Astrolojiye Dair Bilinmesi Gerekenler

31 Mart 2021, Çarşamba Astrolojiye Dair Bilinmesi Gerekenler

Mesela hiç sevdiğiniz bir Dünya lideri hangi burca sahip araştırdınız mı? Veya bu hayatta başarılı olabilmiş kişiler hangi bursa sahip hiç baktınız mı? Ünlü kişiler nasıl ünlü oluyor ve bu ünlülüklerinin üzerinde burçların etkisi var mı? Hiç merak edip bakmak istediniz mi? Eğer tüm bunların her birisi hakkında bilgi almak isterseniz sizlere şimdi mükemmel bir içerik paylaşacağız. Astroloji adına bilinmesi gereken detayları bir bir anlatıyoruz.

En Tehlikeli Burç: Yengeç

Evet, yanlış duymadınız. Bugüne kadar işlenmiş olan suçların, cinayetlerin ve daha bir çok şeyin baş burcu yengeç burcu olarak kayıtlara geçiyor. Karanlık ve en korkutucu burç olarak yengeç ortaya çıkıyorken tabi her insanın böyle bir eğilim içerisinde olacağını söylemiyoruz.

Sportif Burç: Aslan

Aslan burçlarına dair bir araştırma yapıldığı zaman en çok spora giden burcun aslan burcu olduğu öne çıkmış. Yani aslan burçlarının spora daha çok ilgili olduğu ve spor salonlarında daha çok aslan burcuna sahip kişilerin görüldüğü bilinen bir gerçektir.

Kavgacı Burç: Akrep ve Başak

Kavgacı olmaları, sürekli birilerini eleştiriyor olmaları onları kötü bir insan haline getiriyor gibi gözüküyor. Zira Çin’de bir adam verdiğiilanında ‘’Akrep burcu ve Başak burcu’’ olanların bu ilana başvurmaması gerektiğini söyledi. Sebep olarak kendilerinin çok kavgacı bir yapıya sahip olmalarını öne sürdü.

Milyarder: Koç

Forbes dergisi tarafından yapılan bir araştırmaya göre Dünya’nın en zengin insanları listesi arasında en çok koç burcuna sahip insanlar yer alıyor.

Şizofren: Oğlak, Kova ve Balık

Her ne kadar bunu söylemek istemesek te bilim adamları tarafından yapılan araştırmalar sonucunda şizofren olma olasılığının en çok balık, oğlak ve kova da olduğu görülmüş.

Kanser: Aslan ve Boğa

Kanser hastalığına yakalanan insanların burçlarının daha çok aslan ve boğa olduğu bilgisi raporlarımızda yer almakta.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
22° 13' 38" R
Ay
Koç
20° 09' 09"
Merkür
Koç
14° 34' 50"
Venüs
Koç
26° 28' 24"
Mars
İkizler
23° 00' 01"
Jüpiter
Kova
25° 16' 36"
Satürn
Kova
12° 08' 56"
Uranüs
Boğa
09° 36' 12"
Neptün
Balık
21° 47' 58"
Plüton
Oğlak
26° 44' 49"
Chiron
Koç
09° 38' 57"
Lilith
Boğa
19° 11' 53"
True Node
İkizler
11° 44' 52"
Son Güncelleme : 12/04/2021 01:00

Astroloji Gündemi

11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Nisan 2021, Pazar 11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Nisan 2021 Pazar yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında n... Devamını Oku >>