Balık Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Haziran 2019

Balık Burcu Günlük Aşk Falı

Yalnızca kendinizi değil, partnerinizi ve sizinle ilişkili insanları da etkilemekten kaçınmalısınız. Beraberliğinizi daha sakin biri olarak sürdürebilmeniz halinde, sevgilinizin değerleriyle daha yakından tanışacaksınız..
19 Haziran 2019

Balık Burcu Günlük İş Falı

Karizmatik havanız, iş ilişkilerinizde inisiyatif kullanma kolaylığı sağlıyor. Gelecek adına umutlu görünüyorsunuz. Mesleki bilginizi arttırma niyetiniz iyi bir kariyer elde etmenizi sağlayabilir.
19 Haziran 2019

Balık Burcu Günlük Para Falı

Ek işlerinize ayırdığınız zamanı ve emeği iş ortamınızda gizleme güçlüğü çekiyorsunuz.Ek para kaynakları arıyorsunuz. Bu açılım, kaçınılmaz olarak işyerinizle ilişkinizi riske sokabiliyor.
19 Haziran 2019

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı

Bu günlerde dikkatinizi toplamaya değil, dikkatinizi dağıtmaya yönelmelisiniz. Tek bir konuya odaklamış durumdasınız. Bundan kurtulmanız gerekiyor.
19 Haziran 2019

Turk.net Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aile içinde kutlamayı düşündüğünüz bir sevinciniz var. Bu sevincinizi bazı dostların da sizinle paylaşmak istemesi, bazı eleme niyetlerini ortaya çıkartabilir. Biraz iyimserlikle bazı atılımlarınızda başarılar elde edeceksiniz. Bugün telaşlı bir hazırlık içinde görünüyorsunuz. Bu hazırlığın içinde sevinçli beklentiler söz konusu. Hayatınızda bazı değişiklikler yapmaya çok hazır görünüyorsunuz.
19 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, günün çoğunluğunda Oğlak burcunda ilerliyor. Erken saatlerle beraber Ay, açılarını sertleştiriyor olacak. Bulunduğunuz ortamda agresif davranışlarınız eleştiriler alabilir. Kendinizi boş yere germeye gerek yok. Enerjinizin yüksek olduğu bir günü başkaları için harcamayın. Saatler 14:18'de Ay, yarına kadar boşluğa giriyor. Günün gerginliğini arkadaşlarınızla beraber vakit geçirerek sosyal ortamlarda atabilirsiniz.
19 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Emeklerinin karşılığını alıyorsun!Ay bugün öğle saatlerinden itibaren boşlukta hareket edecek. Sorunlarla karşılaşmayacağın güzel bir güne uyanıyorsun. Bireysel hareket etmek ve kendi kazancını kimseye hesap vermeden elde etmek için büyük bir istek duyacaksın. Finansal anlamda yaptığın yatırımların karşılığını aldığını fark edeceksin. Bu durum seni yeni fikirlere yönlendirebilir, yeni bir projeye ortak olmak isteyebilirsin. Sorumluluklarını zamanında gerçekleştirmen yükselişine destek olacaktır. İlişkin yoksa katılacağın eğitim ya da davette hayatının aşkı ile tanışabilirsin. Bugün aynı zamanda sosyal medyada geçirdiğin zaman diliminden şikâyetçi olan yakınların olabilir. Fevri çıkışlar yapmak yerine bu konuda ne kadar haklı olabileceklerini düşünmende fayda var.
19 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kariyerinizde öğreneceğiniz önemli bir bilgi sizi yöneticilerinizle konuşmaya mecbur bırakabilir. Bu noktada dengelerinizi güçlü bir şekilde oluşturmanız doğru olacaktır.
19 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün arkadaşlarınıza zaman ayırmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sosyal konular ilginizi çekebilir. Geleceğinizle ilgili yeni planlamalar yapabilirsiniz. Bu konuda başkalarından destek alabileceğiniz zamanlar var. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme söz konusu. İş hayatınızda başkalarından alacağınız yardımlar sizi rahatlatacaktır.
19 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünlerde sorunlarınızı çözmek için başkalarının destekelerini alın ancak onların fikirlerini birebir uygulamaya çalışmayın.
19 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çok büyük bir fırsat var. Para durumunuz çok iyi. Iş arkadaşlarınız performansınızı kıskanıyor. Kendinize inanacak ve güveneceksiniz. Yoldan haber alacaksınız. Bu haber olumlu gelişmelere neden olacak. Seviyor ve seviliyorsanız aranızdaki bütün sorunları halledebilirsiniz.
19 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca öğretmenleriniz, doktorlarınız ve eş, ortak, yakın dostlarla iletişim konularında erteleme, problem ve mesafeli yaklaşımlarla karşılaşabilirsiniz. 17.40 sonrasında kendinizi çok daha rahat ifade edecek, rahatlayacak ve değer verdiğiniz insanlarla güçlü paylaşımlarda bulunabileceksiniz. İetişiminizde daha konsantre ve karşınızdaki insanlara verdiğiniz değeri gösterecek şekilde yaklaşmanız faydalı olacaktır.
19 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta ortasını dost ve arkadaşlarınızla geçirin. Yardım kuruluşlarının çalışmalarına ortak olun. Çocuğunuzu yüzme ya da yelken kursuna yazdırabilirsiniz. Aşk mektubu kaleme almak için duygusal zekanızın derin kıvrımlarından beslenebilirsiniz. Yeter ki sitemkar cümleler kurmayın.
19 Haziran 2019

HaberTürk Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Kaynaklarınızın tükenmiş olduğunu ve havlu atmak istediğinizi düşünüyorsunuz. Henüz pes etmeyin. Bugün hayatınızın en güzel günü olmayabilir, ama bu herkesi bir kenara bırakıp kendi kabuğunuza çekilmeniz gerektiği anlamına gelmez. Bugün biraz daha uyumlu olmaya çalışın.
Reklamı Kapat