Burçların Tarihleri Değişti Mi?

27 Mart 2021, Cumartesi Burçların Tarihleri Değişti Mi?

"Burç tarihleri sürekli değişiyor mu ya?" Diyerek bu içeriğimize başvurdunuz veyahut "Burç tarihleri değişti mi gerçekten?" Diyerek bu içeriğimize ulaşmışta olabilirsiniz. Çünkü burçlar hakkında neredeyse herkes farklı bir kafadan farklı bir şeyler söylemekte. Aslı olmayan, yalan bilgiler ile bugüne kadar burçlar hakkında bir çok bilgi paylaşıldı ve insanlar bu bilgiler ile kandırıldı. Ama gerçekleri açıklamanın zamanı geldi...

Isıtılıp ısıtılıp önümüze sürekli "burç tarihleri değişti, burç tarihlerinde değişiklik, yörünge değişti burçlarda değişti" konu başlıklı içerikler çıkartılıyor. Bunlara sahi inanıyor musunuz? Bize kalırsa bu tür içeriklerin hiç birisine inanmayınız ve böylesine bir içeriği gördüğünüz zaman o içerikten mutlak surette uzaklaşınız. Siz nasıl olabilir de örnek veriyoruz; "40 yıl boyunca boğa burcu iken farklı bir burca geçiş yapabilirsiniz ki?" Evet, olabilecek bir şey fakat böylesine bir olay "çat" diye olmaz. Bu işin uzmanları, bu işin profesörleri bulunmakta. En doğru ve en kaliteli bilgiyi sağlayabilecek olan onlar.

Şimdi biz sizlere söylüyoruz; "Burcunuz falan değişmedi aksine burcunuz olduğu yerde kalıyor!" Diyoruz ve bu konuya gerçek bir açıklama getiriyoruz. Sürekli haberlerde, gazetelerde veya internet sitesinde "NASA burçlar hakkında bilgiler paylaştı. NASA burçların yörüngesinin değiştiğini" söyledi gibisinden bilgiler yer alıyor. Peki sizlere sormalı; "NASA sizce her yıl burçların hangi yörüngeye gittiğini, hangi yörüngede bulunduğunu takip eder mi?" Evet, takip edebilir fakat NASA’nın gerçek anlamda ilgilendiği şey astronomidir. Bizler ise Astroloji ile ilgilenmekteyiz. Bu iki teriminde birbirinden farklı anlamlar içerdiğini ve farklı anlamlarda hizmet verdiğini mutlaka kafamızın içerisine bir yerlere kazımalıyız.

Tropik Zodyak denilen bir şey var ve bu Tropik Zodyak değişmediği sürece bizlerin burcu da hiçbir şekilde etkilenmez, değişmez. Aynı zamanda bilinmelidir ki; "Tropik Zodyak her zaman sabittir." Hiçbir şekilde değişmeyecek ve ekseni hareket etmeyecek olan Tropik Zodyak sayesinde burçlarımız olduğu gibi olduğu yerinde kalıyor. Yani birimizin burcu koç iken boğa olmuyor. Veya birimizin burcu boğa iken yay olmuyor. Her şey olduğu gibi yerinde kalıyor.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
22° 12' 24" R
Ay
Koç
19° 54' 06"
Merkür
Koç
14° 32' 23"
Venüs
Koç
26° 26' 51"
Mars
İkizler
22° 59' 16"
Jüpiter
Kova
25° 16' 23"
Satürn
Kova
12° 08' 52"
Uranüs
Boğa
09° 36' 08"
Neptün
Balık
21° 47' 56"
Plüton
Oğlak
26° 44' 48"
Chiron
Koç
09° 38' 53"
Lilith
Boğa
19° 11' 45"
True Node
İkizler
11° 45' 03"
Son Güncelleme : 12/04/2021 00:30

Astroloji Gündemi

11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Nisan 2021, Pazar 11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Nisan 2021 Pazar yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında n... Devamını Oku >>