Haftaya Merkür İle Jüpiter Birlikteliğiyle Başlıyoruz

9 Ocak 2021, Cumartesi Haftaya Merkür İle Jüpiter Birlikteliğiyle Başlıyoruz

Salı günü ağzınızdan çıkanlara dikkat edin, çarşambahayatı ve sorumluluklar açısından zor bir gün... Hele perşembe! Önemli işlerinizi o güne denk getirmeyin. Cuma günüyse sürpriz aşk kapınızı çalabilir.

Haftaya Merkür ile Jüpiter birlikteliğiyle başlıyoruz. Gelecek için hedefler koymak ve harekete geçmek için en güzel zaman. Evlilik, evlilik için aileleri tanıştırmak, imza atmak, sözleşme gerektiren işleri halletmek için de ideal. Ayrıca ticaret yapmak için internet sitesi açma, eğitime başlama, yurtdışıyla ilgili önemli işlemleri halletme, seyahat gibi planlarınız varsa mutlaka şimdi halledin.

Salı günüyse Merkür ile Uranüs arasında sert bir etkileşim olacak. Ağzımızdan çıkana dikkat etmemiz gereken bir gün, elektronik aletlerle ilgili sorunlar yaşanabilir. Çarşamba günü Oğlak burcunda Plüton etkili bir yeniay meydana gelecek. İş hayatı, parasal konular, sorumluluklar, görevler, yapılması gereken işlerin altında biraz ezilebiliriz. Bugün biten bir şeylerin peşinden daha fazla koşmayın, her türlü değişime açık olun.

Perşembe, Mars ve Satürn arasındaki etkileşim nedeniyle birtakım engeller ve zorluklarla karşılaşabiliriz. Çok önemli işlerinizi o güne denk getirmeyin. Otorite figürlerle çatışmamaya özen gösterin.

Cuma günü, Venüs ve Uranüs arasında güzel bir etkileşim var. Sürpriz aşklar kapınızı çalabilir; estetik ve güzellikle ilgili konularda farklı şeyler deneyebilirsiniz. Cumartesi ve pazar günleriyse Ay, Balık burcunda seyahat edecek. Hayallere dalmak, hiçbir şey yapmamak, uyuklamak, film seyretmek, tembellik yapmak için harika bir hafta sonu!

Koç

ANİ KARARLARA DİKKAT ETMELİSİNİZ

Plütonik yeniay kariyerinizi ilgilendiren konularda bir tamamlanma, sonlanma anlamına gelebilir. Üstlendiğiniz bir projenin sonuna gelmek, peşinde koştuğunuz bir işi tamamlamak da olabilir. Üstlerinizden birinin istifası, terfisi veya görevden ayrılması gibi bir durum da... Ani kararlara ve öfke durumlarına dikkat edin.

Boğa

ANLAŞMALAR İÇİN UYGUN BİR HAFTA

Hukuk, eğitim, iletişim ve akrabalarla ilgili konularda bir tamamlanma, bitiş yaşayabilirsiniz. Plütonik yeniay, dokuzuncu evinizde gerçekleşecek. Bu, sorunların sona ermesi anlamına da geliyor. Seyahatler planlayabilirsiniz ama son dakika aksiliklerine hazırlıklı olmakta fayda var. Sözleşme ve anlaşmalar için güzel bir hafta.

İkizler

GELİRİNİZİ ARTTIRMAK İÇİN VAKİT AYIRIN

Plütonik yeniay sizin sekizinci evinizde. Başkalarına ait finansal kaynaklar, krediler, ödemeler öne çıkacak. Kredi almak için uğraşabilir, fon alım-satım işleri ve bankalarla ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Gelirlerinizi arttırmak, borçlarınızı ödemek için daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Yengeç

KÖTÜ NİYETLİLER RENKLERİNİ BELLİ EDECEK

Ortaklıklar, partner ilişkileri, sözleşmeler, anlaşmalar ve kendini açıkça gösteren düşmanlar bölümünde gerçekleşecek olan yeniay birtakım sonlanmalara, bitişlere işaret ediyor. Saydığım konularla ilgili sorunların bitişi anlamına da gelebilir. Olası kötü niyetli kişiler renklerini bu yeniay zamanında daha çok belli edecek.

