25 Mart 2024 Terazi Burcunda Ay Tutulması - Burçlara Etkileri

30 Mart 2024, Cumartesi 25 Mart 2024 Terazi Burcunda Ay Tutulması - Burçlara Etkileri

Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar

25 Mart'taki Terazi burcundaki Ay Tutulması ile bazı defterleri yeniden ama son kez açabilirsiniz. Geride kalan yılda yaşadıklarınız, bozulan ortaklıklar, bunlara rağmen kurulan hayaller ve yapılan işler konusunda yeni bir yol belirleyebilirsiniz. Daha profesyonel olma yolundasınız. Samimiyetinizden ödün vermeden ancak insanların bunu kullanmayacağı, değersizleştirmeyeceği, laubaliliğin oluşmayacağı bir tutum sergileyebilirsiniz. Yaşadıklarınızdan ders çıkarma biçiminizle ilgi odağı olabilirsiniz. Bu da bir döngünün, bir devrin kapanmasını beraberinde getirebilir. Zira bunun tetiklendiğini, artık zorunlu olduğunu fark edeceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz. Sosyal, hukuksal ve ticari anlamda hareketli bir dönem başlayabilir. Haklının haksızın ortaya çıkması, bu konunun artık gündeminizde yer işgal etmesi son bulabilir. Adil tutumlarınızdan, doğrularınızdan, kendinize de başkalarına gösterdiğiniz anlayışı ve saygıyı gösterme alışkanlığınızdan vazgeçmemelisiniz. Neden vazgeçmemeniz gerektiğini, bunun ödüllendirildiği konulardan daha iyi anlayabilirsiniz. Ortaklı ya da ekiple çalışacağınız işler konusunda sonuç almaya başlayabilir, insanların hizmetine sunabilirsiniz. Bu, bu hafta içerisinde olmayabilir ama zeminini oluşturup sıranın ona geldiğini gösterebilirsiniz.

Boğalar ve yükselen burcu Boğa olanlar

25 Mart'ta Terazi burcundaki Ay Tutulmasıyla beraber hayatınızı ve aldığınız kararları sorgulayabilir ve değerlendirebilirsiniz. "Ben buradan devam!" diyebileceğiniz çıkarımlar yapabilirsiniz. İnsan ilişkilerinde yeni mesafeler söz konusu olabilir. Bu da çalışma koşullarınızı, buradaki beklentilerinizi etkileyebilir. Hak ettiğiniz değeri görme konusunda daha istekli ve heyecanlı olabilirsiniz. Yeni gündem başlıkları oluşturabilir, bir düzenlemeye gidebilirsiniz. Bir yemeğin malzemelerini tamamlayıp hazırlamak gibi düşünebilirsiniz. Aynı özenle, aynı keyif ve istekle hazırlık yapacağınız konular varsa bunları daha fazla ertelememelisiniz. 2023 yılının son aylarında bu konuda yaşadığınız durumları, karşılaştığınız engelleri ve ortaya çıkmanızı gerektiren konuları yeniden düşünün. Bu düşünceler size devam etme motivasyonu sağlayabilir. Fiziksel duruşunuza, cildinize ve sağlığınıza özen göstermelisiniz. Bazı alışkanlıklarınızın değişmesi gerekiyorsa korkunun, reddetmenin bir anlam ifade etmeyeceğini unutmayın.

