Balık Burçlarını Hayata Bağlayan Şeyler

25 Mart 2021, Perşembe Balık Burçlarını Hayata Bağlayan Şeyler

Balıklar, balıklar, balıklar... Kendilerine bir hayal dünyası kurmuşlar ve bu hayal dünyasının içerisinde yaşamaktan mutlular. Balık burçları genel olarak gerçek hayattaki kavramlar ile ilgilenmezler ve gerçek hayatta yaşadıkları sorunları bir şekilde halledebilmek için kendilerine bir düş dünyası kurarlar. Bu düş dünyası içerisinde kendilerini dramatik hale sokabilirler, birilerine aşık olabilirler, duygusal karakterlerini bir tık daha öne çıkarabilirler. Yani balıklar, gerçek hayat yerine daha çok düş dünyası ile ilgilenirler.

Balık burçları her zaman aşktan yana olmuştur. Romantikliğe ve esrarengiz olaylara çok fazla önem veren balık burçları her ne kadar maceracı bir yapıya sahip olmasalar da partnerleri ile aşkın büyüsüne kapılarak yapamayacakları hiçbir şey yoktur. Sevdiklerine her zaman aşırı şekilde bağlanan balık burçları, pozitif bir ruh hali ile karşınıza çıkar. Sevdiği insanın kendisine sürekli olarak ilgi göstermesini ister ve onu sürekli olarak arayıp konuşmak ister. Yani balık burçları gerçek bir aşk delisidir. Bu durum kendilerini melankolik bir aşkın, bir duygunun içerisine itebilir. Tabii bu durum onları her ne kadar kötü duruma götürecek olsa da onlar düş dünyası içerisinde yaşadıkları için üzülmek yerine hayata daha sıkı bir şekilde sarılmaya çalışırlar.

Sinemaya gitmeyi, tiyatroya gitmeyi çok severler yani balık burçlarının tam bir sanat duygusu ile beslendiği, sanata aşık olduğu söylenebilir. Müzeleri de gezebilirler ve her anlamda kendisine bilgi katabilecek, kendisinin ufkunu açabilecek her konuyla büyük ilgiyle yaklaşırlar. Sinema, tiyatro ve müze haricinde balık burcunun festivallerden hoşlandığı, partilerden ve dans etmekten de aşırı şekilde hoşlandığı bilinmektedir. Eğlenceli sahneler onlar için yeniden hayata tutunuştur. Tüm bunların haricinde balık burçlarının arkasında tam destek bir aile yapısı bulunur. Fakat bu aile yapısı, bu aile desteği eksildiği zaman kendilerini çok yalnız hissederler. Ailesine oldukça fazla düşkün olan balık burcunun ailesi için ömrünü feda edebileceği, onlar için her bir fedakarlığı yapabileceği bilinmektedir. Her zaman onların yani ailesinin yapısından, desteğinden güç alarak hayata tutunurlar, daha fazla başarılı işe imza atarlar. Her ne kadar yalnız bir burç olarak biliniyor olsalar da balık burçları tüm samimiyetleri ile bir çok insanın kalbinde yer alır.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
22° 12' 24" R
Ay
Koç
19° 54' 06"
Merkür
Koç
14° 32' 23"
Venüs
Koç
26° 26' 51"
Mars
İkizler
22° 59' 16"
Jüpiter
Kova
25° 16' 23"
Satürn
Kova
12° 08' 52"
Uranüs
Boğa
09° 36' 08"
Neptün
Balık
21° 47' 56"
Plüton
Oğlak
26° 44' 48"
Chiron
Koç
09° 38' 53"
Lilith
Boğa
19° 11' 45"
True Node
İkizler
11° 45' 03"
Son Güncelleme : 12/04/2021 00:30

Astroloji Gündemi

11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Nisan 2021, Pazar 11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Nisan 2021 Pazar yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında n... Devamını Oku >>