Burçları Aşktan Soğutan Şeyler?

23 Mart 2021, Salı Burçları Aşktan Soğutan Şeyler?

"Aşka inancım yok, aşk bir yalandan ibaret." Sözlerine inanıyor ve kanıyorsanız bir durun. Çünkü hayatınıza girmiş, bir dönem onunla beraber bir şeyler yaşamış olduğunuz insanlar yüzünden bu tür cümleler kurmaktan uzak durunuz. Bir dönem bir şeyler yaşadığınız burç belki de sizin için uyumlu bir burç değildi belki de yanlış bir insanla beraber oldunuz. Konumuzun içerisinde hangi burcun nasıl aşktan uzaklaştığını, nelerin burçları aşktan uzak bıraktığını anlatmaya çalıştık.

Koç Burcu Ona ayak uydurmak, onun görüşlerine katkı sağlayabilmek gerçekten zordur. Sürekli cıvıl cıvıl olan ve sürekli hareket halinde olan koç burcunu aşka küstürecek hareket tembel olmanızdır. Eğer koç burcu ilişkisinde tembel, zayıf ve hareketsiz bir hayat yaşarsanız sizden uzaklaşırlar. Boğa Burcu

Huzur ve erdem onlar için vazgeçilmezdir. Kendilerini rahatsız eden, kendilerine huzur vermeyen her işten kaçarlar ve kişilerden de uzaklaşırlar. Sosyal çevresinde çok fazla sevilen boğa burcu her ilişkisinde samimiyet aramaktadır.

İkizler Burcu

Koç burcu gibi şen ve matrak bir hayata sahip olan ikizler burcu sosyal çevresini geniş tutmakla bilinir. Onu çok fazla kıskanmamalı ve yaptığı şeylere ayak uydurmalısınız. Sevdiği kişi tarafından aşırı şekilde kıskanılmak ve daraltılmak sizden uzaklaşmasını sağlayacaktır.

Yengeç Burcu

Pratiklik, öz verili ve bilgi. Bu 3 özellik yengeç burcunda toplanmış. Bencillik yapmaktan uzak duran yengeç burcu ve yengeç burcu ilişkisinde eğer her zaman tek taraflı düşünceler ile ilerlerseniz bu burcun kendinizden soğumanıza neden olacaktır. Kendinizi düşünmemeli ve doğru kararlar vererek hareket etmelisiniz.

Aslan Burcu

Göz alıcı güzellikleri ve bonkörlükleri ile bir çok insanın gönlünü feth eden aslan burcunun kendine güveni inanılmaz seviyededir. Fakat onunla birlikteyken sizde kendinize güvenmeli ve girişimcilik duygunuzu ön plana çıkartmalısınız.

Başak Burcu

Sürekli analiz yapmakla meşgul olan başak burcu programlı bir hayata sahiptir. Aynı zamanda çok çalışkan olmaları da onların daha güzel bir hayata sahip olmasını sağlamaktadır. Lakin çalışkan ve analizci başak burcuna ayak uydurmazsanız sizden direk ayrılırlar. Kafalarında bir çok şeyi kurabilirler ve bunu hızlı bir şekilde size yansıtabilirler. Yani onların hayatındaki düzeni bozmamalı, programlı ve düzenli bir hayata sahip olmalısınız.

Terazi Burcu

Modernlik, gelişime açık olmak ve zariflik bu 3 özellik terazi burcunda yer almaktadır. Bu 3 özelliğe dikkat ederseniz terazi burçlarıyla çok kolay uyum içerisinde beraber yaşayabilirsiniz veya bir ilişki kurabilirsiniz. Şıklıklarından asla ödün vermezler, onlara giyim konusunda karışmamalısınız.

Akrep Burcu

Kıskançlığın en üst seviyede olduğu akrep burcunda asla onu kandıracak, asla onu yanıltacak biryapmamalısınız. Aldatılma korkusunu asla ona yansıtmamalısınız. İlişkinizde her daim kendisine güven ve samimiyet vermelisiniz.

Yay Burcu

İyimserdir ve eğlenceli bir yapıya sahiptir. Çok gezmekten hoşlanır aynı zamanda çok okumaktan da bir o kadar memnun olur. Eğer sizde gezmeyi merak ediyor, kitaplara, sanata karşı ilgi duyuyorsanız onunla bir ilişki yaşayabilirsiniz. Öğrenmeye her daim açık olmalısınız. Bir şeyleri araştırmalı ve sürekli ona yeni bilgiler aktarmalısınız.

Oğlak Burcu

Ciddi bir şekilde ilişkilerini sürdürürler ve yönetirler. Saygısız, ne yaptığını bilmeyen her insandan mümkün mertebe uzak kalırlar. İlişkinize saygı duymalısınız ve asla onun kurallarını, aldığı kararları aşağılamamalısınız.

Kova Burcu

Özgür bir ruha sahip olan kova burcu daha çok bireysel yönde kendini kanıtlamak ister yani dışarıdan gelen hiçbir söze kulak asmaz, kimin ne dediği ile asla ilgilenmezler. Açık sözlüdürler ve fikirlerini direk olarak size söyleyebilirler. Sizin de ona karşı fikirlerinizi, duygularınızı açık bir şekilde belirtmeniz gerekir. Lafı evelemeden gevelemeden mümkün mertebe her şeyi ona aktarmak zorundasınız ki ilişkinizi yönetebilesiniz, yürütebilesiniz.

Balık Burcu

Romantik anlar yaşamaktan hoşlanan balık burçları, günlük hayat içerisinde her zaman enerjik, pozitif olmaktan yana olur. Mutluluklarını belki de çok iyi bir şekilde gösteremezler fakat mutlu oldukları zaman partnerlerine karşı ayrı bir sadık, ayrı bir değer katarlar. Hayallerinize balık burcu ile koşabilirsiniz. Fakat ona gün içerisinde mutlaka birkaç saatinizi ayırmalısınız yoksa onu kaybeder ve bir daha asla bulamazsınız.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
22° 14' 52" R
Ay
Koç
20° 24' 11"
Merkür
Koç
14° 37' 18"
Venüs
Koç
26° 29' 56"
Mars
İkizler
23° 00' 46"
Jüpiter
Kova
25° 16' 50"
Satürn
Kova
12° 09' 01"
Uranüs
Boğa
09° 36' 16"
Neptün
Balık
21° 48' 01"
Plüton
Oğlak
26° 44' 49"
Chiron
Koç
09° 39' 01"
Lilith
Boğa
19° 12' 02"
True Node
İkizler
11° 44' 41"
Son Güncelleme : 12/04/2021 01:30

Astroloji Gündemi

11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Nisan 2021, Pazar 11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Nisan 2021 Pazar yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında n... Devamını Oku >>