Yengeç Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
7 Aralık 2018

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı

Uzun süreli beraberliğinizin artık vaktini doldurduğu kanısındasınız. Ama nasıl davranmanız gerektiğini de bilemiyorsunuz. Konuyu açıp işi varacağı yere vardırmanız için henüz erken olabilir.
7 Aralık 2018

Yengeç Burcu Günlük İş Falı

Elinizde birikmiş tüm işleri tamamlamış olmanız da bugünü rahat geçirmenizi sağlayamıyor. Bu bunalımınız uzun sürmeyecek. Bu günlerde işinize sempati duyacağınız gelişmeler bekleyebilirsiniz.
7 Aralık 2018

Yengeç Burcu Günlük Para Falı

Bugün umutsuz olduğunuz küçük çapta bir ortaklıktan gelecek para haberi yüzünüzü hayli güldürecek. Paranızı çok dikkatli bir şekilde harcamanız sizinle ilgili haksız yorumlara yol açabiliyor.
7 Aralık 2018

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı

Bazı sataşmalar olsa bile, sükunetinizi korumanız ve ilginç görüşlerinizle, bu akşam muhtemelen yaşanacak tartışmaya katılmamanız daha yararlı olabilir.
7 Aralık 2018

Turk.net Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün Merkür retrosunun son bulmasıyla birlikte aşk hayatınızda iletişim kolaylaşıyor. Sevdiklerinizle aranızdaki anlaşmazlıkları çözmenin yollarını bulabilir, daha kolay anlaşabilir, alınganlık ve yanlış anlamaların üstesinden gelebilirsiniz.
7 Aralık 2018

Mynet.com Sitesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeçler, 7 Aralık saat 10:20 Yay burcunda doğacak Yeniay, iş hayatınız ve günlük yaşantınızda rahat koşullar, özgürlük ve yenilik isteğinizi vurguluyor. Bu sadece iş değil, sağlıklı yaşama arzunuzun da işaretçisidir. Beden ve ruh arzu ettiği huzuru bulmaktan yana. Bunun için sizin de kendinizi sorgulamanız vakti gelmiş demektir. Nasıl bir ortamda yaşıyorsunuz, neler eksik ve neler sizi tatmin etmiyor. Bunlara bakacaksınız. Tabii ki, çözüm bulmak gerekiyor. Zaten siz de bulmadan rahat etmeyeceksiniz. Bu Yeniayın görünümleri, sağlığınıza özen göstermenizi, yorgunluk ve stresten olabildiği kadar uzak durmayı işaret ediyor. Karaciğeriniz, siyatik, alerji, kansızlık gibi şikayetleri doktorunuzla mutlaka görüşün. Yoğun çalışma, düzensiz beslenme ve zararlı (içki, sigara) alışkanlıklar geride bırakılmalıdır. Bunlar sizin gücünüzü düşüren etkilerdir. İş imkanlarının olumlu yönde değerlendirilmesinde Yeniay size kuvvet sunuyor. Belki başka bir ülke, şehir veya bir projede yer alabilirsiniz. Sizi sakinleştiren, ruhunuzu okşayan ve mutlu olmanızı sağlayan alternatif işlere yönelebilirsiniz. Yazmak, konuşmak, müzikle uğraşmak, farklı kültürleri araştırmak, seyahatler, yoga, mistizm size iyi gelebilir. Bu Yeniayda siz, kendinize iyi bakmayı, yeni ve farklı bir pencereden hayata bakmayı, gözlemlemeyi, deneyim sahibi olmayı tercih edeceksiniz. Güzellikler hepimizin olsun. Kalben sevgilerimle,
7 Aralık 2018

Sabah Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün ruh hali: Yenilikçisin! Bugün ateş burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Yoğunluk, çalışmak, sorumluluklar. Bu üçü gündeminden hiç eksik olmuyor. Özellikle iş ve eğitim anlamında farklı seçeneklerin olduğunu göreceksin. Yani kendi adına yenilikçi bir gündesin. Ama en önemlisi de iletişim olacak. Etrafında sana faydalı olabilecek insanlarla ilişkilerinde daha aktif ve girişimci davranmalısın. Aşk, evlilik, çocuklar gibi konularda disiplinini elden bırakmıyorsun. Sözünün dinlenmesi aynı zamanda belirleyici olacağın bazı işlere ön ayak olmanı sağlayacak. İlişkisi olmayan bir Yengeç burcuysan, gün içerisinde tanışacağın kişi seni oldukça etkileyecek. Bugün aynı zamanda yeni bir araba almak için araştırmalar yapabilirsin.
7 Aralık 2018

Hürriyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızdaki kişilerle fikir çatışmaları yaşayabilirsiniz. Bunu yaşarken korkup geri çekilmek yerine konuyla ilgili savunduğunuz her şeyi gerekçeleriyle birlikte karşı tarafa sunmalısınız.
7 Aralık 2018

Milliyet Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma koşullarındaki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Sizi yoran ve yıpratan koşullara karşı çok daha dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konuları daha net görmeye başlamış olabilirsiniz. İlerleme sağlamak için yeni planlar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde organizasyonlara katılabilirsiniz.
7 Aralık 2018

Takvim Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Nazik bir şekilde düşünce ve görüşlerinizi ifade etmeye özen gösterin. Kırıcı olmayın.
7 Aralık 2018

Güneş Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Geriliminiz devam etse bile kendinizi daha güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Uzaklarda bulunan dostlarınız ziyaretinize gelebilir veya siz gidebilirsiniz. Parasal konularda yeni istekler ve girişimler içine girebilirsiniz.
7 Aralık 2018

Radikal Gazetesi Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.
7 Aralık 2018

Rezzan Kiraz Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yay burcunda meydana gelen Yeni Ay gündelik rutininize canlılık katacak. Beklenmedik iş teklifleri alabilirsiniz. Bu projeler nedeniyle sık seyahatlere ve toplantılara katılmak sizi yorsa da hayata karşı dinamik kılar. Evde miskin miskin oturma devri artık geride kalıyor.
7 Aralık 2018

HaberTürk Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni ay günlük hayatın düzeni, iş hayatı, sağlık, görevler, hizmet konularında yenilenmeler getiriyor. Bir süredir devam eden rutinlerde değişiklik, iş yaşantınızda hareket, sağlıkta olumlu bir dönem başlıyor.
Reklamı Kapat