Koç BurcuKoç Burcu
Boğa BurcuBoğa Burcu
İkizler Burcuİkizler Burcu
Yengeç BurcuYengeç Burcu
Aslan BurcuAslan Burcu
Başak BurcuBaşak Burcu
Terazi BurcuTerazi Burcu
Akrep BurcuAkrep Burcu
Yay BurcuYay Burcu
Oğlak BurcuOğlak Burcu
Kova BurcuKova Burcu
Balık BurcuBalık Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim

Terazi Burcu 26 Haziran 2019 Ruh Hali

Kalıcı dostluklar ediniyorsun!
Terazi Burcu Günlük Aşk Falı
26 Haziran 2019

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı

Çok uzun bir zaman olmasına ve yaşadığınız onca zorluklara tartışmalara rağmen beraberliğinizden hoşnutsunuz. Onun her anlamda mükemmel biri olduğunu düşünüyorsunuz.
Terazi Burcu Günlük İş Falı
26 Haziran 2019

Terazi Burcu Günlük İş Falı

Tam anlamıyla bir iş insanısınız. İşinizi seviyorsunuz ve kolay, kolay bulunamayacak iş ilişkileriniz var. Ama yine de iş hayatınızla aranızda bir soğukluk gözleniyor.
Terazi Burcu Günlük Para Falı
26 Haziran 2019

Terazi Burcu Günlük Para Falı

Denkleştirerek yaşamayı çok iyi beceriyorsunuz. Parasızlık çektiğiniz söylenemez. Bazı gündelik sıkıntılarınız oluyorsa da, bunları hissettirmemeyi başarıyorsunuz.
Terazi Burcu Günlük Sağlık Falı
26 Haziran 2019

Terazi Burcu Günlük Sağlık Falı

Hobilerinize yaptığınız harcamaların aldığı tepkileri unutmuş gibi görünüyorsunuz. Bugünlerde yapmayı düşündüğünüz bazı harcamalar evle aranızı açabilir.
Terazi Burcu Günlük My Burç Burç Yorumu
26 Haziran 2019

My Burç Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Yakın bir zamanda aile arasında geniş bir toplanma görünüyor. Özel zevkleriniz, hobileriniz sizin için oldukça önemli. Yeni tanıştığınız bir arkadaşınızla hobileriniz çakışıyor. Bir araya geldiğinizde evlerinizi ihmal edebiliyorsunuz. Bugünlerde bedeninizi fazla yıpratıyorsunuz. Son zamanlardaki baş ağrılarınız bundan olabilir. Yakında hoş bir sevinciniz var.
Terazi Burcu Günlük Mynet.com Sitesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Mynet.com Sitesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay, Koç burcundaki hareketine bugün de devam ediyor. Ay-Jüpiter pozitif kontağıyla beraber bugün ilişkinizde şanslı bir süreçte olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden gördüğünüz ilgi ve incelik sizi mutlu edebilir. Evliliğinizde sorun varsa tekrardan bir şans verebilirsiniz. Saatler akşama doğru gelirken Ay'ın Satürn ile sert açısı kesinleşiyor. Aile içinde agresif tepkiler vermeye açık olabilirsiniz. Güç savaşlarına girmekten kaçının.
Terazi Burcu Günlük Sabah Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Sabah Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içerisinde ne zamandır halledemediğin konuları, zor da olsa halletmek adına fırsat yakalayabilirsin.
Terazi Burcu Günlük Hürriyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hürriyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkilerle ilgili yaklaşımlarınızda iletişim şeklinizi değiştirmeniz gerekebilir. Bunu yaşadığınız bir olay üzerine daha iyi anlayacaksınız.
Terazi Burcu Günlük Milliyet Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Milliyet Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Karşınızdaki kişiyle denge ve uyum arayışı içinde olabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı uğraştıran durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bugün yapacağınız anlaşma ve sözleşmelere özen göstermenizde fayda var. Gün içinde olası kazalara karşı dikkatli olun.
Terazi Burcu Günlük Takvim Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Takvim Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İşinizle alakalı olarak strese dayanıklılık, sabır ve neşe özellikleriniz ön plana çıkabilir. Üstlerinizin gözünde pozitif yönlerinizle var olabilirsiniz.
Terazi Burcu Günlük Güneş Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Güneş Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı yakalayacaksınız. Bugünlerde yaşamınıza yeni birisi girebilir. Yalnız bu insan sizin gibi otoriter ve bağımsızlığına düşkün.
Terazi Burcu Günlük Radikal Gazetesi Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Radikal Gazetesi Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Gün içinde parasal konularla ilgili geçici problemlerle karşılaşabilirsiniz. İlişkide olduğunuz insanlara sevginizi ve ilginizi daha fazla göstermeniz gereken bugün, sezgilerinizin sizi en iyi şekilde yönlendirebileceği bir zaman dilimindesiniz.
Terazi Burcu Günlük HaberTürk Burç Yorumu
25 Haziran 2019

