Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak

Oğlak Burcu 26 Haziran 2019 Ruh Hali

Odaklanmakta zorlanıyorsun!
Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı
26 Haziran 2019

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Aşkınızı, tartışılmaz gerçeklere bağlamışsınız. Sevgilinizle uyum içindesiniz. Mantığınız, duygusallığınızı denetliyor. Riskli, sorun yaratabilecek heyecanlar, çılgınlıklar size epeyce uzak görünüyor.
Oğlak Burcu Günlük İş Falı
26 Haziran 2019

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

Bazı projeleriniz hedefe oldukça yakın. Ortak ya da benzeri iş ilişkinizle dinamizm gerektiren uğraşlar içinde görünüyorsunuz. İş arkadaşınız ve siz birbirinizi tamamlıyorsunuz.
Oğlak Burcu Günlük Para Falı
26 Haziran 2019

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Elinizden geleni yapıyor, biraz şansa ihtiyaç duyuyorsunuz. Yakın geleceğiniz aydınlık görünüyor. Mali krizinizi dönemden soyutlayarak sorgulamanız, artı üzüntüler yaşamanıza neden olabiliyor.
Oğlak Burcu Günlük Sağlık Falı
26 Haziran 2019

Oğlak Burcu Günlük Sağlık Falı

Bütün yetenek ve becerilerinizi ortaya sermeniz gerekecek. Çok, ama çok önemli bir görüşmeniz olabilir bu yakınlarda.
Oğlak Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
26 Haziran 2019

My Burç Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sorumluluk duygunuz oldukça güçlü görünüyor. Sorumluluklarınız kapsamında yararlı çalışmalarınız olabilir. Bugünlerde bilgi ve deneyimlerinizi arttırabileceğiniz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Uzaktaki dostlarınıza duyduğunuz özlemi gidermeniz için de iyi bir fırsat olabilir. Ufkunuzu genişletmenizi sağlayacak açılımlarınız var. Bu tür ilgi alanlarına yöneliksiniz.
Oğlak Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay'ın Koç burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Ay'ın Jüpiter ile kurduğu kontak sayesinde evinizde huzuru bulacağınız güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir ev fırsatını veya aileye yeni bir bireyin katılacağını öğrenebilirsiniz. Akşam itibariyle Ay ve Satürn arasındaki sert kontak nedeniyle zaman zaman gerginlik yaratacak durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bazı olayları oluruna bırakırsanız her şey daha kolay ilerleyecektir.
Oğlak Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çevrendeki olaylara karşı sorgulayıcısın. Ruhsal halini kontrol etmekte zorlanabilir, kararlardan kaçabilirsin.
Oğlak Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kariyerinizde yaşadığınız mutluluk hayatınıza da yansıyor. Devam etmekte zorlandığınız bir ilişki söz konusu ise ani bir kararla bitirmek isteyebilirsiniz.
Oğlak Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ev içindeki kazalara dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Elinizde olmayan nedenlerden ailevi konular içinde kalabilirsiniz. Gizli düşmanlar edineceğiniz zamanlar olabilir. Korkularınız gün yüzüne çıkabilir. Babanıza ait konuları ihmal etmemeye özen gösterin. İç sesinizi dinleyerek birçok konunun üstesinden gelebilirsiniz.
Oğlak Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Akşam saatleriniz dostlarınızın ziyareti ve keyifli bir yemekle güzel bir anıya dönüşebilir. Bir süredir keyifli bir iletişim ve sohbete ihtiyacınız vardı.
Oğlak Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygularınız coşacak. Toplum yaşamınızda ve aşkta başarılı olacaksınız. Seviyor ve seviliyorsanız bütün kuruntu ve kuşkulardan sıyrılarak büyük bir mutluluğa erişeceksiniz. Cinsellik konusunda dikkatli olmalısınız. Onun isteklerini düşünmelisiniz. Para durumunuz iyi.
Oğlak Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde aşk hayatınızda ve çocuklarınızla iletişiminizde geçici olarak problemlerle karşılaşabilir, arkadaş çevrenizle güç mücadeleleri yaşayabilirsiniz. Bu geçici etki altında kişilere daha anlayışlı olmak, varolan enerjinin farkında olarak sabırlı davranmak ve enerjinizi sevgi ekseninde tutmak faydalı olacaktır.
Oğlak Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
25 Haziran 2019

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sabah akşama kadar daha çok tutkular tarafından yönetiliceksiniz. Akşama doğru, tutkular belirgin bir şekilde azalır. Bir zamanlar kalbinizi kıran biriyle yürekten konuşmak için iyi bir zaman. Alie meclisiyle toplanabilir ve ortak bir gelecek konusunda önemli bir konuşma yapabilirsiniz.
Oğlak Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Koç burcunda seyahat ederken, ev ortamınızda herkes duygularını açığa vurmak isteyecektir. Fikirler havada uçuşacağı için sizin iyi bir dinleyici olmanız gününüzü rahatlatır. Eve yeni bir eşya alabilirsiniz. Ayrıca yatırımla ilgili konular ön plana çıkabilir.
Oğlak Burcu Günlük Hande Kazanova Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hande Kazanova Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir devir kapanıyor yeni bir devir açılıyor. Birçok Oğlak burcu yeni bir döneme geçiş yapıyor. Bunun en pozitif ve rastlanan yolu evlilikler, yeni ortaklıklar ve yeni ilişkiler olacaktır. Çalışma hayatınızda, günlük rutinlerinizde pozitif gelişmeler olacaktır. Uzun süredir hastalıklarla boğuşan, özellikle seyri sıkıntılı hastalıklarla boğuşan Oğlak burçları ise iyileşecekler.
Oğlak Burcu Günlük Astroloji Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Astroloji Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Oğlak; evde, aile içinde ani ve beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. Liderliği ele almak zorunda kalarak seni yoran konularla uğraşabilirsin. Cesur ve bireysel kararlar alman finansal konularda başarılı olmanı sağlayabilir ancak rekabetle karşılaşacağın ortamlara girmen gerilime neden olabilir.
Oğlak Burcu Günlük Yükselen Burcu Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Yükselen Burcu Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sizi değerlerinizden uzaklaştıran kendinize kızmanıza neden olanların gerçek yüzünü görecek ve bu kişiler ile bağlarınızı keserek karanlıklardan sürekli aynı tekrarlardan kayıplardan kendinizi kurtarabileceksiniz.  İş özel ve finansal ilişkilerinizde neleri kaybettiniz neleri kazandınız nelere yabancılaştınız bunları fark edip toparlanma dönemi sizler için neye nasıl baktığınız önem taşımakta. Kendinize hedefler koymalı çok fazla zaman kaybetmeden hayatınızda ki kilitleri açmak adına savaşmalısınız.
Reklamı Kapat [X]