Burçları Aşktan Uzaklaştıran Şeyler?

22 Şubat 2021, Pazartesi Burçları Aşktan Uzaklaştıran Şeyler?

Aşk’a küsen insanları bilirsiniz, çoğu zaman böyle bir şeyin varlığına bile inanmak istemezler. Bazıları yaşadığı şeylere nazaran söylemektedir bunu, bazıları hiç aşk ile karşılaşmadığı için. Peki astrolojik olarak bakarsak burçları aşktan uzaklaştıran şeyler nelerdir? Bugün ki yazımız da bu konuyu ele alacağız.

Enerjik Koç Burcu

Koç burcu çok hareketli ve enerjiktir, aynı şekilde karşısındaki insanın da böyle olmasını ister, bu kadar deli dolu içi içine sığmayan bir burcun hareketsiz, tembel ve can sıkan bir kişiyle birlikte olması tabii ki beklenemez. Onunla beraber eğlenecek, vakit geçirecek ve mutlu olacak birini ister. Karşısındaki insan eğer bunların tam tersi bir kişiliğe sahip olursa koç burcu aşktan uzaklaşır.

Sakin Boğa Burcu

Boğa burcu sakindir, huzur arayan bir yapıya sahiptir. Bu sakin ve onurlu duruşu çevresinde de sevilmesini ve saygı gösterilmesini sağlar. Boğa burcunun istediği ilişki, yanında kendi olabileceği rahat hissedebileceği içten bir ilişkidir. Boğa burcunun en çok dikkat ettiği nokta güvendir, aşka olan inanıcı kaybetmesi için güveninin kırılması yeterlidir.

İnteraktif İkizler Burcu

Burçların arasındaki en hareketli, interaktif burç İkizler burcudur. İnsanlarla çok kolay bir şekilde samimiyet kurabilen bir yapıya sahiptirler. Yanındaki insan kim olursa olsun ona verdiği değeri en güzel şekilde gösterir ve aralarındaki bağa önem verir. Her burç da olduğu gibi İkizler burcu da ilişki kurduğu insanın kendisi gibi arkadaş çevresi geniş interaktif bir kişiliğe sahip olmasını ister. İkizler burcunun aşktan soğumasını sağlayan en önemli şey kendini yalnız hissettirilmesidir.

Becerikli Yengeç Burcu

Burçlarımız arasındaki en hamarat burcumuz olan yengeç burcuna geldi sıra, Yengeç burcu çevresi tarafından çok sevilen, çevresindeki herkesi düşünen ve onlar için elinden gelen her şeyi yapan bir burç. Bencillikten uzaktır ve aklından hiçbir zaman kötü bir düşünce geçmez, insanların hayatlarında çoğu zaman aktif rol oynar ve hayatını buna göre şekillendirir. İlişki kuracağı insanın da kendi gibi aktif ve insanlarla iyi ilişkiler kurmasını ister. Aşktan uzaklaşması için gereken şey karşısındaki insanın bencil bir yapısı olmasıdır.

Lider Aslan Burcu

Burçlar arasında ki en göz alıcı burç Aslan burcudur, her zaman ön planda olmak ve liderlik yapmak ister. Doğduğu andan beri kendine olan güveni ile etrafındaki insanları bir araya toplayıp liderlik edebilecek bir yapıya sahiptir. Aslan burcu olan insan ilişki kuracağı insanın da kendisi gibi özgüvenli ve liderlik vasfı olan bir kişi olmasını ister. Aslan burcunu aşktan soğutan şey ise ilişki kurduğu insanın özgüvensiz bir insan olmasıdır.

Düzenli Başak Burcu

Başak burcu en titiz ve düzen hastası burçtur, etrafındaki insanların da belli bir düzene bağlı kalmasını ister ve bunu sağlamaya çalışır. Başak burcu sağlamlığı ve düzenciliği ile bilinir. İlişki yaşayacağı kişide de aynı düzeni ve titizliği görmek ister, Başak burcunu aşktan soğutan şey ise düzensizliktir. Düzenin bozulmasından hiç hoşlanmaz.

