Asla Geri Vites Yapmayan Burçlar

3 Mayıs 2021, Pazartesi Asla Geri Vites Yapmayan Burçlar

Kendine özgün kişilik özellikleriyle kuşanan burçlar içerisinde bazır yapıları yönüyle diğer burçlardan ayrılır. "İnsan gururu adına yaşamalı" düşüncesinin savunan bu burçlar genel olarak prensiplerinde hiçbir zaman ödün vermezler. Bu özellikleri manevi şekilde takdir görmüş olsa da maddi olarak yarardan çok kayıp yaratır onlara. Gelin görün ki bu burçların yaşayacağı maddi zararlar umrunda bile değildir. Şimdi gelin bu gururlu burçları yakın tanıyalım.

Öfkesi Kısa Süren Ancak Gururundan Vazgeçmeyen Koçlar

Yaşam içerisinde çok başını ağrıtan konu fevriliğiyle ünlü Koç burçları, kimi zaman kendilerini dizginlemek istediği zaman bu pek mümkün olmaz. Kendini öne atan ve sabırsız tavrı irili ufaklı bazı kazalara sebep olabilir. Bundan dolayı bu ani ve fevri parlayan yönü nedeniyle çeşitli tartışmalara girerler. Bu tartışmalara genelde küslükle sonuçlandığından dolayı esas olay bu durumdan sonra başlar. Koçlar karşısındaki kişi ile yaşamakta olduğu bu sorunlarda asla zeytin dalı uzatmaya yanaşmaz. Hatalı kendini olsa bile özür dilemeyi onur kırıcı olarak görür. Eğer onlarla herhangi bir küslük durumunuz bulunuyorsa gelip barışmasını beklemeyin. Özünde iyi niyetli bu burçlarla ile arkadaşlığınızı düzeltmek adına ilk adımı siz atın. Onların da öfkeleri zaten pek uzun sürmediğinden dolayı çok büyük bir hadise yaşanmadığı sürece uzlaşmacı tavrınızı olumlu yanıtlar gelecektir.

Kimi Zaman Kibrine Yenilen Aslanlar

Her ne kadar cana yakın ve eğlenceli bir burç olduğu bilinse de kibirli olma tarzında olumsuz bir yanları vardır Aslanların. "Ormanların kralı" şeklinde adlandırılan bu burçlar, gururlarından taviz vermeye yanaşmazlar. Onlar adına onur meselesi konusunda yapılan herhangi bir durumda geri dönüş olmaz. Eleştiriye kapalı olan yönlerinin altında gururlarını ayakta tutma çabası yatar. Davranış şekillerini özel hayat veortamına göre değiştiren kişilerden değildir.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
21° 21' 53" R
Ay
Boğa
22° 07' 09" R
Merkür
İkizler
12° 13' 55"
Venüs
İkizler
03° 24' 52"
Mars
Yengeç
11° 10' 25"
Jüpiter
Kova
29° 45' 46"
Satürn
Kova
13° 24' 31"
Uranüs
Boğa
11° 18' 53"
Neptün
Balık
22° 39' 54"
Plüton
Oğlak
26° 45' 41"
Chiron
Koç
11° 14' 57"
Lilith
Boğa
22° 31' 11"
True Node
İkizler
10° 43' 40"
Son Güncelleme : 11/05/2021 23:40

Astroloji Gündemi

11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Mayıs 2021, Salı 11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Mayıs 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>