İkizler burçları ve yükselen burcu İkizler olanlar

25 Mart'ta Terazi burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması ile beraber duygusal konuların sizin için önemini daha çok düşünebilirsiniz. İnsanlara ne kadar yer ayırdığınız, bu yerin son şekli önemlidir. Verdiğiniz değerin heba edildiğini gördüğünüz durumlar karşısında daha fazla sessiz kalmamalısınız. Tepki göstermediğinizde, hakkınızı aramadığınızda suistimale ve kandırılmalara açık hale gelebilirsiniz. Geçmişte bunun örneklerini yaşadıysanız o günkü ruh halinize bir daha dönmemek için bugün daha farklı davranmalısınız. Geçmişi değiştirmek, onu yaşamış olmayı silmek mümkün değildir. Ancak bugün için hep bir şansınız vardır. Bu tutulmayla beraber bu şansı en iyi şekilde kullanmaya hazırlanmalısınız. Duygusal konularda kararlar alabilir, evlilik, ailenizi büyütmek gibi gündemler oluşturabilir. Sizi mutlu eden şeylerin değiştiğini görebilirsiniz. Yeni bir alana, hobiye yönelmek sizi yeni çevrelere ve fikirlere götürebilir. Bir şeylerin değişmeye başladığını hissettiğinizde, bunun boşuna olmadığını ve artık zamanınızın geldiğini göreceksiniz.

Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar

25 Mart'ta Terazi burcundaki Ay Tutulması beraberinde önemli kararlar getirebilir. Her seçim bir vazgeçiştir ve her vazgeçiş bir kararın altyapısıdır. Kendinizi bu yönde geliştirdiğinizde eskiden korktuğunuz, kaçtığınız durumların bir anlam ifade etmediğini görebilirsiniz. Bu yılın sonuna kadar yaşayacaklarınızı, bunları yaşayacağınız ortamı ve o yuvayı hazırlayacağınız bir döneme girdiniz. Aile ilişkileriniz, eş seçiminiz, yaşam tarzınız ve koşullarınız konusunda eskisinden farklı bir sistem üzerinde gitmeniz gerekebilir. Çünkü eskinin bir faydasını göremediğiniz ya da size ihtiyacınız olanı vermediğini fark ettiğinizde bunu daha fazla zorlamamalısınız. Bunu deneyimleyediğiniz günlere, gündemlere kısa süreliğine geri dönün, neler yaşadığınızı hatırlayın ve bugüne gelin. Özellikle duygusal kararlar alma noktasında kendinizi hazır hissetmeye çok ihtiyacınız olabilir. Tek taraflı bir çaba sunmadığınız her şeyin sizin hayrınıza olacağını unutmayın. Bu hafta içerisinde bu yönde düşünceleriniz ağır basabilir. Gayrimenkul işlemleri, ev sahibi olma, evde değişiklik, dekorasyon gibi konularla ilgilenebilirsiniz.

Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar

25 Mart'ta Terazi burcundaki Ay Tutulmasıyla beraber hayatın birçok alanında dengeleri değiştirebilirsiniz. Uyumlu olmaya, özen göstermeye çalıştıkça elinize yüzünüze bulaştırdığınızı düşündüren, emeklerinizi boşa çıkaran durumlara daha fazla boyun eğmemelisiniz. Seçiciliğiniz ağır basabilir. Çevrenize ve yakınlarınıza karşı olan bu tutumunuzu, kendinize de yansıtabilirsiniz. Düşüncelerinizi değiştirin. Eski alışkanlıklarınızdan kurtulmayı deneyin. 2023 yılından bu yana bunu yapmayı başardığınız durumların neticelerini görebilirsiniz. Girişimcilik, sosyal medya, içerik editörlüğü, yapay zeka, el becerisi gerektiren işler, sanatsal faaliyetler konusuna daha fazla ağırlık verebilirsiniz. Hayatınıza yeni bir soluk gelmesini istiyorsanız yeniliklerin peşinde olmalısınız. Onay ve takdir bekleme dürtünüzü törpüleyin. Bunlar olmadan yapabilecekleriniz sizi zaten takdire şayan noktaya getirecektir. Önceliklerinizi ve beklentilerinizi değiştirin.