Kibar Terazi Burcu

Burçlar arasındaki en kibar ve naif burç Terazi burcudur. Her zaman barışın destekçisi olmuştur, insanlar arasında bağlantı kurmayı çok sever. Aralarında problem olan insanların problemlerini düzeltmek için çalışan bir yapıya sahiptir. Hiçbir zaman düzeninden ve şıklığından taviz vermez, modernliği ve yenilikçiliğiyle bilinir. İlişki kuracağı insanında kendisi gibi medeni, ortama uyum sağlayabilen modern bir insan olmasını ister. İlişki kuracağı insan uyum sorunu yaşıyorsa terazi burcu aşktan uzaklaşır.

Güvensiz Akrep Burcu

Gelelim en kindar ve bir o kadar da zor burç olan Akrep’e. İnsanlara güvenmek onlar için çok zordur, onunla olmak istiyorsanız bazen kendinizden taviz vermeli ve güvenini kazanmak için çok çalışmanız gerekiyor. Eğer ki gerekli güveni Akrep’e verebilirseniz sizi hak ettiğinizden daha büyük bir sevgiyle karşılayacaktır. Akrep’i aşktan soğutmak için güvenini zedelemeniz yeterli. Kolay güvenmemesinin tersine güveni çok kolay kırılacaktır.

Vurdumduymaz Yay Burcu

En düzensiz burç olan Yay burcu, genellikle kendisi için yaşar ve çevresindeki insanları önemsemez. Eğer eğlenmek istiyorsanız en doğru kişiyle beraberseniz çünkü Yay burcu eğlenmesini çok iyi bilir. Gezgin bir yapısı vardır, gezmeyi çok sever. Öğrenmeye karşı bir açlığı vardır, sürekli yeni şeyler öğrenmek bilgisine bilgi katmak ister. Bir Yay burcu ile ilişki kuracaksanız öğrenmeye açık olmalısınız. Yay burcunun aşktan uzaklaşması için gerekli olan şey ilginçtir ki kendisine olan bağlılıktır, eğer ki ona tam olarak bağlandığınızı anlarsa aşktan soğuyacaktır.

Ciddi Oğlak Burcu

En kuralcı burç olan Oğlak burcunun belli başlı kuralları vardır. Bu kuralların çiğnenmesinden hoşlanmaz, ciddiyet onun için en önemli şeydir. Kendi ne kadar ciddiyse karşısındaki insanın da bir o kadar ciddi olmasını ister. İlişki kurduğu insanın kurallarını önemsemediğini ve ciddiyetsiz bir yapıya sahip olduğunu görürse aşktan uzaklaşır. Oğlak burcu ile olmak istiyorsanız ciddi bir yapıya sahip olmalısınız.

Özgürlüğüne Düşkün Kova Burcu

Özgürlük denince akla gelen ilk burçtur Kova burcu, çoğu zaman lafını esirgemez ve söylemek istediği şeyi olduğu gibi söyler. Bireysel yaşamaya önem gösterir, kişisel çizgilerinin geçilmesinden hoşlanmaz. Karşısındaki insanın kendince koyduğu çizgilerin geçmesinden hoşlanmaz. Geçildiği taktirde aşktan uzaklaşır.

Gerçekdışı Balık Burcu

Romantik ve duygusal bir burç olan Balık burcu. Gerçeklikten uzaklaşmayı ve hayal kurmayı, kurduğu hayallerin içinde yaşamayı çok sever. Mutlu olduğu zaman çevresindeki insanları da mutlu eder ve etrafına mutluluk saçar. İlişki kuracağı kişi onun bu heyecanına eşlik etmezse aşktan uzaklaşır.

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
11° 25' 41" R
Ay
Akrep
28° 17' 23" R
Merkür
Yay
13° 45' 58"
Venüs
Oğlak
21° 49' 59"
Mars
Akrep
23° 02' 02"
Jüpiter
Kova
25° 42' 31"
Satürn
Kova
09° 09' 34"
Uranüs
Boğa
11° 40' 43"
Neptün
Balık
20° 24' 12"
Plüton
Oğlak
25° 05' 48"
Chiron
Koç
08° 33' 29"
Lilith
İkizler
15° 17' 22"
True Node
İkizler
01° 44' 29"
Son Güncelleme : 03/12/2021 12:30

Astroloji Gündemi

3 Aralık 2021 Cuma Günlük Astroloji Olayları 3 Aralık 2021, Cuma 3 Aralık 2021 Cuma Günlük Astroloji Olayları Sabah saatlerinde oldukça gergin ve huzursuz hissedebiliriz. Her şeye büyük tepkiler verebilir, öfkemizin kurbanı olabiliriz.... Devamını Oku >>