitim aldığın kurumdaki başarı bursu haberleri hızlı kararlar almanı sağlarken maddi sorunlarını da iyileştirecektir. Evliliğinde sorunları olan bir Oğlak burcuysan, evliliğini zedelemeye çalışan kişiler olduğunu fark edeceksin. Ummadığın yakınlarının yaptıkları karşısında hayrete düşeceksin. Bu durum köklü kararlar almanı sağlayacak. Hayata yeni bir pencereden bakacak ve sınırlarını çizeceksin.
7 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İmkânsız olarak gördüğünüz bazı olaylar ve eskiden taşıdığınız problemler çözüme ulaşabilir. Olayların hiç bu yönde gelişeceğini ummuyordunuz belkide. Mucize böyle bir şey olabilir.
7 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Elinizde olmayan konular yüzünden kayıplar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Gizli kalan konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde duygusal açıdan bloklar hissedebilirsiniz. Sizi yoran olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Akşama doğru planlarınızda değişiklik yaşanabilir. Akışta kalmaya özen gösterin.
7 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aceleci olmamalı ve ortaya çıkan sorumluluklar karşısında daha dengeli hareket etmelisiniz.
7 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Son derece iyimser ve olumlu olacağınız bir gün. İlginç tekliflerle karşılaşabilir, duygusal bir tavır içine girebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve yakın çevrenizin desteğini alarak, yeni girişimlerde bulunabilir, sorunları çözümleyebilirsiniz.
7 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca ruhsal olarak sizi iyi hissettiren kısa yürüyüşler, geziler yapmak, pozitif ortamlarda bulunmak ve enerji çalışmaları, kişisel gelişim gibi alanlardan yararlanarak ruhunuzu dinlendirmek size iyi gelecektir. Akşam saatlerinde iletişim ve yakın çevreyle ilişkilerde incinmeye açık bir zamandan geçeceksiniz.
7 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burcunda meydana gelen Yeni Ay sizi bilinç altı enerjinize çekecek. Spiritüel konular, meditasyon, yoga gibi çalışmalar ruh, beden bütünlüğünüz için çok uygun. Annenizle diyaloğunuza dikkat edin, zorlanabilirsiniz. Bitmek bilmeyen isteklerine sabırla yanıt vermelisiniz. Elinizde olmayan şartlar nedeniyle gününüz çok koşturmalı geçebilir.
7 Aralık 2018

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ay ile birlikte; arınma, iyileşme, kabullenicilik ve pozitif yaklaşımdan doğan merhameti tetikleyen olaylar gelişebilir. Karmaşa yaratan, sizi şüpheye sevk eden olaylar aydınlanacaktır. Yenilenen hedeflerin günün koşullarına olan uygunluğunu gözden geçirin.
Reklamı Kapat