Başaklar ve yükselen burcu Başak olanlar

25 Mart'ta Terazi burcunda gerçekleşecek Ay Tutulmasının ardından değer görmek, kazanmak ve kendini ispatlamak adına verdiğiniz çabaları sonlandırabilirsiniz. Kendinizi heba ettiğiniz ama sonucu yine de değiştiremediğiniz durumlara daha fazla gözünüzü kapatmamalısınız. Kendi yolunuzu çizmeye, değerlerinize öncelik vermeye odaklanmanız gerekebilir. Parasal konularda bunu daha çok deneyimleyeceğiniz gelişmeler olabilir. Her şey bir anda değil ama yavaş yavaş hayatınıza sızacaktır. Bu sızıntıların hayatınıza dahil olmasını, o boşlukları ve delikleri ne kadar iyi görüp işlediğiniz belirler. Bu yüzden çalışmaya, öğrenmeye, kendinizi geliştirmeye ve hayatı fark etmeye devam etmelisiniz. Bir yanılgı, suistimal, yalnız bırakılmışlık hissi içindeyseniz işler tersine dönebilir. Bunu bireysel olarak yapacağınız işlerle ortaya koyacağınız gibi hakkınızın teslim edilmesiyle de görebilirsiniz. İlahi adaletin ve kendi vicdanınızın sorgusuna düşebilirsiniz. Doğru, samimi, etik hareketlerin dışındaki hiçbir şeyin buna hizmet etmeyeceğini unutmayın. Beslenme ve yaşam alışkanlıklarınız,yapma biçiminiz ve alanlarınız değişebilir. Buna ayak uydurmaya ne kadar erken başlarsanız o kadar kazançlı çıkarsınız. 2023 yılının bu yöndeki öğretilerini yakalayıp önlem almaya başladıysanız bu tutulma ile 1-0 öne geçtiniz demektir.

Teraziler ve yükselen burcu Terazi olanlar

25 Mart'ta burcunuzda gerçekleşecek Ay Tutulmasıyla hayatınızın bu yeni döngüsünü geliştirmenin yollarını arayabilirsiniz. Bu yönde arayışlarınız zaten varsa şimdi görme, bulma ve uygulama zamanındasınız. Size keskin kararlar aldıran, gözünüzü açan bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunları geçmişteki tutumlarınızla değil şimdiki aklınızla karşılamalısınız. Güzellik ve eşitlik algınız değişebilir. Hak etmenin önemli olduğunu düşünüp buna daha çok öncelik verebilirsiniz. Kendinizi yormak, birilerine ya da bir şeylere emek vermek konusunda daha seçici olabilirsiniz. İki yönlü bir mutluluk, iki yönlü bir kazanç isteyebilirsiniz. Bu her şeyi ayağınıza beklemek değil, emek vermenize değer durumlar istemektir. Bunu yanlış anlayıp sizi eleştiren, desteklemeyen insanlarla muhatap olabilirsiniz. Artık takılmamanız gerektiğini biliyorsunuz. Zamanınızı iyi insanlara ve iyi konulara ayırmalısınız. Tarzınız, kullandığınız eşyalar ve ürünler konusunda bazı değişikliklere gidebilirsiniz. Estetik işlemleri yaptırmak için aceleci olmayın; doğru işlemi ve size yakışanı bulduğunuzda bunu hakkıyla yapacak insanlarla çalışmanın önemli olduğunu unutmayın.

Akrepler ve yükselen burcu Akrep olanlar

25 Mar'ta Terazi burcundaki Ay Tutulmasıyla beraber bazı soru işaretleriniz ortadan kalkabilir. İçinizi kime açtığınız, kimin sırlarını sakladığınız konusunda yeni kararlar alabilirsiniz. Her şeyin yükünü sizin omuzlarınıza bırakan insanlara karşı bir duruş sergilemelisiniz. Gözünüzü gerçeklere ve adil olana dikin. Arkanızdan dönen işleri görebilir, bazı insanların gerçek niyetlerini yeni fark edebilirsiniz. Özellikle eski ilişkilerinizle ilgili konularda bunu daha yoğun bir şekilde yaşayabilirsiniz. Artık hayatınızda yeni olana yer açmanız gerektiğini bildiğinizde, bunun sizin için bir haber değeri kalmayacaktır. Sağlığınıza, özel alanlarınıza, düşünce ve hislerinize, hatta endişelerinize bile olumsuz bir bakış açısıyla yaklaşan herkesten uzaklaşmalısınız. Bu konuda bir özeleştiri yapın ve aynı döngünün içinde sıkışıp kalmaktan vazgeçin. Gündelik hayatınızı yeni bir düzene taşımak için hazırlık yapabilirsiniz. Planlarınızı gizli tutmanız gerektiğini unutmayın.

Yaylar ve yükselen burcu Yay olanlar

25 Mart'taki Terazi burcundaki Ay Tutulmasıyla beraber sosyal alanlarda ve arkadaşlıklar konusunda değişime gidebilirsiniz. Gerçek arkadaşlarınızın kim olduğunu göreceğiniz bir süreç olabilir. Siz herkese koşarken sizin sesinizi duymayan kişilere karşı tavrınızı koymalısınız. Kapılarınız artık sadece gelene açık, zile basana açık olmalıdır. Herkese her zaman açık olan kapılar cereyan yapabilir, bu yüzden kapatmak en iyi çözümdür. Bir amaç edinmeli, bunları gerçekleştirmek için çalışmalısınız. Zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek adına bazı olumsuz tecrübeler yaşamış olabilirsiniz. Bundan bir ders çıkarın ve hayatınızı bir düzene sokun. Seçimlerinizi ve beklentilerinizi yeniden yapılandırmalısınız. Ekonomik koşullarınızı iyileştirecek planlar yapabilir, işlerinizin geri dönüşlerini isteyebilirsiniz. İstemelisiniz, çünkü artık hakkınızdan ve payınızdan vazgeçmemeyi öğrenmelisiniz. Sosyal çevrelerde daha sık bulunmak yerine gerçekten değer verip değer gördüğünüz yerlere daha çok zaman ayırmanız gerekebilir. Bu ikisinin farkını, bu değişimi yaptığınızda karşılaştığınız insanlarla ve onlardan gördüğünüz muameleyle daha net görebilirsiniz. Duygusal konulardaki eksikler tamamlanabilir.

Oğlaklar ve yükselen burcu Oğlak olanlar

25 Mart'ta Terazi burcunda bir Ay Tutulması gerçekleşiyor ve kariyerinizle ilgili dönüm noktalarına ulaşıyorsunuz. Siz iyi niyetle hareket ettikçe bunun sonuçlarını olumsuz bir şekilde alacağınıza inandırılmış olabilirsiniz. İnandıklarınız değişiyor. Değmeyen insanlara ve konulara karşı bu sonuçları görebilirsiniz ama aklınızın, değerlerinizin farkında olduğunuz sürece sonuçları değiştirmek sizin elinizdedir. Artık bu süreç başlıyor. Ortaklı işlerden ziyade kendi girişimleriniz daha çok önem kazanabilir. Özellikle aile ile ortak hareket ettiğiniz işler ya da konularda bu değişikliği daha hızlı başlatabilirsiniz. Sektör değişiklikleri, mevcut işle ilgili sorumluluk değişimi gündeme gelebilir. Hatır gönülle profesyonelliğin her zaman yürüyemediğine şahitlik edebilirsiniz. Fedakarlıklarınızı göz önünde bulundurduğunuzda bu gerçekle yüzleşmek zor olabilir. Ama zoru başarmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Kendinizi daha fazla kandırmaya ya da ikna etmeye çalışmamalısınız. Siz bu duruşu önce kendinize gösterdiğinizde çevreniz de bundan etkilenecektir.

