Akrep Burcunu Elde Etmenin Yolları

29 Mart 2021, Pazartesi Akrep Burcunu Elde Etmenin Yolları

Akrep burçlarının ne kadar gizemden hoşlandığı ve sır dolu bir hayata sahip olduğunu biliyor musunuz? Eğer bilmiyorsanız ve akrep burcu ile bir ilişki içerisine girme girişimde bulunduysanız zırhınızı giyin çünkü fırtınalı bir aşk sizi bekliyor.

Akrep diğer burçlara göre her zaman her şeyi çok daha fazla merak eder, sorgular ve araştırır. Sizde onunla bir ilişki yaşayacağınız zaman bu özelliğini kullanabilirsiniz. Yani akrep burcunu elde etmek için ona bol bol konuşabilir fakat cümlelerinizi yarım bırakabilirsiniz. Bu bir taktiktir zira bu taktik ile onların gizem konusunda olan dürtülerini uyandıracaksınız ve kendinize bağımlı yapacaksınız. Akrepler bir şeyleri araştırmaktan, bir şeyleri sorgulamaktan aşırı hoşlanan burçlardır. Etrafınızda gizemli karakteriniz ile akrep burcunu pervane edebilirsiniz.

Her ne kadar gizem olsa da işin içinde mutlaka onlara karşı dürüst ve samimi davranmak zorundasınız. Eğer onlara karşı bir yalan söylerseniz, samimi olmazsanız ve sürekli yalan yanlış şeyler anlatırsanız kesinlikle onu elde edemezsiniz. Akrep burcu asla yalandan hoşlanmaz. O kendisini sürekli geliştiriyor ama siz geliştiriyor musunuz? Yani o kendisine sürekli olarak yeni bilgi katıyorken sizde kendinize yeni bilgiler katarak bu edindiğiniz bilgileri akrep burcuna aktarmalısınız. Bilgiye aç bir yapıya sahip olan akrep burcu sizden alacağı bilgiler ile çok memnun olacaktır. O ne ise sizde aynı olmalısınız ki birbirinize uyum sağlayın. Akrep burcu her zaman güçten yana olmuştur. Sizde kendinizi güçlü gösterebilir, gücünüzü onlara kanıtlayabilirsiniz. Cesur hareketler, tehlikeli davranışlara hızlı atılımlar ve dayanıklı bir yapıya sahip olduğunuzu onlara gösterebilirseniz akrep burçları kesinlikle sizden hoşlanacaktır. Fakat bunları yaparken kesinlikle onları incitmemelisiniz. Çok küçük bir sözünüzle bile akrep burçları kırılabilir.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
22° 12' 49" R
Ay
Koç
19° 59' 07"
Merkür
Koç
14° 33' 12"
Venüs
Koç
26° 27' 22"
Mars
İkizler
22° 59' 31"
Jüpiter
Kova
25° 16' 27"
Satürn
Kova
12° 08' 53"
Uranüs
Boğa
09° 36' 09"
Neptün
Balık
21° 47' 57"
Plüton
Oğlak
26° 44' 48"
Chiron
Koç
09° 38' 54"
Lilith
Boğa
19° 11' 48"
True Node
İkizler
11° 44' 59"
Son Güncelleme : 12/04/2021 00:40

Astroloji Gündemi

11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Nisan 2021, Pazar 11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Nisan 2021 Pazar yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında n... Devamını Oku >>