16 Kasım 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları

16 Kasım 2022, Çarşamba 16 Kasım 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları

Günün önemli astrolojik gelişmesi kısmetin ve ilişkilerin burcu Venüs’ün Yay burcuna geçişi olabilir. Yay burcuna geçen Venüs ile artık beraberliklere ve finansal konulara yeni bir hava gelecek..Duygusal derinliği olan ve sahiplenici öğeler taşıyan ilişkiler yerine daha özgür, zihnen ruhen besleyen ve geliştiren; bakış açımız üzerinde farklılık yaratan ilişkiler tercih edeceğiz. Yurtdışı ve yabancı kültürlere daha fazla çekilecek; hukuksal işler ve akademik çalışmalar daha fazla zamanımızı alacak. Finansal konularda ise çifte kısmetlere de açık olacağız.

Günün enerjilerine dönersek Ay halen Aslan burcundaki yolculuğunu sürdürürken günün ilk yarısındaki enerjiler zorlayıcı olabilir. Adımlarımızı kısıtlayan ve engelleyen koşullar rahat bir ilerleme sağlamayabilir. Gerek duygusal gerekse de bedenen hırpalanabilir; karamsar hissedebiliriz. Ancak gün boyunca etkili olacak Merkür Jüpiter olumlu açısı zihnen bizleri destekleyeceğinden zorlu koşullar için çözümler bulabilir ve sağduyulu davranabiliriz. Gerektiğinde yetkin kişilerden fikirler alabilir gerektiğinde kendi kişisel deneyimlerimizden yararlanabiliriz. Ayrıca görüşmeler, anlaşmalar, işbirlikleri, yolculuklar, ticari faaliyetler, hukuksal ve akademik işler adına önemli zamanlar yaşanabilir.

Öğle saatlerine doğru ise daha seri olacağımız hız ve hareket kazanacağımız zamanlar var. Kısa bir zaman dilimine pek çok şeyi sığdırabilir ve ivedilikle çözümler üretebiliriz. Daha önce başlatmaktan çekindiğimiz işlerle ilgili ise ani ve cesur hamlelerde bulunabiliriz. Akşamüstü saatleri yine yorucu geçebilir zira Güneş ve Ay zorlu açısı devrede olacak...Geçtiğimiz hafta yaşanan Ay Tutulması sürecinde yaşanan gelişmelerle ilgili bazı gerilimli ve mücadele gerektiren durumların ortaya çıkma olasılığı yüksek...Akşam geç saatlerinde etkisini hissettirecek Ay Merkür sert kontağı düşünce dünyamızda bazı karışıklara ve iletişim sorunlarına yol açabilir. Dikkat.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
10° 00' 59" R
Ay
Koç
00° 38' 40" R
Merkür
Yay
22° 56' 37" R
Venüs
Yay
20° 03' 50" R
Mars
İkizler
18° 24' 15"
Jüpiter
Balık
28° 55' 04"
Satürn
Kova
19° 55' 51"
Uranüs
Boğa
15° 59' 51"
Neptün
Balık
22° 38' 45"
Plüton
Oğlak
26° 48' 43"
Chiron
Koç
12° 08' 22"
Lilith
Yengeç
25° 49' 07"
True Node
Boğa
13° 10' 43"
Son Güncelleme : 02/12/2022 08:50

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>