Balık Burcu Kadını

2 Mart 2021, Salı Balık Burcu Kadını

Balık burcu kadını Türk toplumunda sık görülen bir burcun kadınıdır. Balık burcu genel olarak duygusallıkları ile ön planda olan bir burçtur. Balık burcu kadınları ise genel olarak uyumlu ve sakin insanlardır.

Balık burcu kadınlarının temelde olumlu olumsuz özelliklerini de sizler için hazırladık. Keyifli okumalar:

Balık Burcu Kadını Temel Özellikleri Nelerdir?

Balık burcu kadınları genel olarak duygusal, maneviyatı ve iç dünyası kuvvetli, sezgileri oldukça güçlü, nazik ve uyumlu bir karaktere sahiptir. Balık burcu kadını hayatın kendine özgü düzeninden her zaman derin anlamlar aramaktadır. Balık burcu kadını kendi etkileşimleri de dahil derin anlamlar da bulmaktadır. Balık burcu kadını temel özelliklerinden bir tanesi mistik bir halinin olmasıdır. Mistik konulara bu denli ilgisi de balık burcu kadınının sezgisel tarafını beslemekte.

Balık burcu kadınının temel özellikleri arasında vefakar ve şefkatli olması da yer almaktadır. Balık burcu kadını sahip olduğu bu özellikleri neticesinde iyi bir arkadaş, dost, sevgili, eş ve anne olabilir. Bu kişilerin genelde arkadaş çevresi olabildiğince geniştir. Sezgileri yardımı ile doğru arkadaş bulur ve keyifli vakit geçirirler

Balık Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Balık burcu kadınları genel anlamda olumlu kişiliklerdir. Bu olumlu özelliklerine bakacak olursak derin ve oldukça gizemli karakterlere sahiptirler. Bu nedenle de yeniden dünyaya gelme ve ölüm gibi konularda simge haline gelmiş burçlar arasında yer alır. Enerjik ve renkli bir karaktere sahiptirler. Balık burcu kadınları genel olarak arkadaş canlısı insanlardır. Ayrıca merhametli ve çok şefkatlidirler.

Balık burcu kadınları konuşma kabiliyetleri aşırı güçlü olduğu için tartışmaları lehine çevirebilme yeteneğine sahiptir. Konuştuğu kişiyi kolayca ikna edebilen bir yapıları vardır.

Balık Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Balık burcu insanları olumsuz olan durumlar hakkında konuşmak istemezler. Özellikle tadını ve huzurunu kaçıran şu anki ya da gelecekteki planları ile alakalı konuşmayı sevmezler.

Balık burcu kadınları hayal dünyası içinde yaşamaya başladıkları zaman çok mutlu olurlar. Fakat bunun neticesinde gerçeklikler ile kendilerini tamamen kapatırlar. Balık burcu kadınları bazı durumlarda duygusal olduklarından dolayı ağlarlar ve bu uzun süreli bir ağlamadır.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
22° 11' 35" R
Ay
Koç
19° 44' 05"
Merkür
Koç
14° 30' 44"
Venüs
Koç
26° 25' 49"
Mars
İkizler
22° 58' 46"
Jüpiter
Kova
25° 16' 14"
Satürn
Kova
12° 08' 48"
Uranüs
Boğa
09° 36' 05"
Neptün
Balık
21° 47' 54"
Plüton
Oğlak
26° 44' 48"
Chiron
Koç
09° 38' 50"
Lilith
Boğa
19° 11' 40"
True Node
İkizler
11° 45' 10"
Son Güncelleme : 12/04/2021 00:10

Astroloji Gündemi

11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Nisan 2021, Pazar 11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Nisan 2021 Pazar yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında n... Devamını Oku >>