Balık Burcu

Balık Burcu

19 Şubat - 20 Mart
Üzerinize çöken sıkıntı haline rağmen işiniz ya da karşınıza çıkan bir fırsat sayesinde kendinizi geliştirmeniz mümkün. Bu vesileyle de kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Ne de olsa bunu hak ediyorsunuz! 29 Mart - 5 Nisan Mottosu

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

29 Mart - 5 Nisan

Balık Burcu

Balık ve yükselen balıklar, ortak, müşterek parayla alakalı konu ve olayların hızlandığı bir hafta başlıyor. Sizin, eşinizin, ortağınızın ya da patronunuzun hayatında bir borç veya bir ödemenin ortaya çıktığını görebilirsiniz. 28 Mart Pazar günü oluşan Dolunay’dan aldığımız etkiler sanki parayla ilgili konularda dengeyi iyi kurmanız gerektiğini gösteriyor. Bu Dolunay’da bir borcun altına girebilirsiniz ya da bir borç ya da bir ödemeyle ilgili bir konuyla uğraşabilirsiniz. Gözden kaçırdığınız bir detay başınızaaçabilir. Bu vergilerinizle ilgili olabilir. Kendiyeriniz ya da sigorta primlerinizle alakalı konular da olabilir. Bu dönem maddi konularda neler yapabileceğinizi ve neler yapmayacağınızı göreceğiniz bir süreç olacak.

Bir taraftan da çok cesur davrandığınız ve girişimlerinizi parasal konularda hareketlendirdiğiniz bir dönem. Bu cesur girişimlerin karşılığında istediğiniz parayı ya da istediğinizi sonuçları alamadığınızı düşünebilirsiniz. İşte bütün bunları bir şekilde çözüme ulaştıracağınız haftalardan da bir tanesi olacak.

Diğer taraftan beklenmedik yerlerden göreceğiniz çok özel destekler de var. Bu hafta bu desteklerin gelmesiyle beraber parasal konularda girdiğiniz çıkmazın çok çabuk açıldığını bu görecek ve kendinize olan güveninizi tazeleyeceksiniz. Hayatınızda bazı konularda önemli kararlar aldığınız bir dönem içerisindesiniz. Bu alanlarda bazen hayalperest tavırlar içerisinde olduğunuzu düşünmek yanlış olmayacaktır. Birazcık daha verimli olmak adına gerçekçi adımlar atmaya özen göstermeniz gerekiyor. Salı ve Çarşamba günleri sizi destekliyor ama Cuma ve Cumartesi günleri büyük işlerden büyük konuşma ve görüşmelerden uzak durmanız yerinde olabilir. Çünkü biraz da hem özel hayatınızda hemhayatınızda depresif etkiler altında olacaksınız.

Pazar günü Merkür’ün Koç burcuna geçişiyle beraber maddi konularda kendinizi daha cesur ve lider hissedeceğiniz bir döngü başlıyor. Önümüzdeki iki hafta boyunca parasal konularda çok hızlı hareket edecek, atik davranacak, güzel sonuçlara ulaşacak, istediğiniz bir takım getirilerin de karşınıza geldiğini göreceksiniz.

Hande Kazanova Haftalık Burç Yorumu
29 Mart - 5 Nisan

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
27° 13' 19" R
Ay
Başak
28° 09' 27" R
Merkür
İkizler
16° 55' 09" R
Venüs
Yengeç
19° 07' 36"
Mars
Aslan
04° 06' 51"
Jüpiter
Balık
02° 10' 31"
Satürn
Kova
12° 59' 25"
Uranüs
Boğa
13° 16' 01"
Neptün
Balık
23° 11' 04"
Plüton
Oğlak
26° 14' 10"
Chiron
Koç
12° 36' 24"
Lilith
Boğa
26° 39' 47"
True Node
İkizler
10° 37' 52"
Son Güncelleme : 18/06/2021 08:40

Astroloji Gündemi

17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 17 Haziran 2021, Perşembe 17 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 17 Haziran 2021 Perşembe yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>