Yay Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
7 Aralık 2018

Yay Burcu Günlük Aşk Falı

Değişmeye, ortak paydalarda buluşmaya isteksiz gibisiniz. İlişkinizde, sevgiliniz size mecburmuş gibi bir tavrınız var. İkinize de çok yakın olan arkadaşlarınız bu konuda sizi suçlu buluyorlar.
7 Aralık 2018

Yay Burcu Günlük İş Falı

Bazı sorumlulukları üzerinizden atmak, temponuzu biraz da olsa yavaşlatmak zorundasınız. Çok yoruluyorsunuz. Kendinizi daha az yormak için aldığınız kararlar işe yaramıyor.
7 Aralık 2018

Yay Burcu Günlük Para Falı

Hafta sonuna doğru sizi kısmen rahatlatacak bir para haberiniz olabilir. Önemsemediğiniz küçük harcamalar gözünüze harcarken batmıyor, ama sonradan sıkıntısını yaşıyorsunuz. Biraz daha sakınarak harcamalısınız.
7 Aralık 2018

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı

Tek taraflı özveri uzun vadede çaresiz kalacak gibi görünüyor. Sevgilinizin ilişkinizde verdiği ödünlerin, ilişkinizi ayakta tuttuğunu görebilmelisiniz.
7 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür retrosu son bulurken özellikle dalgınlık ve unutkanlık gibi zihinsel sorunlar artık diniyor, işlerinize, eğitiminize daha rahat konsantre olabilirsiniz, detayları daha kolay fark ederken, hesap hatalarından da kaçınabilirsiniz.
7 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yaylar, 7 Aralık saat 10:20 burcunuzda doğacak Yeniay, adı üstünde yenilikte bulunmak, kendimizle ilgili konulara açıklık getirmek, istediğimiz hedefi gerçekleştirmek anlamına geliyor. Bu yanlış gidene, haksız olana bir dur diyebilme şansı tanıyor. Bununla da kalmıyor, kendinizi gözden geçirmenizde, yeniden tanımlamanızda rehberlik yapıyor. Öncelikle bu Yeniay, ailevi konularda yaşanan bazı sıkıntıları, sorunları, hayal kırıklıklarını net olarak görmede, sağlıklı çözüm bulmada yardımcıdır. Bunlar yapılırsa, sağlıklı adım atılır, alınan karar doğru olur. Sizin de şartlara göre, eğer yapmanız gereken şeyler varsa, siz de kendi payınıza düşen esnekliği göstermelisiniz. Zaten bugünlerde yapılan gözlem, başlatılan eylem yavaş yavaş yerine oturacaktır. Yeniayın bir başka özel görünümü, önyargılı olduğumuz veya kendimize göre sandığımız meseleleri egomuzu geriye çekerek bakmamızı sağlamasıdır. Öyle gelişmeler yaşanır ki, son derece bağımlı olduğunuz, yanlış olsa dahi kabul etmediğiniz ne varsa sizi ondan uzaklaştırmasıdır. Yeni bir yol ayrımı, yeni bir sayfa açılımı, kendinizi yeniden tanımlamanızdır. Bu kişisel, ailevi, yuvanızla ilgili konularda gerçekleşecektir. Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,
7 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Geride kaldığını düşünüyorsun! Bugün burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Uluslararası bir yazışma önemli bir anlaşmaya neden olabilir. İleriye dönük yatırım yaptığın işler için emanetine sahip çıkacaksın. Kendinle ilgili birçok konuda geride kaldığını düşünebilirsin. Kendinle ilgili bir takım değişiklikler yapmayı hedefleyeceksin. Yaşam kaliteni artıracak telefonlar yeni iş bağlantıları, beklediğin projelerin başlaması, evraklarının tamamlanmış olması seni mutlu edecek, merak etme. İlişkisi olmayan bir Yay burcuysan, arkadaşın aracılığı ile tanışacağın kişiyle yeniden görüşmek isteyeceksin. Bugün aynı zamanda eğlenceli ve keyifli bir buluşmaya hazır ol! Dostluklar, arkadaşlıklar ön planda olacak. Kalıcı ve yapıcı ilişkilerin sana ne kadar fayda getirdiğini göreceksin.
7 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kafanızı karıştıran ve bireylerden emin olamadığınız bir gün yaşıyor olabilirsiniz. Karmaşanın hâkim olduğu bugünü radikal kararlar almaktan kaçınarak geçirmelisiniz.
7 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde küçük kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Sorumlu olduğunuz konularda hassasiyetiniz artabilir. İşlerinize yön kazandırmak için harekete geçebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz zamanlar olabilir. Akşam saatlerinde iletişiminiz artabilir.
7 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Hayal ettiklerinizi gerçekleştirmek için araştırmalar yapabilirsiniz.
7 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda ilginç gelişmelerin olduğunu düşüneceksiniz. Daha önce aklınıza hiç gelmeyen fikirler üzerinde durabilir ve hatta uygulamaya başlayabilirsiniz. Kararlarınızı uygulamadan önce dikkatle araştırma yapmalısınız.
7 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca kendinizi muazzam yüksek bir enerjide hissedecek, yaptığınız her işle öne çıkacak ve ilişkilerinizde fırsatlarla karşılaşacaksınız. Sportif faaliyetler ile güzellik ve bakımıza da önem verebileceğiniz bugün akşam saatlerinde aile ilişkilerinde incinmeye açık bir enerjiden geçerken, ilişkilerinizde geçmişi fazla düşünebilir, anılarınız ile şimdiki zaman arasında kalabilirsiniz.
7 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Burcunuzda meydana gelen Yeni Ay sizi ilişkilerde sürprizli süreçlere davet edecek. Bu dönemde yeni filizlenen bir aşka yelken açabilirsiniz. Yurt dışı planlarınızda son anda sürpriz değişimler yaşamanız mümkün. Çok kültürlü kadınlarla, etnik gruplarla beraber kendinizi geliştireceğiniz faaliyetlere adım atın.
7 Aralık 2018

HaberTürk Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ay başlangıçlar, farkındalık geliştiren olaylar, yaratıcı bir dönemi harekete geçiriyor. Davranışlarınızda kararlılık, yaşam amacının farkına vararak ilerleme imkanları gelişiyor. Özgüven eksikliği nedeniyle ertelediğiniz işlerde gelişme yaşanabilir.
Reklamı Kapat