Aslan

İŞİNİZİ DEĞİŞTİRMEK İSTEYEBİLİRSİNİZ

İş ve çalışma ortamınıza ilişkin konular ön planda olacak. İşinizi, çalışma ortamınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu, birveya projenin bitişi anlamına da gelebilir. Sağlığınıza biraz dikkat! Özellikle dişlere, kemiklere, cildinize... Ayrıca böcek sokmalarına karşı da tedbirli olun.

Başak

AŞK KAPINIZ AÇIK KALSIN

Plütonik yeniay sizin beşinci, yani aşk evinizde. Hayatınızda biri yoksa aşk kapınızı aralık bırakmanızda fayda var. Eğer bir flörtünüz varsa onunla ilişkinizi ciddi bir boyuta taşıyıp taşımama konusunda karar verebilirsiniz. Yeni hobiler edinebilirsiniz. Çocuk sahibi olmayı düşünenler girişimde bulunabilir.

Terazi

AİLE İÇİ GERGİNLİKLER YAŞANABİLİR

Oğlak burcundaki Plütonik yeniay; ev, yuva, aile, yerleşime ait birtakım konuları gündeme getirebilir. Taşınma, yer değiştirme durumu yaşanabilir. Aradığınız özellikteki evi bulabilirsiniz. Aile içinde çözüme kavuşan konular olabilir. Yeniay gergin etkilere sahip olacağı için komşularınız veya ailenizle ilişkilerde gerginliklerden kaçının.

Akrep

SÖZLEŞME İMZALAMAK İÇİN İYİ ZAMAN

Üçüncü evinizdeki yeniayla birlikte, seyahate çıkabilir, internet sitesi açabilir, iletişimle ilgili birtakım konularda sorumluluklar alabilirsiniz. Genel anlamda keyifli geçecek günler... Yakın çevrenizle ilişkilerinizi düzenlemek için de uygun olabilir. Önemli anlaşmalar, sözleşmeler imzalamak için de yeniayın güzel etkileri söz konusu.

Yay

GEREKSİZ HARCAMALAR YAPMAYIN

Oğlak burcundaki Plütonik yeniayın ilgi odağı finansal konular olacak. Kazançlarınızı arttırabilir, evinizdeki eşyaları yenileyebilirsiniz. Alternatif para kazanma yolları arayabilir, yeniteklifleri alabilirsiniz. Bu Oğlak burcu yeniayı size iyi gelecek. Gereksiz harcamalardan uzak durun.

Oğlak

BİR NEVİ TAMAMLANMA SÜRECİ

Burcunuzdaki yeniayın etkisiyle bazı sonlanmalar, bitişler yaşayabilirsiniz. Bu, hayatınızdaki sorunlu konularla ilgili de olabilir. Yeniay aslında sizin için bir nevi tamamlanma süreci yaratacak. Yeniayın hafif sert etkileri olduğu için kendinizi huzursuz, gergin, agresif hissedebilirsiniz.

Kova

GİZLİLİK İÇİNDE HAREKET ETMELİSİNİZ

Yeniay 12’nci evinizde gerçekleşecek. Arkanızdançeviren, dedikodu çıkaran insanlarla yüzleşebilirsiniz. Gizlilik içinde hareket edin. Planlarınızı, projelerinizi anlatmaya hazır olmayabilirsiniz. Hepsi 15 gün içinde olgunlaşmaya başlayacak. Sağlığınıza dikkat edin. Rahatsızlanma olasılığınız yüksek.

Balık

YENİ BİR DOSTUNUZ OLACAK

Yeniay, 11’inci evinizde meydana gelecek. Yeni bir arkadaş, dost kazanabilir, size destek olacak kişilerle tanışabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla ilgili sorumluluklarınız artabilir. Sosyal çevrenizi ve arkadaşlarınızı düzenleyebilirsiniz. Ama sosyal ilişkilere dikkat! Gereksiz gerginlikler, huzursuzluklar tadınızı kaçırmasın.

Dinçer GÜNER

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları