Akrep Burcunu Elde Etmenin Yolları

29 Mart 2021, Pazartesi Akrep Burcunu Elde Etmenin Yolları

Akrep burçlarının ne kadar gizemden hoşlandığı ve sır dolu bir hayata sahip olduğunu biliyor musunuz? Eğer bilmiyorsanız ve akrep burcu ile bir ilişki içerisine girme girişimde bulunduysanız zırhınızı giyin çünkü fırtınalı bir aşk sizi bekliyor.

Akrep diğer burçlara göre her zaman her şeyi çok daha fazla merak eder, sorgular ve araştırır. Sizde onunla bir ilişki yaşayacağınız zaman bu özelliğini kullanabilirsiniz. Yani akrep burcunu elde etmek için ona bol bol konuşabilir fakat cümlelerinizi yarım bırakabilirsiniz. Bu bir taktiktir zira bu taktik ile onların gizem konusunda olan dürtülerini uyandıracaksınız ve kendinize bağımlı yapacaksınız. Akrepler bir şeyleri araştırmaktan, bir şeyleri sorgulamaktan aşırı hoşlanan burçlardır. Etrafınızda gizemli karakteriniz ile akrep burcunu pervane edebilirsiniz.

Her ne kadar gizem olsa da işin içinde mutlaka onlara karşı dürüst ve samimi davranmak zorundasınız. Eğer onlara karşı bir yalan söylerseniz, samimi olmazsanız ve sürekli yalan yanlış şeyler anlatırsanız kesinlikle onu elde edemezsiniz. Akrep burcu asla yalandan hoşlanmaz. O kendisini sürekli geliştiriyor ama siz geliştiriyor musunuz? Yani o kendisine sürekli olarak yeni bilgi katıyorken sizde kendinize yeni bilgiler katarak bu edindiğiniz bilgileri akrep burcuna aktarmalısınız. Bilgiye aç bir yapıya sahip olan akrep burcu sizden alacağı bilgiler ile çok memnun olacaktır. O ne ise sizde aynı olmalısınız ki birbirinize uyum sağlayın. Akrep burcu her zaman güçten yana olmuştur. Sizde kendinizi güçlü gösterebilir, gücünüzü onlara kanıtlayabilirsiniz. Cesur hareketler, tehlikeli davranışlara hızlı atılımlar ve dayanıklı bir yapıya sahip olduğunuzu onlara gösterebilirseniz akrep burçları kesinlikle sizden hoşlanacaktır. Fakat bunları yaparken kesinlikle onları incitmemelisiniz. Çok küçük bir sözünüzle bile akrep burçları kırılabilir.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
27° 13' 19" R
Ay
Başak
28° 09' 27" R
Merkür
İkizler
16° 55' 09" R
Venüs
Yengeç
19° 07' 36"
Mars
Aslan
04° 06' 51"
Jüpiter
Balık
02° 10' 31"
Satürn
Kova
12° 59' 25"
Uranüs
Boğa
13° 16' 01"
Neptün
Balık
23° 11' 04"
Plüton
Oğlak
26° 14' 10"
Chiron
Koç
12° 36' 24"
Lilith
Boğa
26° 39' 47"
True Node
İkizler
10° 37' 52"
Son Güncelleme : 18/06/2021 08:40

Astroloji Gündemi

17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 17 Haziran 2021, Perşembe 17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 17 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>