Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Merkür ve Uranüs sayesinde çok dinamik bir şekilde hareket ediyorsunuz ve tempo açısından diğer insanlardan epey bir öndesiniz. Olacakları önceden tahmin etme beceriniz kimi zaman kıskanç yorumlarla da karşı karşıya kalıyor. 22 Mart - 29 Mart Mottosu

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

22 Mart - 29 Mart

Balık Burcu

Aşk ve keyif dolu etkilerle haftanızı başlatıyorsunuz sevgili Balık ve yükselen Balıklar. Kişisel gelişimler ve maddi konular bu hafta çok önemli olacak. Bu hafta başında kişisel girişimleriniz konusunda hayata dair atmanız gereken adımlarda gökyüzü sizi destekliyor olacak. Her zamanki gündelik rutinin dışına çıkabilirsiniz. Farklı, sıradışı bir gün sizi bekliyor. Yakın çevrenizden sıradışı teklifler almanızda söz konusu olabilir.

Çarşamba günü ev, aile, ortamlarınızda mücadeleci tavırlarınızla konuşmalarınız aslında sizi zorlayabilir. Ailenizdeki insanlara karşı çok sert çıkışlar verebilir ya da fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Hayatınızda bir insan varsa, evliyseniz bugün dikkatli olmalısınız. Dış dünyaya yansıtamadığınız enerjiyi özel hayatınızdaki insanlara yansıtmaya meyilli olabilirsiniz. Aktif olacak kafanıza koyduğunuzu hemen yapmak isteyeceksiniz. Çevrenizdekiler buna izin vermediğinde onlara büyük tepkiler verebilir sözlerinizle kalplerinizi kırabilirsiniz.

Bu hafta Cuma günü Güneş – Venüs’ün kalbinde olacak. Siz bu etkileri para alanlarınızda yaşacaksınız. Maddiyata dayalı sıkıntı ve sorunlarınızı çözmek ya da geleceğe dair önemli yatırımlarda bulunmak istiyorsanız bugünü değerlendirin. Bu dönem ailenize daha fazla önem vermeniz aynı zamanda konu ve olayları konuşarak, ılımlı bir şekilde ele almanız faydalı olacak.

Pazar günü Terazi burcunda gerçekleşecek dolunay sizin ortak para alanlarınızda oluşuyor. Alma, verme dengesinin önemli olduğu bu Dolunayda bir borcun altına girme, kredi, faizle ilgili konuları yeniden yapılandırma, evliyseniz eşiniz parasıyla ilgili konu ve olayların ön plana çıkması etkili olabilir. Mirasla ilgili bir davanız varsa ya da sonuç bekliyorsanız bu dolunayda sonuçları alabilirsiniz. Maddi konular arasında denge kurmaya çalışın..

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
22 Mart - 29 Mart

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
27° 14' 40" R
Ay
Başak
28° 28' 52" R
Merkür
İkizler
16° 54' 41" R
Venüs
Yengeç
19° 09' 19"
Mars
Aslan
04° 07' 44"
Jüpiter
Balık
02° 10' 32"
Satürn
Kova
12° 59' 21"
Uranüs
Boğa
13° 16' 05"
Neptün
Balık
23° 11' 05"
Plüton
Oğlak
26° 14' 09"
Chiron
Koç
12° 36' 25"
Lilith
Boğa
26° 39' 56"
True Node
İkizler
10° 37' 52"
Son Güncelleme : 18/06/2021 09:14

Astroloji Gündemi

17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 17 Haziran 2021, Perşembe 17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 17 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>