Ağır Başlı Burçlardan Hoşlanan Burçlar

22 Mart 2021, Pazartesi Ağır Başlı Burçlardan Hoşlanan Burçlar

Bilindiği üzere her burcun kendisine göre bir karakteristik özelliği, bir yapısı bulunuyor. Yapıları gereği her şeyden hoşlanmayan ve hoşlandıkları şeyler konusunda farklılık yaratan burçların hangisi ağır başlı insanlardan hoşlanıyor? Detaylı bir şekilde konuyu araştırdık ve bu içeriğimizin içerisinde bilgilerimize yer verdik.

Her burcun kendisine göre tercih etmiş olduğu profil, sevgi bulunmaktadır. Yani kimisi yaşam tarzına uyum sağlayabilecek birilerini, kimisi beklentilerini karşılayabilecek birilerini kimisi de karakterlerini ön plana çıkartan kişileri seviyor. Fakat aralarından birkaç burç ağırbaşlı insanlardan hoşlanıyor ve ilişki yaşayacağı zaman bu tür beyefendilere yöneliyorlar.

Oğlak : Kontrol Onlarda

Kendileri gibi partnerlerinin de ağır başlı olmasından yana olurlar. Fakat bu ağırbaşlılıkları onların sevgisini belli edememesine, gereken özeni gösterememesine neden oluyor. Bu durum her ne kadar kötü ve farklı bir şekilde partneri tarafından karşılanacak olsa da oğlak burçları kontrolü ellerinde tutarak ilişkisini uzun ömürlü sürdürmekten yana.

Başak : Her şey Pür Dikkat

Başak burcu da duygularını belli edebilme konusunda partnerlerine karşın eksik kalıyorlar. Lakin başak burçlarının da hoşlandığı erkekler arasında ilk sırada ağır başlı erkekler yer alır. Uçuk fanteziler, uçuk eğlenceler ve uçuk bir hayat onların hayatında yer almaz. Her şey dikkatli ve yeteri kadar olmalı.

Yengeç : Gelenekçi

Aile yapısına, geleneklere oldukça önem veren yengeç burçları eş adaylarının evine bağlı olup olmadığına büyük oranda dikkat eder. Bu bağlamda da yengeç burçlarının ağır başlı beyefendilerden hoşlandığı bilinmektedir.

Boğa : Sadık ve Muhafazakar

Her ne kadar kıskanç bir yapıya sahip oldukları düşünülse de boğa burçlarının kıskançlık sebebi muhafazakar olmalarından, sadık olmalarından kaynaklanıyor. Kendilerine doğal olarak böyle bir yaklaşım içerisinde oldukları için karşısındaki partnerinin ağır başlı olmasını istiyor.

Yengeç, boğa, başak, oğlak. Bu 4 burç her zaman tercihini ağır başlı kişilerden, kişiliklerden yana yapar. Onlar için sadık olabilmek, her şeye dikkatli bir şekilde yaklaşım sergileyebilmek ve yaşadıkları her şeye sadık olabilmek önemlidir. Karakterinizin ve yapınızın düzgün olduğunu, ağır başlı bir beyefendi olduğunuzu düşünüyorsanız bu 4 burca yaklaşım sergileyebilirsiniz.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
22° 11' 60" R
Ay
Koç
19° 49' 05"
Merkür
Koç
14° 31' 33"
Venüs
Koç
26° 26' 20"
Mars
İkizler
22° 59' 01"
Jüpiter
Kova
25° 16' 18"
Satürn
Kova
12° 08' 50"
Uranüs
Boğa
09° 36' 06"
Neptün
Balık
21° 47' 55"
Plüton
Oğlak
26° 44' 48"
Chiron
Koç
09° 38' 51"
Lilith
Boğa
19° 11' 42"
True Node
İkizler
11° 45' 07"
Son Güncelleme : 12/04/2021 00:20

Astroloji Gündemi

11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Nisan 2021, Pazar 11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Nisan 2021 Pazar yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında n... Devamını Oku >>