Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart

Balık Burcu 26 Haziran 2019 Ruh Hali

Hayatına yeni bir yön veriyorsun!
Balık Burcu Günlük Aşk Falı
26 Haziran 2019

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk bu günlerde sizden bazı yeni hamleler isteyebilir. İnsanın kendini kolayca kaptırdığı ve aynı kolaylıkla da gözden çıkartılan ilişkiler size fazla anlamlı gelmiyor.
Balık Burcu Günlük İş Falı
26 Haziran 2019

Balık Burcu Günlük İş Falı

Önümüzdeki günlerde bir girişiminizde bazı tereddütler geçireceksiniz. İş yaşamınızda serüvenci bir karakter sergiliyorsunuz. Risk taşıyan düşünceleriniz olabiliyor.
Balık Burcu Günlük Para Falı
26 Haziran 2019

Balık Burcu Günlük Para Falı

Paranın kıymetini biliyor ve bu kıymeti kavrayamayanlarla çatışmalar yaşıyorsunuz. Tutumlu biri olduğunuz için kendi dışınızdaki harcamalardan oldukça dertlisiniz
Balık Burcu Günlük Sağlık Falı
26 Haziran 2019

Balık Burcu Günlük Sağlık Falı

Kırıcı olma korkusu, bazı durumlarda size zarar verici olabiliyor. Etrafınızda gezinen dar bakışlı, küçük hesapçı biri bu tavrınızdan cesaretleniyor.
Balık Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
26 Haziran 2019

My Burç Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazen anlaşılmaz şekilde kendinizle yabancılaşıyorsunuz. Bu da bir çok konuda çok ısrarcı davranmanıza ve bu yüzden de problem olmanıza yol açabiliyor. Sadakatsizlik sizi çok etkiliyor, sadakat duygusuna önem veriyorsunuz. Bu anlamda yeni yaşadığınız bir olay sizi epeyce sarsmış görünüyor. Bugün yapacağınız bir ziyaret çok anlamlı.
Balık Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay'ın Koç burcunda hareket ettiği bir güne merhaba diyorsunuz. Ay-Jüpiter pozitif açısının hakim olacağı gün ortasında sizler finansal konularınızda şanslı bir gün geçirebilirsiniz. Beklediğiniz tutarlar hesabınıza geçebilir. Akşam, Ay'ın Satürn ile kurduğu zorlu kontak sebebiyle dostlarınıza karşı kırgın olabilirsiniz. İçinize kapanmak yerine dışarıda vakit harcamak size iyi gelecektir.
Balık Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hatalarını görüp çözdüğün ve çevrendekilerle sorunları çözme yolunda adımlar attığın bir gün yaşayabilirsin.
Balık Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile üyelerinizle aranızdaki sevgi ve saygı bağı bugün biraz daha pekişebilir ve onlara karşı minnet duygunuz biraz daha artabilir.
Balık Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün harcamalarınızla ilgili yeni planlamalara gidebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde kişisel yeteneklerinizi kullanabilirsiniz. Gün içinde başkalarından alacağınız destekler sizi keyiflendirecektir. İş hayatınızda elinizde olmayan nedenlerle sıkışmalar yaşayabilirsiniz. Kontrol kaybı yaşamamaya özen göstermelisiniz. Akışta kalın.
Balık Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizde mobing gibi etkilerine maruz kalabilirsiniz. Herkesle iyi geçinmek zorunda değilsiniz nezaketle bunu hatırlatmanız yeterli olacaktır.
Balık Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İşte yeni bir atılım yapmanızın en uygun zamanı. Bunu güvendiğiniz bir dostunuzun sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu da size bol paranın kapılarını açabilir. Yalnız anlaşmalarınızı kağıt üzerinde gerçekleştirin. Yoksa zararını siz görürsünüz. Ayrıca aşkta da yine anlaşmaya gitmelisiniz.
Balık Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde iletişim ve görüşmelerde kesin ve kati kurallar ve sınırlar çizmeden esneklik payı bırakmalı, bugün alacağınız olası kararları sonradan yeniden değerlendirmek için kendinize en azından bir gün zaman tanımalısınız. Yakın çevre ilişkileri, kardeşler ve görüşmelerle ilgili geçici olarak problemlerle karşılaşabilirsiniz. Kendinizi anlayışlı ve sevgiyle ifade etmenizin faydalı olacağı bir zaman dilimindesiniz.
Balık Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
25 Haziran 2019

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Profesyonel meselelerde sıkıntıların ortaya çıkması ihtimali yüksek. Geleceği elinize almanız, tasarruf adımları belirlemeniz ve birçok alışkanlığı terk etmeniz gerekebilir. Bugün, duygusal olarak rahatsız edici durumlarla geçebilir.
Balık Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Koç burcunda seyahat ederken, ani para harcamalarına dikkat etmenizde fayda var. Bütçenizi düşünmeden yapacağınız harcamalar için sonrasında pişmanlık duymayın. Cesur kararlar alarak yeni iş projelerine dahil olmaktan çekinmeyin. Duygusal açıdan gün içinde beslenmek ruhunuza iyi gelir.
Balık Burcu Günlük Hande Kazanova Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hande Kazanova Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Maalesef Balık burçları için biraz bedel ödeme zamanı. Geçmişte yaptığınız hatalar sebebi ile rutin hayatınızda güven kaybedebilir, var olan saygınızı yitirdiğinizi hissedebilirsiniz. Bundan kimsenin haberi yok. Siz içinizde sınavlar veriyor, geçmişin hayaleti ile savaşıyorsunuz.
Balık Burcu Günlük Astroloji Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Astroloji Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık; ekonomik konularda beklenmedik kararlar alarak, hedeflerini riske atabilirsin. Ekip çalışmalarından ve iş arkadaşlarından alacağınız destekle girişimlerde bulunabilirsin. Cesaretle attığın adımlar, yeteneklerini ön plana çıkarmanı ve bireysel hareket etmeni sağlayabilir.
Balık Burcu Günlük Yükselen Burcu Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Yükselen Burcu Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi maddi manevi eğitsel konularda geliştireceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Ön yargılı olmadan ben bilirimcilik yapmadan öğrenmeye açık olduğunuz da gelişecek farkındalık kazanacak yanlış giden pek çok şeyi yoluna koyacaksınız. Akrep Dolunay’ın yönetici gezegeni Mars Yengeç burcunda ilerliyor. İş ve aşk hayatınızda alışkanlıklarınızdan çaresizlikten yapmak zorunda bırakıldığınız şeylerden uzaklaşmak için hayatın bilmediğiniz fark etmediğiniz yönlerini keşfetmek zamanı sizler için. İyi değerlendirin.
Reklamı Kapat [X]