Terazi Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
7 Aralık 2018

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Sevgilinizi incitme korkunuz var. Bu, yaşadığınız onca güzel şeyden kaynaklanıyor. Beraberliği böyle kabullenip sürdürme, sorunları zamana bırakma yolunu seçeceksiniz. .
7 Aralık 2018

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Çalışma hayatının genel sorunları iş yerinizde bolca yaşanıyor. Siz de bu memnuniyetsizliğin içersindesiniz. Bir çıkış arıyor, ama göremiyorsunuz. Biraz daha dişinizi sıkmanız gerekecek.
7 Aralık 2018

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Gelirinizi arttırmak için başka, yeni fikirleriniz var. Cesaretlisiniz, ama kısmen de olsa maddi desteğe ihtiyacınız var. Bugün böyle bir arayışa girerseniz mutlaka bulacaksınız.
7 Aralık 2018

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı

Ciddi ilişkileriniz olmasa bile, yakında dolaylı bir işbirliği içinde olabileceğiniz biri başınızı ağrıtabilir.
7 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Merkür retrosunun son bulmasıyla birlikte maddi konularla ilgili aksilikler diniyor, işlerinizi yoluna koyma, düzenleme imkanı bulabilirsiniz. Sahip olduklarınızı daha iyi değerlendirmek adına çevrenizle görüşme ve iletişim halinde olabilirsiniz.
7 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Teraziler, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, size yeni yollar, yeni girişim ve çözüm yolları sunuyor. Aslında kişi, bu Yeniay sayesinde birçok şeyin farkına varıyor. Bu bile çok güzel bir gelişme diyebiliriz. Yeniay, farklı bir çevreye yerleşim, eğitim veya iş konularında özgürce karar vermek, fırsatları doğru şekilde değerlendirmek mümkün. Tabii ki sizlerin de, başta sağlığınız olmak üzere ne istediğinizi bilerek yeteneklerinizi mutlaka değerlendirmeniz gerekiyor. Oturduğunuz yerde olmaz bu. Çabalamak ve eksikleri görmek lazım. Kendinizi tanımak, ne istediğinizi bilerek karar vermek şart. Mantık ve duygular arasında çatışma olmadan hareket etmek en doğrusudur. Bir şeyler hadi değişimde bulun derken, eğer siz dışarıdan bir şeyler bekliyorsanız bu yanlıştır. İstiyorum, yapmalıyım demek gerekiyor. Yanlışa dur demek, yeniye yer açmak istiyorsak, sağlığımıza dikkat etmemiz lazım. Çok fazla yorucu, stres dolu bir işi sürdürmek ne derece doğru olur ki? Araştırın, yeteneğinize göre tercihte bulunun. Bir şikayetiniz varsa, bunu mutlaka doktora gösterin. Bir haksızlık veya suistimal varsa, hakkınız olanı almak için cesur olun. Zararlı alışkanlıklardan uzak durun. Beden ve ruh sağlığınızı önemseyin. Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,
7 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Yanlış anlaşılıyorsun! Bugün ateş burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Bir süredir gerçekleştirmek istediğin iş değişikliği ile ilgili gelişmelere hazır ol. Başvuru yaptığın işten umudunu kestiğin cevabı alacaksın. Hayat sana istediklerini vermeye başlıyor. İkili ilişkilerde söz sahibi olman ve arzularını yönetmek önemli olacak. Ancak istemsizce yaptığın davranışlar yanlış algılanmana neden olabilir. Yakın çevrendeki bazı kişilerin sırlarını kendi kendilerine ifşa etmeleri kafanı karıştıracak. Bunun altında yatan nedenleri araştırmaya kalkabilirsin. Sanatla ilgilenen bir Terazi burcuysan, farklı alanlara yönelebilirsin. Hatta teknolojik gelişmelerle sanatını harmanlamayı düşüneceksin. Son zamanlarda uyku problemi yaşıyorsan, bitki çayları deneyebilirsin.
7 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşınıza gelen projelerle alakalı önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Projeleri hemen başlatmak için sabırsızlanıyor olabilirsiniz ama bazı şartların da gerçekçi bir şekilde yerine gelmesini beklemekte fayda var.
7 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Hareket ve iletişimin yoğun olduğu bir gündeminiz olabilir. Eğitimlerle ilgilenebilirsiniz. Kardeşlerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. İletişimden kaynaklı sıkıntılara karşı dikkatli olmalısınız. Yakın çevrenizdeki değişiklikler hakkında yeni bilgiler edinebilirsiniz. Akşam saatlerinde farklı programlara dahil olabilirsiniz.
7 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Konuşmak yerine işinize yoğunlaşmalısınız. Başarı elde etmek istiyorsanız, gereksiz diyaloglardan uzak durun.
7 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Parasal konularda çalışmalarınızı sürdürürken daha başka istekler içine girmeniz mümkün. Farklı çevrelerin içine girip alışılmışın dışındaki kişilerle tanışabilir ve size çok çekici gelebilir. Aşk arzunuz artıyor.
7 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca sizin için önem teşkil edebilecek görüşmelerde yer alabilir, ikili ilişkiler ve özel hayatınızda sürpriz tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Haberleşme, görüşmeler ve yakın çevre ilişkilerinde fırsatlar elde edebileceğiniz bugün, akşam saatlerinde iletişim alanında geçmiş düşüncelere yer vermemeye ve bugüne odaklanarak sevdiklerinizle iletişim kurmaya yönelmeniz faydalı olacaktır.
7 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burcunda meydana gelen Yen Ay sizi ani bir seyahate çıkarabilir. Kurslar, eğitimlere başlamak için güzel bir dönem. Kardeş ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde neşeli bir gün geçirebilirsiniz. Keyifli sohbetler için günü hemen organize edin. Kültürel faaliyetleri takip etmek de ruhunuza iyi gelir.
7 Aralık 2018

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ay yakın çevre, akrabalar, eğitim faaliyetleri, ticaret ve eğitim konularında başlangıçlar sunuyor. Önyargısız yaklaşımlar, zihinsel esneklik, tarafsız yaklaşımlar önem kazanıyor. Yeni eğitim imkanları, kısa seyahatler gelişebilir.
Reklamı Kapat