Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Oğlak Burcu'nun Genel Özellikleri
Bu Sayfayı Sosyal Medyada Paylaş
19 Haziran 2019

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı

Adlandıramadığınız duygularınız, yol vermeniz durumunda, her an aşka dönüşebilir. Kendinize bu izni vermeyecekmiş gibisiniz. Bir anda ilkesiz davranabileceğinizden çekiniyorsunuz.
19 Haziran 2019

Oğlak Burcu Günlük İş Falı

İşinizi geliştirme düşünceleri içindesiniz, ama elinizi kolunuzu bağlayan engelleriniz var. Bugünler içersinde bir ziyaretçiniz olabilir. Onunla birlikte bazı çıkışlar arayacaksınız.
19 Haziran 2019

Oğlak Burcu Günlük Para Falı

Para konusunda bir ürkeklik gelişti sizde. Yaşanmış bazı kötü deneyimlerin etkisi olabilir.Yakında şehir dışında bir satış işiniz olabilir, ama yeterince ilgi göstermeyebilirsiniz.
19 Haziran 2019

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı

İlgisiz davranacağınız satış işinizin pekala önemli olabilir. Çevrenizde dolanan büyük paraların peşine düşmeyebiliyorsunuz. Ama çok küçük kayıplar da sizi allak bullak edebiliyor.
19 Haziran 2019

Turk.net Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu akşam bir arkadaş toplantısında güzel saatler geçirebilirsiniz. Tek başına gitmeniz durumunda, bazı söylentilere yol açabilirsiniz. Kendinizi beğenmediğiniz bazı huylarınızla ilgili, kendinize haksızlıklarınız var. Fakat bazı hatalarınızı da görmekte zorluklar çekebiliyorsunuz. Önümüzdeki günlerde ilginç tanışmalar var.
19 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, günün büyük kısmında sizlerin burcunda hareket ediyor. Ay'ın diğer gezegenler ile sert etkileşimleri nedeniyle sabah saatlerinde kendinizi sinirli hissedebilirsiniz. Olmadık yere karşınıza sorunlar çıkabilir. Partnerinizle de aranızdaki iletişim sertleşebilir. 14:18'de Ay, hareketine boşlukta devam ediyor. Sabahın stresini atmak için kendinizi mutlu edecek aktivitelere vakit ayırabilirsiniz.
19 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaratıcılığınla fark yaratıyorsun!Ay bugün öğle saatlerinden itibaren boşlukta hareket edecek. Bugün aceleci davranmak ufak tefek kazaların oluşmasına neden olabilir. Zorlukların üstesinden gelmek, sabrında gizli. Yaratıcılığınla fark yaratacağın bir güne uyanıyorsun. Daha önce farkında olmadığın yönlerin ortaya çıkabilir. Değerlendirmelisin! İş arkadaşlarına karşı yaşadığın güven sorununda biraz daha esnek davranmalısın. İlişkinde ise oldukça romantik bir gün seni bekliyor. Ailenden uzakta yaşıyorsan, onlara duyduğun özlemin arttığını fark edeceksin. Bu durum özellikle akşam saatlerinde seni olduğundan daha duygusal yapabilir. Duygularını yakınlarınla ya da bir arkadaşınla paylaşman iyi gelecektir.
19 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Üst düzey pozisyondaki kişilerle görüşmeler yapmak için uygun bir gündesiniz. Ailevi konularınızda ise olumlu destekler alabilirsiniz.
19 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Hassas olduğunuz konularda kendinizi daha ciddi hissedebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerde akışta kalmakta zorlanabilirsiniz. Bugün yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Akşam saatleri bunun içi uygun zamanlar olmayabilir. Akışta kalın.
19 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Aşk konusunda çaresiz hissedebilirsiniz ancak güzel bir ifade her şeyin kapısını açacaktır. Dolunay’ın etkisi ile cümleleriniz yarınızı şekillendirebilir.
19 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çıkacağınız seyahatler uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız. Çalışma ve gayretleriniz takdir ediliyor, beğeniliyor.
19 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün boyunca görüşmeleriniz, kariyer gelirleriniz, arkadaş çevreniz ve sosyal ortamlarda problemler, soğukluk ve mesafeli davranışlara karşılaşabilirsiniz. Geleceğe yönelik somut anlamda hedefler belirleyebileceğiniz, kariyer konusunda güçlü adımlar atabileceğiniz bir gündesiniz. 17.40 sonrasında içsel olarak mutlu ve huzurlu hissedeceksiniz ancak ilişkilerinizde iletişim konusunda problemli bir zamandan geçtiğiniz için, geçmişin ve problemlerin üzerine gitmemek, şimdiye odaklanmak faydalı olacaktır.
19 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay burcunuzda seyahat ederken kendinizi huzurlu hissedersiniz. İkili ilişkilerden ekstra sevgi ve şefkat beklemek en doğal hakkınız. Hayatınızdaki kadınların değerini anlarsınız. Partnerinizle uzun zamandan beri süren aranızdaki soğukluğu gidermek için adım atmalısınız. Gerçekten onun size ihtiyacı var.
19 Haziran 2019

HaberTürk Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal olarak sıkışmış hissedebilirsiniz. Bugün enerjik ve canlı olmanıza rağmen evde oturup dinlenmeyi tercih edebilirsiniz. Kimsenin sizinle konuşmak istemediğiniz bir konuda konuşmasına izin vermeyin. Bugün kendinizi bu kadar sıkışık hissederken, böyle bir ayrıntıya gerek yok.
Reklamı Kapat