Yeni İlişki İçin Burçları Heyecanlandıran Şeyler?

1 Nisan 2021, Perşembe Yeni İlişki İçin Burçları Heyecanlandıran Şeyler?

"Yaz aşkları ayrı bir eğlenceli ve keyifli oluyor be!" Dediğinizi duyar gibiyiz. Ki bu dediğiniz şeyde haklısınız. Kışa göre yaz aylarında ilişkiler daha eğlenceli, daha keyifli hale geliyor zira kış aylarında insanlar bir ilişki, bir aksiyon ve bir heyecan yaşamak yerine evlerinde kabuklarına çekiliyorlar. Kışın etkisini daha fazla göstermesiyle insanlar yeni ilişki peşinde koşmak yerine evlerine kapanıp kalıyorlarken burçlar hangi nedenlerden dolayı yeni bir ilişkiye heveslenirler? Hiç merak ettiniz mi?

Koç Burcu

Koç burcu illa birileri olsun, onunla eğlenmek istiyorum diyen bir burç değil. Yalnız başına da eğlenmesini bilirler ve kendilerine yetebilirler. Her ne kadar çocuksu bir yapı ile karşımıza çıkıyor olsalar da onları yeni bir oyun, yeni bir macera aşk hayatında rol aldırabilir. Sürekli yeni atılım peşindedirler.

Boğa Burcu

Her bir olay karşısında sakin kalabilen, olaylar karşısında istifini asla bozmayan boğa burcundan bahsedeceğiz. Rahatlarından asla ödün vermeyen boğa burçları her ne olursa olsun kendi isteklerine göre bazı şeylerin şekillenmesini istiyor. Eğer karşısındaki kişi kendisine güven ve samimiyet verirse boğa burcu o kişiyle mutlaka aşk yaşayacaktır.

İkizler Burcu

Değişik tavırlar, saçma kararlar denilince akla ilk gelen burç ikizler burcudur. İş böyle olunca da ikizler burcunda kararlı bir ilişkiye rast gelebilmek oldukça zor. Fakat ikizler burcu kendini tam hazır hissettiğinde bir ilişkiye girer.

Yengeç Burcu

Sadık, fedakar ve öz verili bir hayat. Yengeç burcu için fedakarlık her zaman üst sırada yer almıştır. Fedakarlıktan asla ödün vermeyen yengeç burcu karşısına kendisi kadar fedakar birisi geldiğinde asla vazgeçmeyecektir ve onunla ilişki kuracaktır.

Aslan Burcu

Adı gibi kendisi de her konuda cesur, kararlı ve öz verili. Her ortamda bulunabilirler, her ortama ayak uydurabilirler. Ortam içerisinde sönük kalan insanlarla ilgilenirler ve onları ortama katmaya çalışırlar. Bunu yaparken bazen karşısındaki kişiye de aşık olabiliyorlar. Dikkat etmekte fayda var.

Başak Burcu

Titizlik onlar için hayatlarının en önemli ve en çok dikkat ettikleri şeyler arasında 1 .sırada. Karşısındaki kişide eğer hayatını titiz ve planlı bir şekilde yürütüyor ise hiçbir problem olmayacaktır. Başak burcu temiz ve titiz kişilerden hoşlanır.

Terazi Burcu

İlişki içerisinde her zaman huzurdan yana olmuştur ve huzurlu bir hayat için kendilerini planlarlar. Karşısındaki kişi kendisine güven vermediği sürece onunla hiçbir şekilde muhattap olmazlar. Ona güven vermelisiniz ve samimi davranmalısınız.

Akrep Burcu

Analize dayalı bir hayat düşünün. İşte akrep burcu tam burada devreye giriyor ve analizci yapıları ile sizi bir bulmaca gibi çözüyorlar. Ufukta bir ilişki gördükleri zaman partnerlerini her anlamda incelerler ve onun hakkında her bir bilgiye sahip olmak isterler.

Yay Burcu

Hayatlarının her anı, her dakikası şanstan yana olan yay burcu ilişkisinde her zaman karşıdaki partnerinde şanslı, güler yüzlü ve samimi olması aranır. İşler yolunda gitmez ise yay burçları sizi terk edebilirler.

Oğlak Burcu

Gündelik işleri dahil her alanda her bir işi ciddi olan oğlak burçları dikkatinin dağılmasından, kendisini oyalayan kişilerden her zaman nefret etmiştir. Kendi hayatına odaklı yaşar fakat ilgisini çekebilirseniz size bir anda aşık olabilirler. Kendini sizden uzak tutabilirler.

Kova Burcu

Sürekli yeni bir ilişki yerine daha uzun ömürlü daha planlı ve programlı ilişkilerden yana olmuşlardır. Bağımsızlık ve özgürlük kova burçları için her şeydir. Ona asla karışmamalı ve her dediğini mümkün olduğunca yapmalısınız. Sürpriz yapmanız onun çok hoşuna gidecektir.

Balık Burcu

Balık sizi çok sever, balık burcu sizi büyütür, şefkati boldur, sevgisi boldur yani her anlamda balık burcu insanlara karşın samimi bir şekilde yaklaşırlar. Kendisini toplum yararına adayan balık burçları yeni bir ilişkiye gireceği zaman ilk adımı karşı taraftan bekler. Adımları kendisi atmak yerine karşı taraftan bekleyen balık burcunun sevdiği için yapmayacağı hiçbir fedakarlık yoktur.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
27° 12' 32" R
Ay
Başak
27° 58' 03" R
Merkür
İkizler
16° 55' 25" R
Venüs
Yengeç
19° 06' 35"
Mars
Aslan
04° 06' 20"
Jüpiter
Balık
02° 10' 31"
Satürn
Kova
12° 59' 27"
Uranüs
Boğa
13° 15' 59"
Neptün
Balık
23° 11' 04"
Plüton
Oğlak
26° 14' 11"
Chiron
Koç
12° 36' 22"
Lilith
Boğa
26° 39' 41"
True Node
İkizler
10° 37' 52"
Son Güncelleme : 18/06/2021 08:20

Astroloji Gündemi

17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 17 Haziran 2021, Perşembe 17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 17 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>