Uzun Süreli Bir Aşk İçin Burçlar Partnerinden Ne Bekliyor?

19 Şubat 2021, Cuma Uzun Süreli Bir Aşk İçin Burçlar Partnerinden Ne Bekliyor?

Günümüzdeki aşklara ve sevdalara baktığımız zaman o kadar kötü ve o kadar sıradanlaşmış ilişkiler görüyoruz ki aşk mevzusu baya bir kötü durumda seyrini gösteriyor. Sosyal medya uygulamalarının hayatımızda daha fazla yer edinmesi ile birlikte istediğimiz insanın profiline girebiliyoruz ve istediğimiz insanın istediğimiz an istediğimiz kadar fotoğrafını görebiliyoruz. Bu da haliyle "şıpsevdi" profilleri ortaya çıkartıyor. İnsanlar sosyal medyaya fotoğraf atabilmek için ilişkiler kurmaya başladı ve yalandan aşk destanları ile bu ilişkiler süslendi. Her şey toz pembe bir şekilde ilerliyorken biten ilişki sonrasında yine sosyal medya aktif bir şekilde rolünü oynuyor. Giden sevgilinin ardından atarlı sözler yazılıyor veya üzücü şarkılar paylaşılıyor. Bu tür ilişkilerin geneli birkaç aydan ibaret olurken uzun dolu dopdolu bir ilişki kurmak isteyen insanlarınsa amaçları farklı oluyor. Uzun bir ilişki karşınızdaki insanı çok iyi bir şekilde tanımış olmalı aynı zamanda onun beklentilerinin karşılıyor olmanız gerekir. Mesela bu konu da sizlere burçlar küçük detaylar vererek ilişkinizde ki hedeflerin daha doğru bir şekilde yapılmasına olanak sağlayabilir.

Hangi Burç Partnerinden Ne İstiyor? Koç Burcu

Her zaman aktif ve dolu dolu bir ilişki peşinde. Kendileri ne kadar aktifse karşısındaki partnerinin de bir o kadar aktif ve eğlenceli olmasını istiyor. Aynı zamanda adanmışlık hissiyatını her zaman karşı partnerinden istiyor.

Boğa Burcu

Her zaman sadakatin peşinde koşmuştur. Kalp atışlarını arttıran, ona farklı şeyler sunan birisi boğa burçlarını her zaman farklı bir aşk penceresine yönlendirmiştir. Eğer bir boğanın kalbinin kapılarını açmak istiyorsanız ilk önce ona sadakat vermelisiniz. Zihnindeki tüm şüpheleri gidermelisiniz.

İkizler Burcu

Her ne kadar yorucu bir burç olsa da ilişkilerinde her zaman olduğu gibi kabul edilmek istiyor. Artısı veya eksisi ile yaklaşmak yerine olduğu insan gibi davranarak karşısındaki partnerinin de aynı şekilde hiçbir yalana dolana gerek duymadan kendisine güven vermesini istiyor.

Yengeç Burcu

Her zaman desteklenmeyi seven bir burçtur. İlişkisinin de her zaman kendisini destekleyici sözler arar.

Aslan Burcu

El üstünde tutulmak denilince ilk akla gelen aslandır. Aslan burcu her zaman el üstünde tutulmanın peşinde koşar ve ilişkilerinde buna çok fazla dikkat eder.

Başak Burcu

Daha çok güvenilir insanlar ile ilişki kurmak istiyor. Aşık oldukları zaman onlara güven hissiyatını aşılayabilirseniz bam başka bir aşk insanına dönüşürler ve bu sizi emin olun fazlasıyla mutlu edecektir.

Terazi Burcu

Adından da anlaşılacağı üzere her şey adaletli bir şekilde işliyor. Terazi ilişkilerinde ön planda olan hep verdiği değeri geri alabilmek, verdiği sevgiyi geri alabilmek ortaya çıkıyor.

Akrep Burcu

Akrep kadını veya akrep erkeği tutkulu bir aşkın peşinde koşmakta. Partnerinden her zaman aşkın ön planda tutulmasını, aşkın rengarenk bir dünyası olduğu gerçeğini ister. Daha önce hiç kimseye göstermediği iç dünyasını akrep burçları size gösterebilir ilişkilerinizde.

Yay Burcu

Özgürlükçüdür. Her zaman özgürlükten yana olan yay burcu aynı zamanda partnerinden de kendi bağımsızlığına saygı duymasını ister. Özgürlük onun ilk adı gibi bir şeydir. Yay burcu eğer bir kere aşık olursa artık onu kimse tutamaz.

Oğlak Burcu

Her zaman saygıyı önemser. Duygularını açık açık ifade edebilen oğlak burçları abartılı sevgi gösterisinin peşinde koşmaz. Aşık olduklarında bile onları çok sessiz görebilirsiniz.

Kova Burcu

Her şeyin çok açık bir şekilde ifade edilmesinden yana.

Balık Burcu

Romantizm peşinde koşuyor ve onu özel hissettirecek davranışlarda bulunmanızı istiyor.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
11° 29' 04" R
Ay
Akrep
29° 07' 53" R
Merkür
Yay
13° 51' 12"
Venüs
Oğlak
21° 51' 46"
Mars
Akrep
23° 04' 20"
Jüpiter
Kova
25° 42' 59"
Satürn
Kova
09° 09' 51"
Uranüs
Boğa
11° 40' 36"
Neptün
Balık
20° 24' 13"
Plüton
Oğlak
25° 05' 53"
Chiron
Koç
08° 33' 26"
Lilith
İkizler
15° 17' 44"
True Node
İkizler
01° 44' 29"
Son Güncelleme : 03/12/2021 13:50

Astroloji Gündemi

3 Aralık 2021 Cuma Günlük Astroloji Olayları 3 Aralık 2021, Cuma 3 Aralık 2021 Cuma Günlük Astroloji Olayları Sabah saatlerinde oldukça gergin ve huzursuz hissedebiliriz. Her şeye büyük tepkiler verebilir, öfkemizin kurbanı olabiliriz.... Devamını Oku >>