Burçlara Göre Kendine Aşık Etmenin Yolları

24 Mart 2021, Çarşamba Burçlara Göre Kendine Aşık Etmenin Yolları

Rüyalarınıza giren, kalp atışlarınızı arttıran ve ellerinizden sırıl sıklam ter akıttıran erkek arkadaşınıza açılmak mı istiyorsunuz? Açılmakta tedirgin davranıyorsanız ve bir türlü sonuç elde edemiyorsanız hoşlandığınız erkeği burcunuza göre kendinize nasıl aşık edebileceğinizi anlatmaya çalıştık. Aşk denilince akan sular durur, insanların gözü hiçbir şeyi görmez. Aşık olduğunuz insan için yapabileceğiniz kendinize aşık etme yöntemleri.

Koç Burcu

Koç burcunu kendinize aşık etmeniz bir tık zor birolabilir. Çünkü çok fazla başlarına buyrukturlar ve canı ne isterse onu yaparlar. Ama koç burçları birisine aşık olduğu zaman mutlaka bunu ilk anda belli eder ve partnerine karşı büyük bir ilgi besler. Koç burcundan ayrıldıysanız onun arkasından soğuk su içiniz zira onu asla geri döndüremezsiniz. Koç burcunun işi hep zaferdir ve her savaşında zaferi elde etmek ister. Heyecanlanmaktan, güzel sözlerden çok fazla hoşlanır.

Boğa Burcu

Sanata ve sanatçıya ilgi duymanız gerekiyor. Boğa burcu gün içerisinde ki tüm davranışlarını, hareketlerini ve yaşam stilini sanata göre belirliyor. Yani sanata karşı bu burcun büyük bir ilgisi var. Telaşlı insanlardan hoşlanmazlar ve onu telaşlandıracak şeyler yapmanızı asla istemezler. Her ne kadar uzun süreli ilişkinin adamı olsalar da onları çok fazla meşgul etmemeli, gereksiz sorular ile boğmamalısınız.

İkizler Burcu

Eğlenceli bir yapıya sahip olmanız gerekir. İkizler burcu doğası gereği her zaman eğlenceden yana olmuştur. Gün içerisinde her konudan bir mizah çıkartabilirler ve gülmek isterler. Dünya’ya karşı aşırı merak içerisindedirler ve her konuyu enine boyuna araştırabilirler. Çok güzel ve dikkat çekici konuşmaları bulunur.

Yengeç Burcu

Yengeç burcu hep bir beklenti içerisindedir. Sadık olmaktan ve merhametli yaklaşımlardan hoşlanırlar. Sempati ile birleşen vücutları onları ayrı özel kılar. Yine eğlenceye düşkündürler ve fazla cıvıklığı sevmezler.

Aslan Burcu

Heyecanlanmaktan, sürprizlerden ve aniden gelişen olaylardan her zaman hoşlanmışlardır. Fakat aslan ilişkisinde her zaman kararları aslan vermesi gerekir ve aslan doğası gereği her zaman her kararı kendi alarak kararlarını uygulamaktan yana olur. Aldığı kararlara çok fazla karşı çıkmamalı ve huyuna gitmelisiniz.

Başak Burcu

Başak burçları bir insana kolay kolay aşık olmaz. Aşık olabilmeleri için bir çok ön koşulu bulunur. Onları asla kırmamalı ve onarmak için uğraşmamalısınız. Zaten kırdıktan sonra onarsanız ne fayda? Ayak üstü, hızlı ve zamansız görüşmelerden asla hoşlanmazlar. Yerinde, planlı ve programlı buluşmalardan hoşlanırlar.

Terazi Burcu

Aşkı çok hevesler lakin flört etmekten de geri kalmaz. Estetiğe, modernliğe ve yeniliğe çok fazla önem veren terazi burçları güzellik takıntısı ile tam bir baş belası denilebilir. Sürekli onu övmeniz, güzel sözler söylemeniz gerekir.

Akrep Burcu

Hemen, şıpsevdi aşık olmaktan yana değillerdir. İlişkilerini daimi analiz ederek ölçerler. Eğer gelecek görürlerse sizinle bir ilişki yaşayabilirler. Size bir soru yöneltebilirler aynı zamanda bu sorularına en doğru açıklayıcı cevapları almak isterler.

Yay Burcu

Bir ayrılır, bir barışır. Ne yaptığı belli olmayan yay burcunu çözmekte zorlanabilirsiniz. Ani fırlamaları ile dengenizi bozabilirler lakin onları tavlamak hiçte kolay değil. Elde tutmak için büyük çaba göstermeniz gerekir. Adrenaline, heyecana ve maceraya büyük ilgi beslerler.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu hep çalışmaktan yanadır ve çalıştığı işlerde başarıyı elde etmek ister. Oğlak burcunun bu yapısı gereği onu her işte takdir etmelisiniz ki onunla bir ilişki yaşayın. Sosyal medya da kendisini çok fazla aktif görebilirsiniz ve sürekli fotoğrafları ile karşınıza çıkabilir. Fotoğraflarına samimi cevaplar, yerinde ve güzel cevaplar verirseniz uzun süreli bir ilişkiye yelken açabilirsiniz.

Kova Burcu

Renkli bir hayata ve yaşama sahip olan kova burçları renkli kıyafetler giyinmekten hiç vazgeçmeyeceklerdir. Onların giydiği kıyafetlere asla karışmamalı ve sizin de onun gibi giyinmeniz gerekir. Onunla uyum sağlayamazsanız mümkün mertebe en hızlı sizden uzaklaşacaklar ve ilişkinizi bitireceklerdir.

Balık Burcu

Ağaca, suya, hayata, doğaya her bir şeye balık burcu aşık olabilir. Onun dikkatini çekmeli ve kendinize bağlamalısınız. Neredeyse her şeye ilgisi bulunan balık burcunu kendinize aşık etmeniz hiçte zor değildir. Romantizmi, heyecanı ve sevgiyi bir araya getirip onunla büyük bir birlikteliğin içerisine girebilirsiniz.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
22° 10' 46" R
Ay
Koç
19° 34' 03"
Merkür
Koç
14° 29' 06"
Venüs
Koç
26° 24' 47"
Mars
İkizler
22° 58' 16"
Jüpiter
Kova
25° 16' 05"
Satürn
Kova
12° 08' 45"
Uranüs
Boğa
09° 36' 02"
Neptün
Balık
21° 47' 52"
Plüton
Oğlak
26° 44' 47"
Chiron
Koç
09° 38' 47"
Lilith
Boğa
19° 11' 34"
True Node
İkizler
11° 45' 17"
Son Güncelleme : 11/04/2021 23:50

Astroloji Gündemi

11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Nisan 2021, Pazar 11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Nisan 2021 Pazar yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında n... Devamını Oku >>