Boğa Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Haziran 2019

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı

Unutulmaz bir ilişki yaşayacağınızdan çok eminsiniz. Ama bu ilişkiyi başlatmak için göze alacağınız birçok şeyi, bir daha görme şansınızı yitirebileceğinizi de biliyorsunuz. Bugünlerde bu konuda doğru kararlar vermeniz gerekiyor.
19 Haziran 2019

Boğa Burcu Günlük İş Falı

İş yaşamınızda uzun bir zamandan sonra düzelmeler görünüyor. Sorunlu bazı ilişkilerden kendinizi sıyırmış görünüyorsunuz. Bu daha randımanlı bir çalışma içine girmenizi ve değerinizin anlaşılmasını sağlayabilir.
19 Haziran 2019

Boğa Burcu Günlük Para Falı

Çevrenizden gizlemeyi uygun bulduğunuz birtakım para ilişkileriniz, anlamsız yere çevrenizin sizi çok yanlış değerlendirmesine yol açabilir. Açık olmanızda yarar var.
19 Haziran 2019

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı

Yeni kurduğunuz ilişkilerin başlarında kendinizi kolayca anlatamıyorsunuz. İnsanların erdemlerinizi görmesi için zaman geçmesi gerekiyor. Bu süreç genellikle sizin zararınıza oluyor.
19 Haziran 2019

Turk.net Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Dost çevrenizdeki bazı davetlere zamansızlık gerekçesiyle kolayca hayır dememelisiniz. Hassas kişiliğiniz, ilişkilerde çok özel bir konumda olmanızı sağlıyor. Önümüzdeki günler içersinde, umutlarınızı yeniden yeşertecek gelişmeler var. Bugünlerde bir iç ferahlığına ihtiyaç duyuyorsunuz. Bir süredir zamanla yarışan temponuz, sizi biraz bunaltmış gibi.
19 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, bugünün başında Oğlak burcunda hareket ediyor. Gündüz saatleri Ay'ın oluşturduğu zıt açılar sebebiyle gergin geçebilir. Özellikle seyahatlerinizde ve akademik işlerinizde aceleci davranmamaya bakın. Saat 14:18 itibariyle Ay, boşluğa giriyor. Ay, uzun süre boşlukta kalacağından önemli başvurularınız varsa dikkatlice kontrol etmelisiniz. Astroloji, felsefe gibi konuları araştırmaya vakit ayırabilirsiniz.
19 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Aradığın aşk yanı başında!Ay bugün öğle saatlerinden itibaren boşlukta hareket edecek. Bugün yaptıklarından çok düşüncelerin önem kazanacak. Kalbinin sesine göre hareket etmeden önce bir süre beklemende fayda var. Ben normalim, çevremdekiler bugün bir tuhaf gününe hoş geldin. Öğle saatlerinde katılacağın bir organizasyonda insanların davranışlarını anlamakta güçlük çekebilirsin. İlişkinde devam eden sorunlar çözülmeye başlıyor biraz daha anlayışlı davranmanda fayda var. İlişkin yoksa etrafına iyi bak diyor gökyüzü. Aradığın aşk sandığın kadar uzakta olmayabilir. Akşam saatlerinde yakın arkadaşından anlam veremediğin mesajlar alabilirsin. Ya da sosyal medyada garip karşılayacağın paylaşımlarına denk gelebilirsin.
19 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Ulaştığınız sonuçlardan memnun değilseniz yaşadığınız olaylara farklı bir bakış açısı getirmelisiniz. Korkularınıza yenik düşmemelisiniz.
19 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yeni şeyler öğrenmeniz gerekebilir. Kendinizden yaşça büyük kişilerle iletişimde olabilirsiniz. Gün içinde yolculuklar planlamak keyfinizi yerine getirecektir. Yabancılarla ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Akşam saatlerinde planlarınızda değişiklikler meydana gelebilir. Yorucu koşulların altında olduğunuzu hissedebilirsiniz.
19 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Fazlaca realistik bakış açınız bazen kariyerinizin önündeki en büyük engel olabiliyor. Maddi konularda zorluk çekebilirsiniz. Akıllıca davranmalısınız.
19 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün beklemediğiniz yerden bir para gelecek. Böylece önceki borçlarınızı da kapatacaksınız. İşte dikkatli olun ve kimseyle tartışmayın. Akılcı olmalı ve hakkınızı korumalısınız. Bunun için gerekli zeka ve yetenek sizde mevcut. Sevdiğinizle uzun bir yola çıkabilirsiniz.
19 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ilişkilerinizde daha kararlı ve sabırlı olduğunuz bir zamandasınız ancak karşınızdaki insanların geçici olarak soğuk taraflarıyla karşılaşabilir, mesafeli bir tavır görebilirsiniz. 17.40 sonrasında geçmişe yönelmek yerine içinde bulunduğunuz anın size verdiklerine odaklanmalısınız. Partnerinizle birlikte romantik bir akşam geçirebilirsiniz, fakat paylaşmak istediğiniz çok önemli konuları, enerjisi iletişim için uygun bir günde paylaşmanız faydalı olacaktır.
19 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Hafta ortasını günübirlik bir seyahatle renklendirebilirsiniz. Bir heykel atölyesinin etkinliğine katılın. El becerinizle hayatın stresini üzerinizden atın. Kardeşinizle gergin bir konuşma yaşayabilirsiniz. Komşunuzun baskıcı tavırları sizi yorsa da sessiz kalmayı tercih etmek en doğrusu olacaktır.
19 Haziran 2019

HaberTürk Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün diğer insanlarla iyi ilişkiler içinde olmadığınızı hissedebilirsiniz. Herkes birbirinden ayrı karakter ve mizaçta. Sizinle benzer fikir ve karaktere sahip olmayanları bulup, sürekli kafayı onlara takmak yerine, sizin yaradılışınıza yakın olan kişileri bulmanızda fayda var.
Reklamı Kapat