Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım

Akrep Burcu 26 Haziran 2019 Ruh Hali

Adım atmaktan korkma!
Akrep Burcu Günlük Aşk Falı
26 Haziran 2019

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı

İlişkinizin tadını çıkartamıyor, feci şekilde kıskanılıyorsunuz. Bunun için özel bir çaba harcamadığınızı savunsanız da dışardan pek öyle görünmüyor. Bu oyuna bir son vermelisiniz.
Akrep Burcu Günlük İş Falı
26 Haziran 2019

Akrep Burcu Günlük İş Falı

Kendinizi yine yığılmış sizi bekleyen işlerin koynuna atacak ve günü onlarla cebelleşerek geçireceksiniz. Büyük umutlarla bağlandığınız görüşmelerden haber alabilirsiniz
Akrep Burcu Günlük Para Falı
26 Haziran 2019

Akrep Burcu Günlük Para Falı

Kazancınız gayet tatminkar, sıkıntı çekmenizin ana nedeni biraz müsrif oluşunuz. Ama para konularında şans her zaman sizinle. Birkaç güne varmadan sevineceğiniz haberleriniz olacak.
Akrep Burcu Günlük Sağlık Falı
26 Haziran 2019

Akrep Burcu Günlük Sağlık Falı

Dönüp aldığınız bilginin kaynağında bir araştırma yapmanız gerekiyor. Bu bilgi sizi yanlış yönlendiriyor olabilir.
Akrep Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
26 Haziran 2019

My Burç Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

İçiniz biraz buruk. Çünkü yakında çok sevdiğiniz bir arkadaşınızı uzaklara uğurlayacaksınız. Kendi adınıza duyduğunuz üzüntü onun adına sevince dönüşemiyor. Çünkü onun bazı zorunluluklarla yarı istekli gittiğini biliyorsunuz. Sizi şu günlerde küçük bir sürpriz bekliyor. Sürprizin geldiği yer çok sevinmenize yol açabilir.
Akrep Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Tüm gün Ay, Koç burcundaki hareketini sürdürüyor. Ay ve Jüpiter arasında meydana gelen olumlu açıyla ofis ortamında şansınızın açıldığını görebilirsiniz. Kötüye gidecek bir iş aniden pozitife dönebilir. Sağlık sorunlarınızda da iyileşmeler hissedebilirsiniz. Akşam itibariyle oluşan Ay-Satürn zorlu etkileşimi nedeniyle eğitim hayatında bazı işlerinizde zorlanabilirsiniz. İletişim kurarken ani tepkiler verebilirsiniz.
Akrep Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumlulukların artıkça kaygılarını da yönetemiyor olduğunu düşünüyorsun. Bu seni mutsuz edebilir.
Akrep Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi konuların ön planda olacağı bir gün. Çevrenizdekilerin bazı söylemlerine kulak asmamalı ve sizi yanlış yönlendirmelerine karşı uyanık olmalısınız.
Akrep Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz bir gündesiniz. Uğraştığınız işlerinizi tamamlama yönünde hızlı adımlar atabilirsiniz. Bazı konularda yaşayacağınız sıkışmalar keyfinizi kaçırabilir. Elinizde olmayan nedenlerden ötürü kazalara maruz kalabilirsiniz. Kabullenme içine girip, sakin kalmakta fayda var.
Akrep Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Zoru başarmak için çaba göstereceğiniz bugünlerde mesleki konularda performansınızı sergiledikten sonra evde kalmayı tercih edebilirsiniz.
Akrep Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatta herşey herzaman kolay olmuyor. Fakat siz azimli kişiliğiniz sayesinde bu zorlukların altından kalkmayı herzaman başarabilirsiniz. Bu yönünüz sevdiğiniz insanı da çok etkiliyor. Onu kendinize daha fazla bağlıyorsunuz.
Akrep Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ikili ilişkilerinizde güç mücadeleleri, mesafe ve soğukluk yaşayabileceğiniz için, bu geçici etki altında önemli konuları paylaşmayı tercih etmemeli, kişilere ve kendinize en azından bir gün zaman tanımalı, olası problemlerde daha anlayışlı ve sabırlı davranmayı tercih etmelisiniz.
Akrep Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
25 Haziran 2019

HaberTürk Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün birinin sert sözleri sizi acıtabilir. Hızlıca sakinleşmek için ayrıntılarda pozitif bir şeyler bulmayı öğrenin. Bugün keyfinizi düzeltecek bir şeyler yapmaya ihtiyacınız olacak. Arkadaşlarınızla buluşabilir veya görüşünüzde, stilinizde bir değişiklik yapabilirsiniz.
Akrep Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Koç burcunda seyahat eden Ay, rutin işlerinizi çoğaltabilir. Hafta ortasında bir toplantıdan diğerine yetişmek için koşturup durabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızın fikirlerini dinlemek sizi mutlu eder. İş projeniz için yeni bir ekip kurmak ve işin detaylarını şekillendirmek için hiç vakit kaybetmeyin.
Akrep Burcu Günlük Hande Kazanova Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hande Kazanova Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın çevrenizi yakıp yıkmak size ne kazandıracak bilemiyorum ama artık her zaman görüştüğünüz insanlarla beraber olmak istemiyorsunuz. Kemikleşmiş denilebilecek dostluklara mesafe koyabilirsiniz. Değer verdiğiniz insanlar yaptıkları hatalar ile gözünüzden düşebilirler. 
Akrep Burcu Günlük Astroloji Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Astroloji Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Akrep; fazla rekabetçi davranarak sert ve yaralayıcı söylemlerde bulunabilir, birilerini ikna etmek için fazlasıyla mücadele edebilirsin. İçinde bulunduğun durum seni yıldırmayacak ve ekonomik kazanç vaat eden konularda cesaretle girişimlerde bulunabileceksin. Üzerinde baskı yaratan sorunlara çözüm arayışında olabilirsin.
Akrep Burcu Günlük Yükselen Burcu Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Yükselen Burcu Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendiniz için yapmadıklarınızı başkaları için yapıp hak etmeyene haddinden fazla verip karşılık alamadıklarınızı hayatlarınızdan uzaklaştırma yeni başlangıçları kucaklama vakti sizler için. Müzmin bekarlar Evlilik kararı alabilir size olan aşkından emin olduğuz kişiye de kendinize de şans tanıyarak kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Kangren olmuş sizden çalan maddi manevi sizi yoran her türlü ilişkiye nokta koyarak yeni güzelliklere yer vermek tamamen sizlerin iradesinde. 
Reklamı Kapat [X]