Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Boğa Burcu 26 Haziran 2019 Ruh Hali

Kariyerinde önemli gelişmeler var!
Boğa Burcu Günlük Aşk Falı
26 Haziran 2019

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Aşk ilişkilerinizde pek güvenilmez bir imajınız var. Geçmişte herkesin mutlu son beklediği ilişkinizi kimsenin kavrayamadığı nedenlerle bırakmış olmanız, şimdi insanların size güvensiz yaklaşmasına neden oluyor.
Boğa Burcu Günlük İş Falı
26 Haziran 2019

Boğa Burcu Günlük İş Falı

Gündemde olmayan bir toplantının bugün en kazançlı kişisi olacaksınız. Bugün sıradan gibi görünse de, bir anda sizin en önemli günlerinizden biri olabilir, hazırlıklı olun.
Boğa Burcu Günlük Para Falı
26 Haziran 2019

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Sözde dostlarınız dışında herkes tarafından uyarılıyorsunuz. Bunları dikkate almalısınız. Çılgın gibi para harcamanıza göz yumanların sizin gerçek dostlarınız olmadığını anlamak zorundasınız.
Boğa Burcu Günlük Sağlık Falı
26 Haziran 2019

Boğa Burcu Günlük Sağlık Falı

Bugün sağduyuya fazlasıyla ihtiyacınız var. Hemen parlayan kişiliğiniz bugün size çok şey kaybettirebilir
Boğa Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
26 Haziran 2019

My Burç Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Her akşam yeni yeni insanlarla tanışıyorsunuz. Bu insan çokluğu, köklü ilişkiler kurmanızı önlüyor. Yapmak isteyip de yapamadığınız birçok arzunuz var. Şu günlerde gözle görülür bir doyumsuzluk içindesiniz. Bundan kurtulmak için arzularınızı tek tek ele alıp elde etmeye çalışmanız gerekiyor. Yakın bir günde uzaktan konuklarınız olabilir.
Boğa Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Günün tamamında Ay, Koç burcundaki hareketine devam ediyor. Ay'ın Jüpiter ile kurduğu olumlu görünüm sayesinde hem maddi hem manevi sizi sevindirecek şanslı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sağlığınız da bugün iyiye gidiyor olacak. Akşam saatlerinde ise Ay-Satürn arasındaki gergin açıyla birlikte karamsar bir ruh haline bürünebilirsiniz. Akademik işlerinizde agresif olmamaya özen gösterin.
Boğa Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gündelik işlerden dolayı yapmak istediklerime bir türlü sıra gelmiyor düşüncesi bugün seni esir alabilir.
Boğa Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumluluklarınızla ilgili konular bugün gündemde olabilir. Eğer devlet ya da mahkemelerle ile ilgili beklediğiniz işleriniz varsa bugün çözüme kavuşturabilirsiniz.
Boğa Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kayıp yaşayabilirsiniz. Bu sizi kabullenme içine sokabilir. Kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın. İçsel süreçler yaşayabilirsiniz. Uğraştığınız işlerle ilgili tamamlanma gerçekleşebilir. Olası kazalara karşı dikkatli olmanız gereken zamanlar var. Sosyal konulara yönelmek isteyebilirsiniz.
Boğa Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Enerjinizin düşeceği bu günde çalışmak ya da herhangi bir şeye katkı sağlamak istemeyebilirsiniz. Doğanızdaki yataylık su yüzüne çıkabilir.
Boğa Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşkta bu kadar aceleci davranmanız hata üstüne hata yapmanıza neden oluyor. Her dürtünün peşinden koşmak yapınızda var ama zaman zaman olayları iki kere düşünmelisiniz. Uykuyu ihmal etmeniz sağlığınızda düşüşlere neden olabilir.
Boğa Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde ikili ilişkilerinizde inatlaşma, güven problemleri ve güç mücadeleleri yerine herkesin kendine ait bireysel sınırlarına özen göstererek, siz de kendinize ait sınırları çizmeli ancak bunu saygı ve sevgiyle ifade etmeyi tercih etmelisiniz. Olumlu haberler alabileceğiniz, keyifli ortamlarda yer alabileceğiniz bir gündesiniz.
Boğa Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
25 Haziran 2019

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Boğa, gün boyunca bazı cazip teklifler alabilirsiniz. Bazılarının bir iş değişikliği veya taşınma ile ilişkili olması olasıdır. Bugün aldığınız tüm kararları iyice tartmalısınız. Bir ilişki için bir ortak seçerken, sadece yürekten değil, sağduyulu bir şekilde tavsiye isteyin.
Boğa Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay tüm gün Koç burcunda seyahat etmeye devam ederken sizin rüyalarınızı harekete geçirecek. Duygusal yaralarınızı sarabilir, annenizle olan anlaşmazlığınızın altında yatan nedenleri ortaya çıkarabilirsiniz. Sağlık konusunda hassas bir gündesiniz. Migren, üst solunum yolu hastalıklarına karşı duyarlı olabilirsiniz. Doğada vakit geçirin.
Boğa Burcu Günlük Hande Kazanova Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hande Kazanova Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Maddi anlamda işler yolunda olunca Boğa burçlarının da ister istemez keyifleri yerinde oluyor. Özgüven konusunda biraz problem yaşıyor olabilirsiniz. Belki kendinize karşı fazla korumacısınızdır. Bazı Boğa burçlarının hamilelik sürecinde olması, bazı Boğaların da bu içgüdüyü tetikliyor olabilir.
Boğa Burcu Günlük Astroloji Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Astroloji Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Boğa; seni içten içe huzursuz eden ve bilinçaltını kurcalayan olaylarla karşı karşıya kalabilirsin. Aynı görüşü paylaştığın kişi ve grupların muhalefetinden dolayı hırslanabilir, kendini baskı altında hissedebilirsin. Fakat iyimserliğini muhafaza etmeyi başaracak ve kendini mücadeleye hazırlayacaksın.
Boğa Burcu Günlük Yükselen Burcu Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Yükselen Burcu Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün aldığınız kararları gözden geçirecek sevdiğiniz güvendiğiniz kişiler ile fikir alışverişlerinde bulunarak daha doğru kararlar alabilir. İş ve ilişkiler ile ilgili rahatsızlıklarınızı tamamen çözüme kavuşturabilirsiniz. Davranışlarınız alışkanlıklarınız yeniden şekillenecek bu enerji altında.  Aşkı sevgiyi emek değer verdiğiniz her şeyi daha da sahiplenecek huzursuzluklara neden olan pek çok şeyi kendinizden ve sevdiklerinizden uzaklaştırmayı başarabileceksiniz. İş hayatınızda önemli bir çıkış yakalayabilir finansal olarak kazanımlarınızı arttırabilirsiniz. 
Reklamı Kapat [X]