24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay - Burçlara Etkileri

22 Şubat 2024, Perşembe 24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay - Burçlara Etkileri

Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar

24 Şubat'ta Başak burcunun 5 derecesinde gerçekleşecek Dolunay hem içten hem dıştan iyiliğin asıl ihtiyacınızın olduğunu fark edebilirsiniz. Gündelik yaşamınızı kolaylaştırdığını, iyileştirdiğini düşündüğünüz konuların aslında böyle olmadığını fark edebilirsiniz. Kendinizi bu olumsuz ve yetersiz durumlardan kurtarmak için önemli bir zamandasınız. Yaşadıklarınızı unutmamalı, detaylarla büyük resmi oluşturmalısınız. Sağlık, güzellik, fonksiyonel yaşam, kendi değerini fark etmek gibi konular önceliğiniz haline gelebilir. Bağırsak, karaciğer, cilt sorunları ya da rutinleri konusunda kontrollerinizi aksatmayın. Yeni bir beslenme ve takviye düzeni öncesinde şu anda nasıl hissettiğinizi iyi bilmelisiniz. Duygularınızdan başlayarak bunların hayatınıza olan etkilerini tümüyle değiştirebilirsiniz. Sabrın sonu, yeni bir dönemin başlangıcını getirebilir. İfade gücünüzü, kapasitenizi daha iyi ortaya koyacağınız işler yapmak isteyebilir ya da bu amaçla ilgilendiğiniz işlerle ilgili önemli neticeler elde edebilirsiniz.

Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar

24 Şubat'ta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay ile duygularınızı anlamanız daha kolay olabilir. Daha objektif düşünebilir, kaçtığınız gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. Bu da sizi olumsuz etkileyen durumları daha çabuk kavrayıp bunu ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Hayatınıza neyin etki edeceğini seçmek isteyebilirsiniz. Deneyimlerinizin beklediğiniz etkiyi bırakmaması sizin için bir ders niteliği taşıyacaktır. İlişkilerdeki beklentileri konuşmak, gidişata karar vermek, bir zemine oturtmakla ilgili çekincelerinizi aşıyorsunuz. Yeni organizasyonlara dahil olmadan önce ihtiyaç analizi yapabilir, ekonomik açıdan hazırlanabilirsiniz. Sizin daha iyi hizmet edebilmeniz için, size hizmet eden konuların farkına varmalısınız. Bu Dolunay ile bunu yakalayabileceksiniz. Çocuk sağlığı ve eğitimi,ve yatırım planları gündeminizde yer bulabilir. Tedbirli olmanız gereken durumlardan kaçmayı bırakıyorsunuz.

İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar

24 Şubat'ta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay ile beraber önceliklerinizi neye göre belirlemeniz gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz. Bugüne kadar neyi önemseyip neyi gözardı ettiğinizi düşünmeli, yanlışa giden ya da yanlış yaptıran durumları ortadan kaldırmalısınız. Yanıldığınız durumların gerçek kesitlerini görebilirsiniz. Duygusal olarak iniş çıkış yaşamanıza, ailenizle gerilmenize neden olabilecek bu durumlar karşısında sağduyuyla ve mantıkla hareket etmeniz önemli olacaktır. Önemli kararları bu sayede daha rahat alabilirsiniz. Geçmişe nazaran bugünü daha gerçekçi, kalıcı ve umutlu bir şekilde yaşamak adına yeni hedefler koyabilirsiniz. Bu hedefler arasında taşınma, evle ilgili düzenlemeler, yaşam standartları, aile ve evlilik konuları, maddi yatırımlar ve gayrimenkullerle ilgili gelişmeler yer alabilir. Vazgeçme eşiğindesiniz, bu size yeni "merhaba"lar getirecektir.

Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar

24 Şubat'taki Başak Dolunayı ile başlattığınız gelişim sürecini hayatınızda somutlaştırabilirsiniz. Artık önünüzde bir engelin, bir çıkmazın olmadığının, olsa da bunları nasıl aşacağınızın farkındasınız. Hem kariyeriniz hem de sosyal hayatınız açısından şanslı etkiler altındasınız. Dengeli ve gerçekçi olmak, ilişkilerde bunu yansıtmak, duygularınızı daha net bir şekilde görmek ve ifade etmek mümkün olacaktır. Söylediklerinize, yaptıklarınıza dikkat etmelisiniz. Zira bu dönemde de geçmişte söyleyip yaptıklarınızla ilgili sonuçlar elde edeceksiniz. Bundan bir pay çıkararak kendinize yeni bir kimlik oluşturmalısınız. Önemli bir çevresel revizeye gidebilirsiniz. Kendi değerinizin farkına varın, kendi değerinin farkında olan insanlarla arkadaşlık, ortaklık yapın. Finansal konular, seyahatler ve bunların işlemleri, teknolojik cihazlar gibi konularla ilgilenebilirsiniz. El becerinizin, yazı ve organizasyon gücünüzün ekmeğini yemeye başlayacaksınız.

Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar

24 Şubat'ta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay size ekonomik konularda nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini net bir şekilde gösterebilir. Yaptığınız işlerin, seçimlerinizin nasıl bir noktaya ulaştığını görmek size yeni bir yol haritası çizecektir. Harcama dengeniz,yapma biçiminiz,yaptığınız insanlar ve ortamlar konusunda bazı dersler çıkarmalısınız. Sizi gaza getiren ama size bir sonuç vermeyen hiçbir eyleme dahil olmamalısınız. Öngörü kabiliyetinizi, potansiyelinize ve yapmak istediklerinizle geliştirin. Yaratıcı, akılcı ve iyi analiz eden bir yaklaşım geliştirerek ilerlemenizde fayda var. Değer ve şansın önemini düşünebilirsiniz. Hayatınızdaki insanların size yaklaşımları, paylaşımlarınız bu konuda size rehber olabilir. Beslenme düzeninize ve kişisel bakım alışkanlıklarınıza doğal ve temiz içerikleri ürünleri dahil edebilirsiniz; bunun için geç kaldığınızı düşünmeyin tam da şimdi uygulamak için araştırmalara başlayın.

Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar

24 Şubat'ta burcunuzda gerçekleşecek Dolunay ile hayatınızın, çabalarınızın, beklentilerinizin ve ilişkilerinizin geldiği noktayı görebilirsiniz. Bir düzenleme geçmeden, bir karara varmadan önce bunu hangi alanlarda ve ne şekilde yapmanız gerektiğini iyi bilmelisiniz. Duygu ve mantık arasında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Hiçbirini birbirinden ayırmadan ancak sınırlarını koruyarak ilerlemek gerektiğinin farkındasınız. Bunu başarabilmiş olmanın karşılığını göreceğiniz bir süreçtesiniz. Bunu referans alarak ilerlemeniz gerektiğini unutmayın. Zaaflar, duygusal iniş çıkışlar, ne istediğini bilememe gibi konular sizi zorlayabilir. Ama bu zorluğun içinden kendinize yeni bir kimlik, hedef ve duruş çıkarabilirsiniz. Organizasyon gücünüzü ortaya koyacağınızfikirleriniz olabilir, bununla ilgili önceki dönemlerde başlayan çalışmaları da neticelendirebilirsiniz. Fiziksel açıdan bağışıklık sisteminiz, sindirim sisteminiz, sağlıklı yaşam koşullarınızın da önem kazandığını unutmayın. Kendi değerinizi bilin ve bunu en iyi şekilde sürdüreceğiniz bir yaşam planı hazırlayın.

Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar

24 Şubat'ta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay ile kendinize ait bir alan oluşturabilirsiniz. Fazla muhabbetin tez ayrılık getirmesiyle ilgili atasözünü kullanacağınız ve yaşayacağınız bir süreç olabilir. Gizli saklı konuların ortaya çıkması, bazı dedikodu ve asılsız söylentilerin gündeme gelmesi neyi nasıl düşüneceğinizi, kime güveneceğinizi sorgulatabilir. Dinlenmek, analiz etmek ve kendinize bir yol belirlemek için burada yaşadıklarınızı, sorunlarınızı gerçekçi bir bakış açısıyla değerlendirmelisiniz. Hem psikolojik hem de ekonomik açıdan kendinizi toparlamak için bu dönemi kullanın. Bir şeye tutunun, bunun getirilerine odaklanın ve kendi mutluluğunuzu inşa edin. Bu tutku sizin kalkanınız olacaktır.

Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar

24 Şubat'ta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay ile sosyal hayatınızla ilgili bir düzenlemeye gidebilirsiniz. Arkadaş seçimleriniz,ilişkileriniz, aynı ortamı paylaştığınız insanlarla ilgili bazı yanılgılarınızla yüzleşebilirsiniz. Bu durum kırgınlıkları, ayrılıkları sonlandırabileceği gibi bazı bağların tamamen kopmasını da gündeme getirebilir. Ait olmadığınız, verim alamadığınız, destek sunamadığınız yerlerde bulunmanın sizi aşağıya çektiğini gördükten sonra bunu bir daha yaşamak istemeyeceksiniz. Kariyerinize, sosyal ilişkilerinize yönelik yeni hedefler oluşturabilirsiniz. Çalışmanın, sorumluluk almanın, ilerleyebilmenin, hayatı kolaylaştıracak çabaların peşinde olmalısınız. Olumsuz düşüncelerinizi, yalnızlaştıran tecrübelerinizi bir kenara bırakın. Defterinizin bitmesine üzülmek yerine artık yeni bir deftere geçmek için iyi bir sebebiniz olduğunun farkına varın.

Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar

24 Şubat'ta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay ile beraber kariyerinizle ilgili planlarınızı netleştirebilirsiniz. Önünüzü göremediğiniz durumlar sizin için belirsizlik olmaktan çıkıyor. Yoğun, stresli, anlamakta ve anlaşılmakta zorluk yaşayacağınız bir süreç olabilir. İletişimize, tutumlarınıza özen göstermeniz gerekebilir. Ancak lehinize gerçekleşebilecek durumları düşünerek sakin ve makul hareket etmelisiniz. İş teklifleri ve görüşmeler, projelerin tamamlanması, sektörel değişimler ya da yeni sorumluluklar gibi konular gündeminize gelebilir. Artık kararlarınızı daha doğru bir çizgide vereceğiniz için fırsatları anlamak ve değerlendirmek sizin için daha kolay olacaktır. Daha önce aldığınız kararlardan pişman olmak, olmayan sorunları kafanızda olmuş gibi yaşamak yerine şimdi neler yapabileceğinize bakmalısınız.

Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar

24 Şubat'ta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay ile beraber artık önünü görmeye değil, önünüzde ne görmeye odaklanmanız gereken bir sürece giriyorsunuz. Bugüne kadar gelen ve o kadar da iyi hissettirmeyen bir döngüyü değiştirebilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıracak, rutinlerinizi değerli kılacak ve size karşılığını maddi, manevi getirecek işlerin, konuların önemli olduğunu unutmayın. Katılacağınız organizasyonlar, eğitimler, yapacağınız seyahatler size bunun fırsatlarını getirecektir. Akademik, psikolojik ve ekonomik açıdan önemli geri dönüşler alabilirsiniz. Eğitiminizi tamamlamak,gereği taşınmak, yeni çevreler edinmek, bilginizi kullanacağınız online ya da yurtdışı destekli işler bulmak adına iyi bir dönem olabilir. Hukuki konularda haklıyken haksız duruma düşmemek için ne yaptığınızı, ne söylediğinizi bilerek ilerlemelisiniz. Kendinize, potansiyelinize değer verin.

Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar

24 Şubat'ta Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay ile yüklerinizden kurtularak kendinizi toparlamaya başlıyorsunuz. Artık gereksiz olduğuna kesin bir şekilde emin olduğunuz kaygılarınız, endişeleriniz yerini, neler yapabileceğinize bırakıyor. Düşünme biçiminizin aynı zamanda yaşam biçiminiz olduğu gerçeğini fark edebilirsiniz. Ekonomik ve psikolojik olarak daha rahat hissetmenizi sağlayacak işlere yönelebilir, kendinizi ispat edebilir, hayal gücünüzle ve yeterliliklerinizle neler yapabileceğinizi ortaya koyabilirsiniz. Bu durum sizinle ilgili önyargı ve yanılgıları ortadan kaldıracaktır. Aynı zamanda, benzer durumlarla başkaları aracılığıyla karşılaşıp siz de farklı insanlarla ilgili önyargılarınızı kırabilirsiniz. Sağlık durumunuz, aile büyüklerinizin bu konudaki ihtiyaçları gibi durumlar gündeminize gelebilir. Kendinize ve birbirinize yardım etmeli, bedeninize, ruhunuza iyi bakmalısınız.

Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar

24 Şubat'taki Başak Dolunayı ile duygularınızı ve duygularınızla alacağınız yolu daha net bir şekilde görebilirsiniz. Manipülasyona, fikir çatışmasına düştüğünüz durumlar yüzünden kendinizde hata arayabilirsiniz. Bu empatiniz ilişkilerde takınmanız gereken yeni tavrın zeminini oluşturabilir. Ancak sınırı kaçırmanız benzer durumlara yeniden düşmenize neden olabilir. Bu yüzden gerçeklikten, gerçek bir gözlem yapmaktan kaçmamalısınız. Daha pozitif ve sağlıklı ilişkiler kurmak için kriterler belirleyebilirsiniz. Hukuki ve ticari anlamda bazı ortaklıkları sonlandırabilir ya dayükünü, hayatı paylaşmak adına yeni insanlarla tanışmaya daha sıcak olabilirsiniz. İki durumda da kazançlı çıkacağınızı bilmelisiniz. Evlilik, duygusal kararlar, ilişkilerinizi iyileştirmek gibi gündemlerinizde karşılıklı olarak konuşup anlaşacağınız durumlar doğabilir. Hislerinizi ve beklentilerinizi açık bir şekilde sunmanın gerekliliğiyle yüz yüze gelebilirsiniz. Şeffaf olun, duygularınızı anlayın ve yaşamak istediğiniz hayat doğrultusunda hareket edin. Hayatınıza alacağınız insanlarda da aynı hareketi görmeniz gerektiğini unutmayın.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
29° 42' 41" R
Ay
Başak
08° 14' 44"
Merkür
Koç
17° 35' 09"
Venüs
Koç
17° 26' 07"
Mars
Balık
21° 13' 12"
Jüpiter
Boğa
21° 24' 54"
Satürn
Balık
15° 32' 39"
Uranüs
Boğa
21° 43' 50"
Neptün
Balık
28° 33' 23"
Plüton
Kova
02° 03' 40"
Chiron
Koç
20° 01' 32"
Lilith
Başak
22° 07' 02"
True Node
Koç
15° 36' 29"
Son Güncelleme : 19/04/2024 09:54

Astroloji Gündemi

19 Nisan 2024 Boğa Burcunda Güneş - Burçlara Etkileri 18 Nisan 2024, Perşembe 19 Nisan 2024 Boğa Burcunda Güneş - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 19 Nisan'da Güneş burcunuzdan ayrılıp Boğa burcuna geçtiğinde durulmanın ve çalışm... Devamını Oku >>