3 Kart Tarot Falı

3 kart tarot falı kartımızı seçmeden önce aklımızdaki soruyu iyice netleştirmeliyiz ve seçeceğimiz kartlara odaklandığımızdan emin olmalıyız. Bunun bir enerji ve meditasyon anı olduğunu aklınızdan çıkarmamalıyız. Zihnimizi mümkün olduğunca boşaltalım ve düşüncelerden, yargılardan kurtulduğumuza emin olalım.

İlk seçeceğimiz kartın GEÇMİŞ zamanı, ikinici seçeceğimiz kartın ŞİMDİKİ zamanı ve üçüncü seçeceğimiz kartın ise GELECEK zamanı temsili ettiğine odaklanarak sırasıyla 3 kart seçelim.

Aşağıdan 3 kart seçiniz

3 Kart Tarot Falı Nedir?

3 kart tarot, Orta Çağ’ın sonlarına doğru çıktığı tahmin edilen tarot falının en çok kullanılan yöntemlerinden biridir. İnsanlık tarihinin, el falı ile birlikte en eski kehanet seçeneklerinden biri olan tarot, pek çok açılımdan oluşuyor.

3 kart tarot da diğer bazı yöntemler gibi adını seçilen kart sayısından alıyor. Seçtiğiniz kartın anlamı geldiği sıraya göre değişiklik gösterir. Önemli bir karar aşamasında ikilemde kaldığınız ya da aklınızı kurcalayan konular var ise fikir vermesi açısından bu açılım tercih edilir.

3 Kart Tarot Falı Nasıl Bakılır?

3 kart tarot açılımı en eski yöntemlerden biridir. Seçilen 3 kart, hayatınızda geçmiş, şimdi ve gelecek zaman dilimlerini okumanızı sağlar.

Öncelikle sessiz bir yere oturun ve şu an en çok düşündüğünüz, kafanızı en çok meşgul eden, merak ettiğiniz bir soruna odaklanın.

Daha sonra 3 kart seçin.

Bu 3lü kart açılımı, ilişkileriniz, kariyeriniz, aşk hayatınız ve merak ettiğiniz her konuda size yol gösterici olacaktır. Her zaman güvenilir bir tarot okuyucusu bulamayabilirsiniz. O yüzden kartlarla siz de haşır neşir olabilirsiniz ve size yol gösterecek kartları, çeşitli kılavuzlardan faydalanarak yorumlayabilirsiniz. Sonuçta sizi sizden daha iyi kimse tanıyamaz. Kendinize dürüst olduğunuz takdirde, 3 kart tarot size yol gösterecektir.

1. Kart Geçmiş Zaman Kartı

Bu kart, geçmişi temsil eder. “Neden bu konumdasınız?” sorsunun yanıtını verir. Bu güne kadar sizi etkileyen ilişkileri veya bir kişiyi sembolize edebilir. Sorununuzun kaynağını da bu kartta görebilirsiniz.

2. Kart Şimdiki Zaman Kartı

Bu kart, oldukça önemlidir. Çünkü görevi, gözden kaçırdığınız bazı noktaları fark etmenize yardımcı olmaktır. Size, mevcut problemlerinizin kaynağını gösterebilir.

3. Kart Gelecek Zaman Kartı

3 kart tarottaki son kart olan gelecek kartı, sorunlarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olacak bir rehber niteliğindedir. Daha önce ele almadığınız, arka plana ittiğiniz seçenekler hakkında bilgi verebilir.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
06° 54' 30" R
Ay
Akrep
24° 08' 23" R
Merkür
Oğlak
29° 06' 19"
Venüs
Oğlak
11° 12' 05"
Mars
Oğlak
01° 43' 06"
Jüpiter
Balık
06° 02' 49"
Satürn
Kova
14° 52' 30"
Uranüs
Boğa
10° 50' 53"
Neptün
Balık
21° 16' 41"
Plüton
Oğlak
26° 47' 03"
Chiron
Koç
09° 05' 23"
Lilith
İkizler
21° 20' 02"
True Node
Boğa
29° 12' 31"
Son Güncelleme : 27/01/2022 00:40

Astroloji Gündemi

26 Ocak 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 26 Ocak 2022, Çarşamba 26 Ocak 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Dün başlayan gerilimli hava bugünde devam ediyor. Özellikle sabah erken saatlerde ulaşımda ve iletişimde sıkıntılar olabilir,... Devamını Oku >>