Kovalar ve yükselen burcu Kova olanlar

25 Mart'ta Terazi burcunda gerçekleşecek Ay Tutulması sizi kısa bir geçmiş turuna götürebilir. Yaşantınıza ortak etmeniz gereken durumları, insanları daha iyi seçebilirsiniz. Çünkü artık kriterleriniz değişiyor. Sizi buna mecbur bırakan bazı olaylar yaşamış olabilirsiniz. Bu yüzden şimdi dönüştüğünüz kişiden rahatsızlık duymak yerine onun sesini, size anlatacaklarını duymalısınız. Kulağınızı başka türlüsüne kapatmanızda fayda var. Eğitim hayatınızda yarım kalan konuları tamamlayabilir, işlerinize daha çok asılabilir, mesleki ve kişisel gelişiminizi destekleyecek çalışmalara katılabilirsiniz. Taşınma, farklı bir hayat sürme gibi düşünceleriniz yeniden peyda olabilir. Zamanında buna önem vermemenin, sıra vermemenin pişmanlığını hissedebilirsiniz. Bu hisse kapıldıysanız yeniden gündeme getirip değerlendirmeniz gerekebilir. Yaşayamadıklarınızdan kaynaklanan pişmanlığı ve üzüntüsüyle vaktinizi geçirmeyin. Çabayla geçen vakit her zaman kazanç getirir. Hukuksal süreçleriniz sonuçlanabilir, ekonomik haklarınızı almaya başlayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde gelişmese de haberlerini almaya başlayabilirsiniz.

Balıklar ve yükselen burcu Balık olanlar

25 Mart'ta Terazi burcunda gerçekleşecek Ay Tutulmasının beraberinde bazı endişelerinizden uzaklaştığınızı fark edebilirsiniz. Özellikle duygusal ilişkiler konusuna verdiğiniz önemi yeniden değerlendirebilirsiniz. Bir adım atmanızı engelleyen durumlar netleşebilir, bunların bu noktaya nasıl geldiğini daha doğrusu buna nasıl ve neden izin verdiğinizi görebilirsiniz. Kendi sonunu hazırlamak gibi düşünmemelisiniz. Hayatınızın bazı dönemleri hatalarla bazı dönemleri telafiler ve bunların geri dönüşümleriyle geçer. Artık bu telafi ve geri dönüşüm dönemindesiniz. Ruhsal olarak kendinizi güçlü tutmalısınız ve kendinize yaslanmayı öğrenmelisiniz. Hayatı birilerinin varlığı, maddi desteğiyle sürdürmek bağımlılık oluşturur. Bu bağımlılıklar minnetle başlayıp mecburiyetlerle devam eder. Ta ki, siz bu bağı koparana kadar... Artık bazı bağları koparıp kendi çabanızla hayatınıza değer katmaya başlıyorsunuz. Sağlık sorunları ya da estetikle ilgili işlemler gündeminizde yer bulabilir. Sizin ya da ailenizin bu gündemleri maddi ve manevi olarak hazırlıklı olmanız gereken bir süreç getirebilir.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
29° 41' 18" R
Ay
Başak
07° 57' 60"
Merkür
Koç
17° 35' 51"
Venüs
Koç
17° 24' 22"
Mars
Balık
21° 12' 06"
Jüpiter
Boğa
21° 24' 34"
Satürn
Balık
15° 32' 31"
Uranüs
Boğa
21° 43' 45"
Neptün
Balık
28° 33' 20"
Plüton
Kova
02° 03' 39"
Chiron
Koç
20° 01' 27"
Lilith
Başak
22° 06' 52"
True Node
Koç
15° 36' 27"
Son Güncelleme : 19/04/2024 09:20

Astroloji Gündemi

19 Nisan 2024 Boğa Burcunda Güneş - Burçlara Etkileri 18 Nisan 2024, Perşembe 19 Nisan 2024 Boğa Burcunda Güneş - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 19 Nisan'da Güneş burcunuzdan ayrılıp Boğa burcuna geçtiğinde durulmanın ve çalışm... Devamını Oku >>