Burçlar Göre İdeal Sevgili Olmanın Aşamaları?

12 Nisan 2021, Pazartesi Burçlar Göre İdeal Sevgili Olmanın Aşamaları?

Herkesin kötü ve iyi tarafları vardır. Bir insanı sahip olduğunuz etik kavramlara ve kendi doğrularınıza göre yargılamak oldukça büyük bir yanlıştır. Ancak karşınızdakini olduğu şeklinde kabul etmek, problemlerin üstesinden birlikte gelmek çiftlerin her an yapabildiği bir şey değil. Herkes bir zamandan sonra birbirini değiştirmeye çalışıyor, ta başından aşık olduğu kişiyi bir anda unutuyor. Peki herkesin kafasında bulunan ideal sevgili olmak neleri gerektiriyor? Hangi burcun ne tür özellikler ideal sevgili olmasını işaret ediyor?

Net Konuşan Kovalar, Açık Sözlü Koçlar Gibi Olun!

Kimse karşısında lafı uzatmadan, olayları kendi işlerine geldiği biçimde şekillendirip, önlerine koyan insan tipinden hiç hoşlanmaz. Ya da kötü hissettiği zaman iyi gibi davranan, olayları mübalağa yaparak farklı boyutlar kazandıran, gerçeklerden kaçarak hayal dünyasındaki kişilerden. O zaman ne yapılması gerekiyor? İdeal sevgili olmak için ilk anahtar hangi burçtan geçiyor? Tavrını oldukça net ortaya koyan, gırtlağına bıçak dayansa bile dürüst olan kovalar gibi, hislerini, düşüncelerin ifade edilmesi gerekiyor. Düşüncelerin dallandırıp budaklandırmadan, dolaylama yapılmadan karşı tarafa aktaran Koçlar gibi lafımızı sakınmadan dolaysız bir biçimde ifade etmemiz gerekiyor.

Denge Arayan Teraziler, Sürprizler Yapan Aslanlar Gibi Olun!

Biraz kızıp öfkelenebilir, küçük tartışmalar yaşayabilirsiniz. Ancak hemen çekip gitmek gibi bir niyetiniz var mı? Biraz ara yolun bulunmasına çalışın, denge kurmakta usta olan Terazileri örnek alın. Her şeyi bir anda kestirip atmak yerine barışçıl bir yoz izlenmesi için çaba gösterin. Arada da ufakta olsa sürprizler yapın. Cömert, yüce gönüllü Aslanlardan yardım alın. Sevgilerini karşısındaki kişilere nasıl gösterdikleri hakkında bilgi alın ve kalbinizinin kapılarını tamamen açın! Böyle hem karşınızdaki kişiyi hem de kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
08° 06' 08" R
Ay
Boğa
02° 56' 23" R
Merkür
Aslan
06° 23' 32" R
Venüs
Başak
10° 51' 06" R
Mars
Başak
00° 46' 14" R
Jüpiter
Kova
29° 43' 08" R
Satürn
Kova
10° 20' 47"
Uranüs
Boğa
14° 37' 42"
Neptün
Balık
22° 52' 39"
Plüton
Oğlak
25° 14' 52"
Chiron
Koç
12° 49' 44"
Lilith
İkizler
01° 24' 36"
True Node
İkizler
08° 53' 07"
Son Güncelleme : 31/07/2021 05:00

Astroloji Gündemi

31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları 31 Temmuz 2021, Cumartesi 31 Temmuz 2021 Günlük Burç Yorumları Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>