HaberTürk Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi çocukluk hayalinize bir adım daha yakın bulabilirsiniz. Bu hayale doğru ilerlerken, evrenin desteğine güvenebilirsiniz. Öğleden sonra geç saatlerde, en yakın komşularınız veya yeni tanıdığınız birileri nedeniyle moralinizi bozacak bir olay göz ardı edilmemeli.
Terazi Burcu Günlük Rezzan Kiraz Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Rezzan Kiraz Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Koç burcunda seyahat ederken ikili ilişkilerinize canlılık katacak. Partneriniz sizin için hazırladığı sürpriz size mutluluk verir. Ortaklarınızla aldığınız yeni kararları hemen uygulamak istersiniz. Onların çocuksu, neşeli tavırları enerjinizi yükseltir. Aniden parlayan öfkeli diyaloglara girmekten kaçının.
Terazi Burcu Günlük Hande Kazanova Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Hande Kazanova Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Düşünce tarzınızı değiştirmek size çok iyi geldi. Aksiyon almaya layık bulmadığınız hiçbir insan için, artık tepki bile vermiyorsunuz. Onlar orada kendi sığlıkları ile yaşamaya devam ediyorlar. İş hayatınızda ve günlük işlerinizde kendi kendinizi baltalıyorsunuz. Zamanlama ve düzen problemleriniz olabilir. Maddi anlamda fırsatlarınız artacaktır. Sizin de bu gelirleri elinde tutup savurmaktan vazgeçmeniz gerekiyor.
Terazi Burcu Günlük Astroloji Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Astroloji Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Terazi; karşıt burcunda hareket eden Ay, ilişkiler ve ortaklıklara odaklandığın bir gün geçireceğine işaret etmekte. Geçmişte yaşanmış bir sorunun tekrar gündeme gelmesi güç savaşlarına yol açabilir. Arkadaşlarının güçlü desteği risk alarak girişimlerde bulunmanı sağlayabilir.
Terazi Burcu Günlük Yükselen Burcu Burç Yorumu
26 Haziran 2019

Yükselen Burcu Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize dert ettiğiniz şeylerin şükredeceğiniz şeyler karşısında ne kadar az olduğunu görebileceğiniz önceliklerinizi yapıcı bir şekilde yeniden değerlendirip yaşamlarınıza yansıtacağınız enerjiler iler karşı karşıyasınız. İş ve özel yaşamınızda dayatma ile devam ilişkilerinizi sonlandırabilir sizi daha iyi ve rahat hissettirecek olanlara yönelerek yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Duygularınız mantığınız gelişiyor neye ihtiyaç duyup nelerden rahatsız olduğunuzu daha net görmeye başlıyorsunuz. Bırakın uyanan ruhunuz hayat yolunuzda ki dikenli teller aşmanıza rehberlik etsin şimdi.
Reklamı Kapat [X]