Ruh Eşinin Burcu Ne? Burçlar Nasıl Flörtleşir?

20 Şubat 2021, Cumartesi Ruh Eşinin Burcu Ne? Burçlar Nasıl Flörtleşir?

Hayatımızı yönlendiren bir çok etken var. Bunlardan biri de burçlarımız. Aşk hayatımız, kişiliğimiz ve benzeri bir çok özelliğimizi burçlarımız oluşturur. Aşk hayatımızın gidişatı için hangi burcun nasıl flörtleştiğini öğrenmeye ne dersin? Aşk hayatını kurtaracak ve gerçek aşkı bulmanı sağlayacak bilgiler işte tam olarak burda!

Koç Burcu Nasıl Flörtleşir?

Kendi hayatlarında başrol oyuncusu olma peşinde koşan koç burçlarını her zaman güç, cazibe ve öz güven etkilemiştir. Ortam içerisinde herkesin dikkatini çekmeyi isterler ve ilgiyi üzerlerine toplamayı severler. Çok fazla ilgi görmek isterler ve bunu çok fazla belli ederler.

Boğa Burcu nasıl flörtleşir?

Karşınızda bir boğa kadını ve erkeği varsa şanslısınız. Çok tatlı olduğu kadar flört tarzınız eğlenceli de. İlk adımı genel de karşıdan bekleseniz de istediğinizi elde ediyorsunuz. Boğalar için temas bir diğer önemli etken. Eğer bir boğa size karşı samimi davranıp temasta bulunuyorsa, anlayın ki oolmuştur. Boğa’nın ilgisi başınızı döndürebilir.

İkizler Burcu Nasıl Flörtleşir?

İkizler burcu her ne kadar bizleri yoran bir burç olsa da aslında onlar aşık oldukları zaman size en güzel şeyleri sunabilecek bir burçtur. Erkeklerinde diğer burç erkeklerine bakıldığı zaman asla maçoluk vs. bu gibi durumlar görülmez. İkizler burcu masumluğun ve küçük jestlerin peşindedir.

Yengeç Burcu Nasıl Flörtleşir?

Yengeç aşık olduğu zaman bunu kesinlikle sana hissettirir derece de gösterir. Aşık olduğu kişiye çok fazla önem verir ve onu el üstünde tutar. Sevgilisinin başını döndürmek için her türlü olaya başvurur.

Aslan Burcu Nasıl Flörtleşir?

Çapkınlıklarıyla gönülleri mest eden aslan burçları bir türlü yerinde durmaz. Ama birine aşık oldukları zaman bunu asla gizleyemezler ve yengeç burcu gibi sevdiği kişiye her türlü özelliği ve güzelliği yapmak ister.

Başak Burcu Nasıl Flörtleşir?

Başak burcu biraz kıskançtır. Hem başak burçlarında devamlı olarak kendi kararlarının ön planda olması önemlidir. Başak burçları kendileri adına karar verdiğiniz zaman fazlasıyla sinirlenir.

Terazi Burcu Nasıl Flörtleşir?

Ahh TeraziTerazi burcu tam anlamıyla bit flört üstadı. Terazi için güzellik ve estetik en önemli faktör. Hem saygılarıyla hem de nezaketiyle aklınızı başınızdan alabilir. Anlayışını nadir göreceğiniz burçlardan biri olan terazi kıskançlık krizlerinin en az olduğu burçtur diyebiliriz. Eğer bir terazi kadını veya erkeği sizle sohbet edip samimi davranıyorsa anlayın ki size abayı yakmış durumda. İlişkideki özverili hali sizin aşka inancınızı arttırıp aklınızı başınızdan alabilir.

Akrep Burcu Nasıl Flörtleşir?

Akrep kadını da erkeği de tam olarak temas bağımlısıdır. Bununla beraber Akrepler kıskançlığıyla bilinirler. Sevdiklerini en uç şekilde kıskanırlar. Aynı zamanda cazibeleriyle nefesinizi kesebilirler. Boğa, Yay ve Koç burcuyla harika anlaşırlar. Eğer bir Akrep sizle flörtleşiyorsa kesinlikle temas ilk adımı olacaktır. Bununla beraber kıskançlıklarından da bunu çok net anlayabilirsiniz.

Yay Burcu Nasıl Flörtleşir?

Yay burcu, maceracı, sevimli ve değişime çok açık bir burçtur. Aynı şekilde flörtleşmeleri de bu şekilde ilerler. Mizah seviyesinin aynı olması sizin için çok önemlidir. Yay karşısındaki insanlar eğlenebiliyorsa oolmuş demektir. Sevdiklerin ve flörtleşmek istediklerine karşı çok daha fazla şakacı olacaklardır. Yay burcunun eğlenceli halleri aklınızı başınızdan alabilir.

Oğlak Burcu Nasıl Flörtleşir?

Aşk insanı oğlak burçları seni dünyanın merkezine taşır. Aşık olduklarında kimse oğlak burcunu durduramaz. Aşık olduğu kişi için her zaman ilişkilerinde hırslı olurlar aynı zamanda nazik ve sabırlı bir yapıya sahiptirler. Oğlak burçları güzel anların peşinde koşar. Özel ve güzel anlar onlar için paha biçilemezdir.

Kova Burcu Nasıl Flörtleşir?

Kova burcu ilişkisinde partnerini hayrete düşürmeye bayılır. Hep karşısındaki kişiye sürprizler yapar ve bu sürprizleri olur olmadık her yerde yapabilme özelliğine sahiptirler. Ağızlarından kolay kolay laf alamazsınız ve genellikle kendilerine ayak uydurulmasını isterler.

Balık Burcu Nasıl Flörtleşir?

Balık burcunda ne ararsanız var. Yetenekli de olabiliyor beceriksiz de. Heyecanlı da olabiliyorlar sabırlı da. Yani bu burcun bir ortası yok. Ama ilişkilerinde gülmeyi, heyecanlanmayı ve hayrete düşmeye bayılırlar. Her olay karşısında büyük bir şekilde şaşırabilirler.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
08° 07' 44" R
Ay
Aslan
27° 17' 57"
Merkür
Kova
12° 33' 51"
Venüs
Balık
01° 12' 50"
Mars
Boğa
26° 45' 16"
Jüpiter
Kova
16° 02' 41"
Satürn
Kova
08° 12' 01"
Uranüs
Boğa
07° 30' 40"
Neptün
Balık
20° 09' 41"
Plüton
Oğlak
25° 57' 54"
Chiron
Koç
07° 06' 29"
Lilith
Boğa
14° 16' 09"
True Node
İkizler
16° 13' 53"
Son Güncelleme : 26/02/2021 15:30

Astroloji Gündemi

26 Şubat 2021 Yükselen Burç Yorumları 26 Şubat 2021, Cuma 26 Şubat 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 26 Şubat 2021 Cuma yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>